لطفا صبر کنید...

مركز خريد پاويليون كوآلالامپور
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/11/03

اين مركز يكي از بازارهايي است كه در منطقة بوكيت بين تانگ واقع گرديده است.

آدرس آن شماره 168، جالان بوكيت بين تانگ، 55100 كوآلالامپور است.

شماره تماس آن 211888833-3 66+

دسترسي به آن براي عموم همه روزه تا پاسي از شب ممكن است.

 

مگامال (بازار بزرگ) ميد وكي اند گاردنْز Mid Vakey & The Gardens

هم مگامال Mid Valley و هم مركز خريد مجلّل نزديك به نام گاردنز جزئي از شهر Vally است. در داخل شهر ميد وكي، بلوك‌هاي مربوط به ادارات، مركز كنفرانس‌ها و همايش‌ها، مناطق سكونت و نيز برخي هتل‌ها موجود‌ند كه البته شامل هتل پنج ستاره گاردنز است.

و نيز هتل 4 ستاره بولوار در اين منطقه واقع شده. چرا كه در مناطق بيروني شهر كوآلالامپور واقع شده هميشه اتاق‌هاي خالي موجود دارد. بين 2 بازار، بلواري با رستوران‌هاي زيبا و بارهاي مجلل موجود است. دو بازار از طريق يك پلي به هم مرتبط مي‌شوند و داراي راهرويي زير زميني است.

اين مگامال به نام Mid Vally در بيرون شهر KL (كوآلالامپور، واقع شده و شامل بازارهاي محلي است كه در خارج از مركز كوآلالامپور قرار دارد. اين بازار به روي عموم در سال 1999 گشوده شد. بيش از سال‌ها به طور شاخص و فزاينده‌اي در ميان توريست‌ها محبوب گرديد. همان‌طور كه Mid Vally اساساً توسط خود بومي‌هاي منطقه كوآلالامپور بازدي مي‌شود لكن بسياري از توريست‌ها از Pavilion KL نيز بازديد بعمل مي‌آورند و نيز در مقايسه با بازارهاي Suria KLCC از اهميت بالاي Pavilion (پاويليون) برخوردار است.

در اواخر هفته، خصوصاً در زمان بسته شدن، شلوغي مگا مال به چشم مي‌خورد. مطمئن بايد بود كه در ساعات بسته شدن حداقل يك ساعت قبل از آن با تاكسي به هتل خود برويد.

چرا كه در اوج شب، رديف قابل انگاشتي از 100 نفر از افراد موجود‌اند كه در صف تاكسي به انتظار ايستاده‌اند. حتي بهتر است كه بازار را براي موقع شام ترك كنيد قبل از آن ساعت شلوغي در طي روز فرا رسد.

بهترين بازار كوآلالامپور (Mid Valley)  به حق، اين بازار با دارا بودن 430 فروشگاه و مغازه شامل مغازة بزرگ F.O.S با دامنة بسياري از برندهاي البسه و لباس معروف دنيا، بهترين بازار مالزي است. بازار شامل دو مغازه يا فروشگاه زنجيره‌اي بسيار بزرگ است، يكي در گوشه و به نام جاسگو Jusco و ديگري Metoojaya مترو جايا، حتي سوپرماركت بزرگ CarreFour در طبقات پايين نزديك به مغازه استكرونيك نورمن هاروي قرار گرفته. در اين انديشه‌ايم كه مگا مال مپروكلي احتمالاً به همراه اُتاما وان، جزء بهترين مراكز خريد كوآلالامپور به حساب مي‌آيند. تمركز اصلي برتوريست‌ها نيست، لكن بيشتر توجه معطوف به خريد بومي‌هاي خود مالزي است. جو اين بازار عموماً زيبا و فرح بخش است، گرچه اين مكان در اواخر هفته بسيار شلوغ است. اين مگا مال بزرگ به هد سليقه و نظري، اقلامي ارائه مي‌دهد كه توجه را به خود واداشته و رضايت بخش است. شما در اين مكان مغازه‌هاي بسيار تجملاتي و نيز حتي گاهاً ساده و عادي را نيز خواهيد يافت.

لكن اين مكان بدليل اندازه شگرف آن براي توريست‌ها قابل توجه است.

در طبقات بالايي اين مگا مال، سينماهاي با پردة طلايي (پرده نقره‌اي) با 18 اسكرين و مانيتور ديده مي‌شود.

دسته ها:
}