لطفا صبر کنید...

پلازاي لويات Pelaza Low Yat
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/11/03

     پلازاي لويات (LYP) يكي از مراكز خريد مورد عقلاقه شخصي است كه در محله بوكيت بين تانگ واقع شده است پلازاي لويات يكي از مراكز پيشرو و البته در نوع خود پيشرفته در زمينه IT است كه به بازار خريد در كوآلالامپور مربوط است و شبيه به پلان سيم ليم و پا فونان در سنگاپور است. اين بازار داراي بيش از 350 مغازه است كه در 7 طبقه قرار گرفته‌اند و از بزرگترين بازارهاي IT و فروش كامپيوتر در مالزي تلقي مي‌شود. در زمينه كامپيوتر در طبقه همكف اين مكان شما قادر خواهيد بود مغازه‌هاي زيادي را در خصوص برندهايي نظير مك، سوني، سامسونگ، كانن، نيكون و دل بيابيد.

مغازه‌هاي مربوط به دوربين‌ها و موبايل و غيره در طبقه همكف موجود است. مي‌توانيد دوربين عكس و Camera و نيز هر آنچه مربوط به عكس و دوربين و غيره است را با برندهاي خوب پيدا كنيد، موبايل‌هاي كاملاً نو و دست اول، تلفن‌هاي اعتباري (معروف به اسكرچ Scrach كارت و غيره در اين مكان يافت مي‌شوند.

در طبقة اول پلازا، صرفاً مختص مغازه‌هاي گوشي موبايل و خريد و فروش آن‌هاست و هر آنچه كه شما در زمينه گوشي و غيره نياز داريد، برايتان مهيّاست. از آداپتور گرفته تا كاورهاي گوشي‌هاي جديد، كابل‌ها و غيره.

طبقه دوم، سوم و چهارم پلازاي لويات مربوط به كامپيوتر مي‌باشد. مغازه‌هاي بسيار كوچك موجودند كه قابل قياس با مغازه‌هاي پلازاي آي بي ام آي هستند.

 

دسته ها:
}