لطفا صبر کنید...

مجموعه خريد پرتاما  Pertama Complex
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/11/03

   اين مجموعه ميان دو برج سوگو و چهارراه ماجو Maju واقع شده است كه به موازات جالان توآن عبدالرحمان مي‌باشد. اين مكان خريد داراي ورزش‌هاي اختصاصي، و مختص به مجموعة پرتاما است. در اين جا انواعي از مغازه‌ها و فروشگاه‌هاي مربوط به خريد وسايل ورزشي و تجهيزات اسپرت به چشم مي‌خورد چرا كه توريست‌ها در اين جا اطلاعات كافي در مورد اين مركز خريد تقريباً ناشناخته و به نوعي پوشيده در نظر عموم ندارند.

قديمي‌ترين بازار (مركز تجاري) كوآلالامپور پرتاما Pertama Complex

مجموعه پرتاما يكي از اولين بازارهاي تجاري در مالزي خصوصاً در كوآلالامپور محسوب مي‌شود. بعد از آمدن بسياري از بازارهاي جديد، بسياري از مغازه‌ها از مجموعه پرتاما جدا شدند. اغلب شما مغازه‌ها و فروشگاه‌هاي خاصي را كه در اولين محل واقع شده خواهيد ديد. در اين خصوص، پرتاما و مغازه‌هاي آن يادآور فروشگاه‌هاي مخصوص وسايل ورزشي‌اند.

به طور مثال پلازاي IMBI كه داراي مغازه‌هاي بسيار كوچك‌تر به نام كامپيوتر‌هاي پنتيوم PC اند كه تحت سيطره و زير سقف با هم به فروش محصولات كامپيوتري مي‌پردازند.

اين مكان در ابتدا اولين مركز خريد لباس‌هاي ورزشي در مالزي بوده است. براي خريد بدمينتون و غيره مغازه‌هاي بسياري اقلام زيادي را به حراج گذاشته‌اند.

راكت‌هاي تنيس، كفش‌هاي فوتبال، توپ‌هاي بولينگ و چوب‌هاي هاكي و اسكي و غيره در اين مكان براي فروش به چشم مي‌خورند.

دسته ها:
}