لطفا صبر کنید...

استاره هيل گالري
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/11/03

اين مركز كه به نام استارهيل گالري معروف است سابقاً پلازاي استارهيل ناميده مي‌شد و تقريباً يكي از بازارهاي پرطمطراق و پر از تجمل در مالزي محسوب مي‌شود.

سال‌ها پيش، نام گالري به اين مكان اضافه شد، و به اين دليل يكي از بزرگ‌ترين گالري‌هاي ساعت و فروش ساعت در دنيا به حساب مي‌آيد و به اين دليل گالري استارهيل در مالزي رتبة اول را براي توريست‌هاي ثرتمند از عربستان و غرب و دنياي غرب دارد. طبقات مرمري شكل و مزيّن با سنگهاي زيبا و صيقل داده شده و نيز موزيك پيانو و همه چيز در نوع خود تداعي كننده موقعيت جمال و جلال هر چه تمام‌تر است. در طبقات پايين‌تر كه تقريبا بسيار گران‌تر هم هستند اقلام گران قيمت نظير طلاجات بوتيك‌هاي گران قيمت به چشم مي‌خورند.

استارهيل گالري توسط گروه YTL اداره مي‌شود و اين گروه صاحب اصلي استارهيل‌اند، YTL يك شركت بزرگ مالزيايي است كه لات تن بسيار معروف را نيز در يد سلطه و تسلط مالي دارد. 5 دقيقه لات تن از استارهيل فاصله دارد.

هفت طبقه مغازه‌هاي متعدد در اين بازار موجود است كه همگي براي افراد معروف و ثرتمند‌اند. از سال 2011 استارهيل زير بازسازي اساسي قرار گرفت، ولي همچنان به روي عموم باز است و مشغول خدمات دهي است.

بازسازي مجدد آن در 2 فاز در سال 2011 ميلادي به اتمام رسيد.

براي دسترسي آسان‌تر به استارهيل مي‌توانيد طبقه دستورالعمل زير رفتار كنيد.

استارهيل در قسمت انتهايي بين تانگ واقع شده است (181، جالان بوكيت بين تانگ) و در مركز كوآلالامپور قرار دارد و اين بازار درست در مركز كوآلالامپور واقع شده و چسبيده به هتل ماريوت جي دابيلو JW Marriot است. در نزديكي بازارهاي معروف و مشهوري نظير پاويليون KL (كوآلالامپور) و نيز فارنهايت 88 واقع شده است.

ايستگاه مونوريل بوكيت بين تانگ در نزديكي لات تن Lot 10  درست با فاصله 5 دقيقه پياده‌روي با اين محل قرار دارد.

دسته ها:
}