لطفا صبر کنید...

 شهر بازی ویلا لند پارک استانبول vila land
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/11/21

در شهر استانبول جاذبه های گردشگری و مکان های تفریحی بسیاری وجود دارد که می تواند بهترین مکان برای تفریح با عزیزانتان باشد. ویلا لند پارک استانبول (vialand) یک مرکز تفریحی و سرگرمی است که به عنوان اولین تم پارک در استانبول به شمار می رود.

راهنمای سفر به استانبول

ویلالند دارای دو منطقه روباز و سر بسته می باشد که در مساحتی بالغ بر ۶۰۰۰۰۰ متر مربع در مرکز شهر استانبول ساخته شده است که در هفت روز هفته میزبان هزاران گردشگران و بازدیدکنندگان بسیاری است. برای رفتن به این پارک می توان لباس های راحتی و معمولی پوشید و به راحتی و بدون اینکه لباس حرکات شما را محدود کند از این محل لذت برد.

در هنگام ورود به شهر بازی می توان لباس هایی را خرید کرد که مناسب و راحت هستند. از ساعت ۱۱ صبح تا ۹ شب، به همراه آوردن حیوانات خانگی مجاز نیست. این مجموعه به گونه ای طراحی شده تا با دارا بودن دو محیط داخلی و خارجی برای استفاده در همه فصول سال و در هوای گرم و سرد مناسب باشد.

شهر بازی ویلا لند نه تنها برای کودکان و نوجوانان مناسب است بلکه به عنوان یک محیط سرگرم کننده و تفریحی برای بزرگسالان نیز به شمار می رود که تمامی گروه های سنی می توانند از آن لذت ببرند. از آن جایی که هر واحد سرگرمی برای گروه سنی خاص تعبیه شده است، با توجه به دستور العمل ها و قوانین می توان فرزاندن خود را نیز بدون هیچ مشکلی به همراه داشته باشید.

یکی از وسایل در این شهر بازی که ترسناک ترین نوع از این گونه وسایل سرگرمی است به صورت ۳۶۰ درجه می چرخد در حالی که به بالا می رود؛ زمان استفاده از این وسیله تقریبا دو دقیقه می باشد و می توان منظره کلی شهر بازی را از بالای این وسیله دید. احتمال دارد در هنگام استفاده از این دستگاه حالت تهوع گرفت. این وسیله برای کودکان زیر ۱۰ سال و افراد با قد زیر ۱۴۰ سانتی متر ممنوع است.

این پارک یکی از منحصر به فرد ترین پارک های ترکیه است که در آن هیجان و بالا رفتن آدرنالین را می توان تجربه کرد در حالی که با توجه به امکانات امنیتی بسیار می توان بدون ترس و نگرانی از این وسایل استفاده کرد. بسیاری از واحد های بازی در این پارک به نظر خطرناک می رسد اما در واقع کاملا امن است.

تمامی واحد های بازی در این مجموعه برای برخی افراد همچون زنان باردار، افراد معلول و افراد مبتلا به بیماری های قلبی و همچنین افرادی که از ارتفاع می ترسند مناسب نمی باشد.

یکی دیگر از وسایل بازی در این شهر بازی ترن آن است که به عنوان هیجان انگیز ترین واحد های بازی این مجموعه شناخته می شود. این واحد مخصوص دوستداران آدرنالین است و گنجایش آن ۹۰۰ نفر می باشد و سرعت آن به ۱۱۰ کیلو متر بر ساعت می رسد.

قد مجاز برای سوار شدن به ترن بین ۱۴۰ تا ۱۹۵ سانتی متر می باشد و هیچ گونه محدود سنی برای استفاده از این ترن وجود ندارد. این شهر بازی دارای دستگاه های متفاوتی است که بسیاری از آن ها هیجان انگیز است.

 

راهنمای سفر به استانبول

با مطالعه نکات ضروری سفر به استانبول که در زیر آمده است، سفر خوشی برای خود فرآهم کنید:

نکات ضروری سفر به استانبول

همچنین کی سفر به شما پیشنهاد می‎کند که در سفر استانبول خود درصورت نیاز از اپلیکیشن های زیر استفاده کنید تا سفر راحتی داشته باشید:

اپلیکیشن های کاربردی در سفر به استانبول

دسته ها:
}