لطفا صبر کنید...

مركز خريد Bay-Back يا خريد قابل بازگشت
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/11/04

در مركز خريد سان وي مركز خريد باي بك يا مركز خريد قابل بازگشت وجود دارد كه مي‌توانيد هرآنچه را بازيافتي است و قابل بازيافت و برگشت مي‌باشد نظير كاغذ ـ بطري‌هاي پلاستيكي، باطري‌ها، قوطي‌هاي كنسرو و شيشه‌‌اي و غيره را مبادله مي‌كنيد. شما قادر خواهيد بود براي بسياري از آنچه قابل بازيافت است مبلغ قابل توجهي بدست آوريد. اين مركز در پارك خودرو B1 (منطقه قرمز) واقع شده است و ساعت كار آن هر روز بين ساعت 10 صبح الي 5 بعدازظهر مي‌باشد (لازم به ذكر است اين مركز روزهاي پنج‌شنبه ـ چهارشنبه تا حدود ساعت 1 بعدازظهر بسته مي‌باشد)

طريقه دسترسي آسانتر به مركز خريد سان وي پيراميد آن است كه مي‌توانيد از شماره 3 جالان PJS ، 15/11، و نيز سان وي باند در پتالينگ جايا به اين نقطه راحت‌تر برسيد. فقط ذكر اين موضوع ضروري است كه پيراميد سان وي با هر راننده تاكسي كه راه آن را بلد باشد برايتان پيدا كردن و رسيدن به اين نقطه مقدور است. سان وي همچنين از طريق وسايل نقليه عمومي قابل دسترسي سهمل الوصول‌تر است. در اين خصوص همواره سان وي Sunway. وسيله نقليه عمومي دارد كه KTM را به ايستگاه سيتا جايا KTM كامي يوتر (Komuter) مي‌برد و از آنجا تاكسي با مسافت كوتاه تا خود بازار موجود است (مي‌توانيد از اين محل با اتوبوس نيز خودتان را به مركز خريد هرم شكل سان وي برسانيد.

گزينه ديگر براي رسيدن به اين مركز خريد، استفاده از اتوبوس از KL Sentral است. خطوط تند رو UV6 نيز شما را به هرم سان وي مي‌رساند. ساعات بازگشايي و كار اين محل از 10 صبح لغايت 10 شب همه روزه در روزهاي هفته مي‌باشد.

دسته ها:
}