لطفا صبر کنید...

ویالند ، دیزنی لند استانبول Vialand Istanbul
امتیاز 0/5 از 0 نظر
1

1396/12/20

    ویالند "Vialand" برای همه ی سنین و سلیقه ها، سرگرمی هایی در نظر گرفته و به گونه ای طراحی شده است تا نظرتان را راجع به تفریح تغییر دهد. ویالند، هر نوع تفریحی را که در نظر بگیرید، زیر یک سقف جمع کرده است تا دیگر نیازی به هدر دادن وقت برای رفتن از مکانی به مکانی دیگر نباشد. بخش ماجراجویانه برای کسانی که به هیجان و آدرنالین اعتیاد دارند، بخش بازی برای کودکان، بخش تاریخ برای افرادی که به سفر در زمان علاقه دارند و بخش فروشگاه برای معتادان به خرید کردن به خصوص خانم ها، در این مجموعه انتظار بازدید کنندگان را می کشد.

راهنمای سفر به استانبول

بخش فروشگاه مجموعه ی ویالند به قدری وسیع و متنوع است که هر چیزی که فکرش را بکنید، در این مرکز خرید پیدا می کنید. این مرکز خرید شامل، مغازه ها، رستوران ها، سینما، خدمات، کمپین ها، هتل و حتی باشگاه ورزشی می شود.

مرکز خریدویالند

خرید کردن در خیابان اروپا!

با سلیقه ی خود در خیابان های مرکز خرید ویالند، خرید کنید. این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرده فروشی در شهر است که برند های معروف جهانی را نیز می توان در فروشگاه های آن پیدا کرد.

"The Grove" مقصد نهایی شما در میان بوتیک ها و رستوران های مورد علاقه تان است. خودتان را در خرید از بیش از 250 برند معروف در میان فروشگاه ها، رستوران ها و کافه ها غرق کنید. ویالند اولین مرکز خرید در ترکیه بود که همراه با یک شهربازی در سال 2013 افتتاح شد. این مجموعه در Eyup قرار دارد و به قدری بزرگ است که گفته می شود به اندازه ی 100 زمین فوتبال است.

به لطف برندهای مختلف و محصولات متنوع آن ها، می توان برای هر سن، سلیقه و سطح درآمد، فروشگاه های مورد نظر خود را پیدا کنید. چیزی که بین این مجموعه با مجموعه های دیگر تفاوت ایجاد می کند، شهربازی بزرگ این مجموعه است. این شهر بازی نیز مانند مرکز خرید این مجموعه شامل دستگاه ها و امکانات بسیار زیاد و مختلف می باشد که برای هر فردی، چه کسی که از هیجان زیاد لذت می برد و به ترشح زیاد آدرنالین در بدنش معتاد شده و چه کسی که از هیجان خوشش نمی آید و به دنبال تفریحی ساده است، می تواند از این شهربازی لذت ببرد. مردم این شهر بازی را به عنوان دیزنی لند استانبول نیز می شناسند.

محیط این مرکز خرید به قدری جذاب و متفاوت است که حس می کنید به دنیای دیگر رفته اید تا از برند محبوبتان خرید کنید.

 

 

ساعت کار مجموعه ی ویالند استانبول

شهر بازی هر روز از ساعت 10 صبح تا 7 عصر (دوشنبه تا پنج شنبه) و از ساعت 10 صبح تا 9 عصر (جمعه تا یک شنبه) باز می شود. همچنین فروشگاه از ساعت 10 صبح تا 10 عصر هر روز، فعالیت می کند.

ویالند از Sirkeci/Eminonu  تنها 10 دقیقه، از Taksim 15 دقیقه، از Sultanahmet/Levent 20 دقیقه فاصله دارد. می توان برای رفتن به این مجموعه ی بزرگ از اتوبوس های عمومی هم استفاده کنید.

راهنمای سفر به استانبول

با مطالعه نکات ضروری سفر به استانبول که در زیر آمده است، سفر خوشی برای خود فرآهم کنید:

نکات ضروری سفر به استانبول

همچنین کی سفر به شما پیشنهاد می‎کند که در سفر استانبول خود درصورت نیاز از اپلیکیشن های زیر استفاده کنید تا سفر راحتی داشته باشید:

اپلیکیشن های کاربردی در سفر به استانبول

دسته ها:
}