لطفا صبر کنید...

دنیس سیما چوف (سیما چف)
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1397/01/01

دنیس سیما چوف (سیما چف)

طراحی‌های دنیس سیماچوف بسیار برّاق، بزرگ غیردفاعی است سیماچف تلفیقی از اِلِمان‌ها و عناصر بسیار اغراق یافته از روسیه و تاریخ بصری شوری سابق (اتحاد جماهیر شوروی) سابق است که دارای مکان‌های پوستی بسیار بزرگ، زنان با گلابتون‌ها، کارتوهای روسی، یونیفرم‌های ملوانی و کت و شلوارهای دهه 90، لوگوهای سوسیالیستی و پرینت‌های گلدار با سبک قوم و قبیله‌های قدیمی در مناطق مختلف روسیه یافت می‌شود. دنیس سیماچف برای مدرنیزه بودن و معروف بودن پرینت‌ها و نقش و نگارهای گلدار نو و گراد کوک لاما به رنگ‌ها و پیش زمینه‌های طلایی، سیاه و قرمز می‌باشد. بر روی طراحی تی‌شرت‌های موجود این طراح‌ها و یا طرح‌های آیفون و نیز نقوش مربوط به پلی استیشن سونی به صورت محدود یافت می‌شود و عناصر معروف دیگر، دیگر ابتس‌های مردان و زنان فارغ از آن‌چه دنیس سیما چو ارائه می‌دهد، خط تولید اسباب و اثاثیه و پروژه‌های گروهی خاص هم سفارش داده می‌شود. شوروم (اتاق) شو اصلی این طراح بخشی از مغازه و بار دنیس سیماچف است که ویژگی‌های خدقانه در رستوران و بارهای طراحی شده با بهترین غذاها را در کنار کلوپ معروف خود دارد.

تایپ و نوع عمارت بوتیک است.

آدرس: شماره 12 خیابان استولِ‌اش ینکوف پرولوک بلوک 2

با متروی تیترالیانا قابل دسترسی و سهل در پیدا کردن موقعیت مکان مذکور است.

آدرس دیگر: شماره 2 خیابان اولتیزپتر وکا TSUM با متروهای کوننتسکی موست، لوبیانکا، تیترال ناپا قابل دسترسی است.

مغازه Concopt شماره (1)

اولین مغازۀ Concept برای مُد و طراحی مد از طراح آلِنا آخ مادولپنا که اغلب به عنوان داستان موفقیت‌آمیز در زمینۀ مد و فَشِن شناخته گردیده است. یکی از اهالی سنت پترزبورگ آخ مادولینا برای اولین بار نظر دنیای مد و فشن را زمانی که وی تفسیرهای رادیکال خود را از طراحی سنتی روسی ارائه داد در زمان هفته مد پاریس در سال 2005 میلادی، نظرات دنیای مد و هنر در این زمینه را به خود معطوف نمود.

درست در آن زمان وی کلسَپون‌های متعددی را به معرض نمایش گذارد که مدرنیته را با استایل و سبک روسی و داستان‌های عامیانه روسیه پیوند می‌زد. بسیاری از اثرات وی، رؤیاگونه، فمینیستی و چشمگیرانه زمانی که اجلال فارغ از زمان را به نمایش می‌گذارد. طراحی‌های وی خارق‌العاده زیبا و بسیار معروف‌اند.

طراحی‌های وی در ژورنال‌ها و معبّدث فراگیری جهانی دارد، وی به عنوان طراح جوانی که خود را در صحنۀ جامعۀ باکلاس روسیه ثابت نموده است حضور فعال دارد. آخمادولینا دارای مفاهیم طراحی مد برای مسابقات سونگ یو رو ویژن در روسیه است که برای اختتام مراسم در بازی‌های المپیک و نکووژ کانادا ارائه گردید.

نوع بازدید: این مکان بوتیک گونه است. آدرس: محل آن شمارۀ 2/10 نیکولاسکایا پولیتزا است که با متروی لوبیانکا قابل دسترسی است.

دسته ها:
}