لطفا صبر کنید...

پارک های آبی استانبول Aqua Park Istanbul
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/10/02

لحظاتی سرشار از هیجان و شادی را همراه تمام خانواده تان تجربه کنید، بهتر است برای این سری به دو پارک آبی استانبول بزنید. دو پارک آبی در قسمت اروپایی و غربی شهر، قرار دارند که یکی از آن ها Aqua Club Dolphin و دیگری Aqua Marine نام دارد. آب مانند سونامی جریان پیدا می کند، چاله فضایی، سرسره های چند نفره، گرداب انتظار شما را کشیده و ورزش واترپلو، شما و دوستانتان را به چالش مقابل یکدیگر دعوت می کند، استخر موج دار، والیبال ساحلی، تنیس، استخر کودکان، نمایش دلفین ها و شیر های دریایی، شنا کردن با دلفین ها این ها همه و همه قسمتی از این هیجانات و فعالیت های این پارک های آبی است.

از امکانات دیگر این پارک ها به پارکینگ، چتر های خورشیدی، حمام آفتاب بر روی تخت خواب و فعالیت های ورزشی می توان اشاره کرد، همچنین غریق نجات هایی برای مواقع ضروری آماده کمک به شما و فرزندانتان هستند.

هزینه ورودی پارک آبی Aqua Club Dolphins آخر هفته ها گران تر و همچنین هزینه ی ورودی بانوان نسبت به آقایان ارزان تر است. کودکان زیر 4 سال به طور رایگان ، اما دانش آموزان باید هزینه برای ورود بپردازند. 10-20 لیره برای تماشای نمایش  دلفین ها باید پرداخته شود و برای کودکان 7-12 سال، هزینه کمتری دریافت می شود همچنین برای عکاسی با دلفین ها یا شنا با آن ها باید هزینه ای بیشتر از هزینه ورودی بپردازید.

 

بسته به آب و هوا، پارک آبی دلفین ها در تابستان از ماه مه تا سپتامبر، معمولا بین ساعات 10 صبح تا 7 عصر فعالیت می کند.

Aqua Park Marine

پارک آبی Marine  در Büyükçekmece راه های بسیاری برای تفریح با آب در اختیار شما قرار می دهد و ظرفیتی بالغ بر 3000 نفر را داشته و یکی از بزرگترین پارک های آبی ترکیه به شمار می رود.

استخر کودکان، استخر المپیک و سرسره های لغزنده ی طویل آن از شما خوش آمد گویی می کنند. همه چیز برای رفاه و تفریح شما در نظر گرفته شده . هر چیزی که شما بخواهید. هر تفریحی که به شما سرعت، حرکت موجی و محیطی پر از هیجان که باعث بالا رفتن آدرنالین شما می شود.

این پارک علاوه بر امکانات موجود در Aqua Club Dolphin، امکانات جدیدی چون آبشار های ساختگی، زمین های بازی آبی بزرگ، سرسره های غول پیکر، چاله ی سیاه، رودخانه ی دیوانه، رودخانه ی تنبل، دو سرسره ی بزرگ سقوط آزاد، یک جکوزی بزرگ و یک استخر عمیق در اختیار شما قرار می دهد و باعث جلب رضایت شما می شود.

هزینه ورودی این پارک برای مردان 40 لیره برای وسط هفته و 45 لیره برای آخر هفته و این هزینه برای زنان و دانش آموزان 30 لیره در تمام طول هفته است .

برای کودکان با سن 5 تا 12 سال ورودی 20 لیره در روز های هفته و روز های آخر هفته گرفته می شود و کودکان زیر 4 سال اجازه حضور در این پارک را ندارند.

این پارک آبی بزرگ، پشت فرودگاه آتاتورک در نزدیکی دریای مرمر واقع شده . از ناحیه ی Taksim، بعد از ساعت 8:30 تا 10 صبح سرویس های حمل و نقل رایگان برای رفتن به این پارک قرار داده شده که همین سرویس ها شما را  حدود ساعت 5 عصر به Taksim باز می گرداند.

 

دسته ها:
}