لطفا صبر کنید...

رستوران‌ها و فودكورت (لويات)
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/11/03

تعدادي از فروشگاه‌هاي مربوط به B & F در خارج از پلازاي لويات موجود‌اند. سوشي كينگ در اين محل موجود است كه مي‌توان انواع مختلفي از غذاي سوشي را با قيمت‌هاي مختلف سرو نمود. شعبه‌هاي كافه بين (Bean Cafe) و نيز استارباكس در اين مكان موجود است كه مي‌توانيد انواع مختلف قهوه و شيك‌هاي سرد و گرم را ميل نماييد. كافه‌ها داراي اينترنت Wireless بيسيم مي‌باشند. و كار كردن به همراه لپ تاپ و غيره مانعي ندارد. شعبه سوشي زان ماي در اين محل موجود است كه مي‌توانيد از انواع سوشي لذت ببريد، تقريباً نقطة مقابل تراس اصلي مي‌توانيد بين تانگ واك را ملاحظه كنيد كه عبارت است از كوچه‌اي كه تمامي رستوران‌ها و بارها در آنجا واقع‌اند. طبقه پايين‌تر پلازاي لويات (LYP) شامل فود كورت بسيار بزرگي است، اگر چه اكثر مواقع شلوغ و پر از ازدحام نمي‌باشد.

دليلي كه ممكن است در اين خصوص به نظر رسد ازدحام جمعيت و شلوغي در وقت ناهار است. لكن اين مكان فقط براي صرف ناهار شهرت دارد و براي شام جاي چندان محبوبي نيست. انواع خودپردازهاي بانكي نيز در اين مركز خريد موجود‌اند.

براي رسيدن به پلازاي لويات بدليل آن كه بازار بين جالان بوكيت بين تانگ و جالان آي ام بي آي IMBI واقع شده است، در مركز شهر كوآلالامپور قرار داد و اگر با اين شهر آشنايي نداريد، اين بازار مي‌تواند پيدا كردن و به آن رسيدن‌اش چندان كار ساده‌اي به نظر نيايد. اگر از مسير استارهيل گالري و يا فارنهايت 88 و يا پاويليون KL و يا Lot تن در حركت‌ايد، تنها از طريق قدم زدن به سمت پلازاي بي بي و ترك از درب پشتي مي‌توانيد به اين مكان برسيد و سپس به جالان بولان خواهيد رسيد.

اگر از ميدان تايمز برجايا و يا از پلازاي IMBI در حركت‌ايد به سمت خيابان كوچك جالان بولان خواهيد رسيد.

دسته ها:
}