لطفا صبر کنید...

سون گي وانگ Sungei Wang
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/11/03

     سون گي وانگ احتمالاً يكي از بزرگ‌ترين بازارها در منطقة بومي ـ محلي كوآلالامپور به حساب مي‌آيد. هر هفته اين بازار پذيراي گروه زيادي از بازديدكنندگان مي‌باشد. اين بازار يك بازار عادي با سقف‌هاي بلند و مغازه‌هاي بزرگ نمي باشد، تقريباً كساني كه بيم بودن در جاهاي بسته و خفه را دارند كه اصطلاحاً كلاستورفويك ناميده مي‌شود، تحيّر برخي را به خود واداشته است. سونگي وانگ داراي هر نوع وسيله‌اي مي‌باشد كه به تخيّله (فكر) انسان خطور مي‌كند.

همه چيز در اين جا يافت مي‌شود. درب ورودي و اصلي سونگي وانگ بازار درست مخالف / مقابل هتل پارك رويال است كه در موازاي جالان سلطان اسماعيل واقع شده است. اين بازار مستقيماً در همسايگي بازار پلازاي لويات واقع شده است. همچنين درب كوچكي در مقابل پلازاي آم ام بي آي واقع است.

اين ورودي دقيقاً به سوپرماركت بسيار بزرگ Giant «جاينت» ختم مي‌شود.

هم مركز خريد پلاطاي بي بي و هم سونگي وانگ بهشت تخفيف گيران و شكارچيان تخفيف در دنيا است.

در زيرزمين سونگي وانگ مي‌توانيد فروشگاه‌هاي F.O.S را پيدا كنيد كه بهترين برندهاي مربوط به لباس دنيا را عرضه و ارائه مي‌دهد.

دستگاه‌هاي خودپرداز زيادي در اين مركز خريد موجود‌اند، طبقات اول و دوم شامل مغازه‌ها و فروشگاه‌هاي كوچكي است كه داراي برندهاي مهم بومي ـ مالزي است. لباس‌هاي كودكان در طبقه دوم اين مكان قرار دارد. طبقات سوم مغازه‌هاي جالبي دارد و نيز دفتر آژانس‌هاي هواپيمايي در آنجا ديده مي‌شود. مي‌توانيد تورهايي با قيمت‌هاي مناسب را در اينجا پيدا كنيد. همچنين نامان نگارا و يا كامرون هايلند در ميان ديگران مي‌درخشند.

مي‌توانيد ادارات پست اصلي بوكيت بين تانگ را در اينجا بيابيد. در طبقه چهارم رستوران‌هاي بسيار زيبايي موجود‌اند و فودكورت در طبقه چهارم واقع شده است.

سونگي وانگ درست به پلازاي بي بي راه دارد. هر دو بازار خريد به گونه‌اي مركز خريد دوقلو و شبيه به هم به حساب مي‌آيند. از جالان بوكيت بين تانگ مي‌توانيد به پلازاي بي بي از طريق درب ورودي دست پيدا كنيد كه درست در نزديكي و چسبيده به كافه استارباكس است و از اينجا تا سونگي وانگ راه زيادي قدم زنان نمي‌باشد. اگر در مركز شهر اقامت داريد به راحتي مي‌توانيد پياده به سونگي وانگ برويد چرا كه درست در قلب / مركز شهر كوآلالامپور واقع است و درست در مقابل لات تن قرار دارد و به پلازاي بي بي متصل مي شود. در جوار پلازاي IMBI و نيز پلازاي لويات قرار دارد و نزديكي ايستگاه LRT است. از LRT شما مي‌توانيد به سونگي وانگ از طبقة اول وارد شويد. اگر در خارج مركز شهر قرار داريد، به شما استفاده از مونوريل را براي دسترسي به اين مكان توصيه مي‌كنيم. ديگر وسايل نقليه عمومي براي رسيدن به اين مركز خريد مناسب و مفيد فايده نمي‌باشد. گزينة ديگر استفاده از تاكسي است، مطمئن شويد كه راننده از تاكسي‌متر براي رسيدن به مقصد و محاسبة كرايه استفاده مي‌كند.

در روزهاي باراني كه باران شديدي مي‌بارد تاكسي هرگز پيدا نمي‌شود. ساعات گار اين مركز خريد همه روزه بين ساعت 10 صبح تا 10 شب مي‌باشد.

دسته ها:
}