لطفا صبر کنید...

کاخ بوسفر (bosphorus)
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/12/19

کاخ بوسفر (bosphorus palace) در بین سال های ۱۸۹۹ تا ۱۸۷۶ توسط Debreli ismail پاشا به عنوان عمارت مورد استفاده قرار می گرفت که در سال ۱۹۸۳ آتش گرفت. پس از این آتش سوزی با توجه به عکس ها و نظرات مردمی که از آن باقی مانده بود در بین سال های ۱۹۹۳ تا ۱۹۹۶ به بازسازی و مرمت این کاخ پرداخته شد.

راهنمای سفر به استانبول

این بازسازی ها توسط وزارت گردشگری و شرکت آموزشی ویبولیتین انجام گرفت. این کاخ به عنوان یکی از بهترین نمونه های معماری دوران عثمانی مورد توجه گردشگران و محققان تاریخی قرار گرفته است.

این ساختمان در مساحتی بالغ بر ۱۴۸۶ متر مربع ساخته شد که حدود ۳۰۰ متر مربع از آن زیر بنای ساختمان است. یک سمت از این عمارت رو به باغ می باشد که به عنوان “ ماهه زنان “شناخته می شود و طرف دیگر رو به دریا می باشد که به عنوان ” ماهه مردان” از آن یاد می شود.

در حال حاظر این کاخ  به عنوان هتل مشغول به فعالیت است که مهمانان خود را با طراحی، معماری و تزئین های مربوط به دوران عثمانی مورد استقبال قرار می دهد. کاخ با بوسفر سقف هایی با رنگ آمیزی های زیبا، یک لوستر کریستال و بسیاری از اشیاء دیدنی دیگر، بسیار چشم نواز است.

در این عمارت ۱۴ اتاق خصوصی وجود دارد که با اهمیت بسیاری به کوچکترین جزئیات و آسایش مهمانان در آن پرداخته شده و ورود به آن بلافاصله چشم ها را خیره می کند. همان طور که تزئینات سقف ها و دیوارها توجه بینندگان را به خود جلب می کند مبلمان ها و دسته های طلای ۱۸ عیار ایتالیایی آن نیز شکوه خاصی را به سالن بخشیده است.

یکی دیگر از جذابیت های کاخ بوسفر حمام ساخته شده به سبک انگلیسی است. با تبدیل حمام تاریخی و ۲۰۰ ساله این عمارت به یک رستوران خاص با غذا های خوشمزه که بسیاری از آن ها غذاهای بین المللی می باشد که می توان یک غذای فوق العاده را در محیطی لوکس و عاشقانه صرف کرد.

یکی از خدمات ارائه شده در این عمارت برگزاری و سازمان دهی عروسی ها و جشن ها است که در آن بهترین امکانات با بهترین کیفیت و در فضایی لوکس بر گزار می شود. در هر لحظه که وارد این هتل می شوید می توانید امتیاز ها و خاص بودن امکانات آن را احساس کنید.

این کاخ زیبا می تواند در عاشقانه ترین روز زندگیتان بهترین نوشیدنی ها و غذا ها را با حسن کیفیت خدمات و منوی های بسیار و خوشمزه بدون نگرانی ارائه دهد. عروس و داماد نیز می توانند در اتاق های این هتل اقامت کرده و از اولین صبحانه عاشقانه خود با سرویسی مجلل لذت ببرند.

علاوه بر آن کاخ بوسفر یک مکان مناسب جهت برگزاری سمینارها و جلسات می باشد که با انواع پذیرایی ها و با سال ها تجربه به ارائه خدمات، با مهمان نوازی و جذب اعتماد و رضایت مشتری می پردازد.

با برگزاری جشن ها و جلسات در این عمارت می توان به عمق تاریخ رفته و با حضور در مکانی تاریخی و زیبا حضور در یک فضای جادویی را تجربه کرد.

راهنمای سفر به استانبول

با مطالعه نکات ضروری سفر به استانبول که در زیر آمده است، سفر خوشی برای خود فرآهم کنید:

نکات ضروری سفر به استانبول

همچنین کی سفر به شما پیشنهاد می‎کند که در سفر استانبول خود درصورت نیاز از اپلیکیشن های زیر استفاده کنید تا سفر راحتی داشته باشید:

اپلیکیشن های کاربردی در سفر به استانبول

دسته ها:
}