لطفا صبر کنید...

فروشگاه‌هاي خرده فروشي در Straits Quay
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/11/02

   استريت اس كوئي داراي شبكه‌اي بالغ بر 270 هزار متر مربع در دو طبقه واقع است كه هر طبقه آن نهايتاً 100 مغازه دارد.

گزينه‌هاي متعدد خرده فروشي در اين محل موجود‌اند. كه شامل استارباكس، خرد و زه، پاپيريك و متروي Bran et Dayaet ran et Dayaet، كه هر طبقه آن نهايتاً 100 مغازه داد.

هتل «ارينتال خاورميانه شرق ، سوئيچ و رويال سلانگور است.

در سوپر ماركت گروسرياي سام، همچنين اقلامي در اين زمينه در طبقه همكف به چشم مي‌خورد.

استريت اس كوئي مارينا، شامل 40 پانتون (قايق پهن و عريض) است و نيز قايق‌هايي با مقياس 10 تا 25 متر درازا موجود‌اند. ورودي مارينا 3 متر زير سطح دريا طراحي شده است. سرويس ليموزين آبي، در استريت اس كوئي موجود است و نيز هنل اُرينتال در اين مكان واقع است.

لازم به ذكر است كه اين هتل در شهر جورج واقع شده كه جزء اموال ميراث جهاني در يونسكو به ثبت رسيده است. اولين سرويس تاكسي آبي تا تاكسي روي آب در Penang به ثبت رسيده است و خدمات و سرويس‌هاي قابل توجهي را در سواري در اطراف خليج و سواحل جزيرة پنانگ Penarg فراهم مي‌آورد، كه هر عصر شنبه آمادة خدمات رساني مي‌باشد.

ملوانان و توريست‌ها نيز مي‌توانند در سوئيت‌هاي مجلّل استريت اس كوئي اقامت كنند كه 217 سوئيت آپارتمان زيباي مجلّل و تجملاتي را شامل مي‌شود كه درست در بالاي بازار (مركز خريد استريت اس كوئي) واقع شده است.

مركز هنرهاي نمايش و اجرايي پنانگ با نام PenangPac پنانگ پك در طبق چهارم استريت اس كوئي واقع گرديده است. كه در نقطه بالاي مركز خريد است و توسط 303 صندلي و سن اجرا تجهيز و مجهّز يافته شده و تئاتري دارد كه 160 صندلي دارد و فضاهاي گالري و استوديوي آن بسيار معروف است.

مركز هنر كه از سال 2011 آغاز به كار كرد به عنوان مهمترين مراكز در شمال مالزي از جهت هنرهاي نمايش و دراماتيك محسوب مي‌گردد كه از فيلم و نمايش فيلم گرفته تا اجراهاي تئاتري خياباني را شامل مي‌شود.

اين مكان از طريق اتوبوس دو طبقه با نام Rapid Penang پنانگ سريع (ليِ ليِ نام اين سرويس‌هاي خدمات اتوبوس‌راني دو طبقه است كه اسم لاتين آن HopOff / Hop On است، دسترسي آسان‌تر به اين مكان را براي بازديدكنندگان آن خصوصاً توريست‌ها محترم فراهم مي‌آورد.

دسته ها:
}