لطفا صبر کنید...

 مركز خريد سان وي پيراميد (هرم سان وي) Sunway Pyramid
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/11/04

    مركز خريد سان ويف بازاري است كه به شكل هرم ساخته شده است كه ايده و تيم اصلي آن از سبك معماري و طراحي مصري نشأت گرفته است و در سال 1997 به روي عموم بازگشايي گرديد.

درست در جلوي بازار، عكس شير و مجسمة شيري بزرگ قرار دارد كه از ديدن آن نمي‌توان چشم پوشي نمود و در حدود 800 مغازه و فروشگاه در اين بازار موجود است، بعلاوه آن كه، پارك بسيار بزرگي به همراه استخر زيبايي در آنجا واقع شده، اين مكان داراي بازي بولينگ و نيز منطقه‌اي اختصاصي براي تيراندازي مي‌باشد.

بسياري از مغازه‌ها داراي 3 شاخه مي‌باشند،

پاركسون Parkson ، ژوسكو Jusci و جانيت Giant كه مورد آخر سوپرماركتي است. اولين بار فروشگاههاي I.O.S در مركز خريد هر سان وي افتتاح گرديدند. بيش از 10 بانك در هر سان وي ساخته شدند و نيز 30 دستگاه خودپرداز در اين محل موجود است كه در سرتاسر مركز خريد سان وي توزيع شده‌اند. سان وي استفادة رايگان از اينترنت Wifi را نيز ارائه مي‌دهد.

سان وي داراي رينك مخصوص اسكي روي يخ مي‌باشد كه رينگ بسيار معروفي است و به نوعي بزرگترين در مالزي تلقي مي شود و بسيار فضاي فرخ بخش و جذابي را براي مردمان اهل مالزي فراهم مي‌آورد كه در آن به فعاليت اسكي روي يخ مشغول‌اند. در زمان كريسمس و آغاز سال نوي ميلادي بسياري از افراد در رينك اسكي دور هم جمع مي‌شود و گردهم مي‌آيند. نبايد آوردن لباس‌هاي گرم چون جوراب و دستكش فراموش شوند.

در طول ايام هفته اين مكان از 9 صبح تا 8 شب باز است و روزهاي شنبه از ساعت 9 تا 10 شب و يكشنبه (نيز از 9 صبح لغايت 30/8 شب) آماده سرويس به علاقمندان مي‌باشد.

دسته ها:
}