لطفا صبر کنید...

بوتیک بیاسا در جزیره ی بالی " Biasa Bali "
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/09/14

   بیاسا " Biasa " در جزیره ی بالی " Bali Island " یکی از محبوب ترین مکان های طراحی و مد بالیایی می باشد و برای مردان و زنانی ساخته شده است که به دنبال لباس های مد و به روز می گردند تا بتوانند آن ها را در مناطق گرمسیری نیز به تن کنند. فروشگاه مجهز بیانسا " Biansa " در شهر سمینیاک " Seminyak " شامل دو طبقه می شود. طبقه ی اول مخصوص بانوان است و ست لوازم شخصی دارد که شال های کم وزن ، روسری ها ، کمربندها و کیف دستی های متنوعی را در بر می گیرد ، در حالی که طبقه ی بالای آن شامل لوازمی برای مردان می شود.

راهنمای سفر به بالی

بیاسا " Bali " در زبان اندونزیایی به معنای معمولی می باشد و این بوتیک بارها نام خود را توسط کارها و طراحی های غیر معمولی خود زیر سوال می برد . در انبارهای این بوتیک لوازم منحصر به فرد ، چراغ های ترکیبی و کتان ، پارچه کتانی و ابریشم بسیار با کیفیتی را پیدا می کنید. پارچه های نرم به قطعات زیبای تک ملحق می شوند که توسط نوشته ها و طراحی های موسس این فروشگاه یعنی سوسانا پرینی " Susanna Perini " به دست می آیند.

بعضی از لباس ها شامل کنتراست و تکه های برجسته می باشد و عده ای دیگر موج دار می باشند اما در حالتی مانند جریان قرار دارند. مواردی که به صورت دستی به شکل پارچه در آمده اند ، به شما یک حال خوب و نرمی و لطافت می دهند در حالی که دو نوع پارچه ی ابریشمی به نام های " Muslin " و " Chiffon " از لطافت و سبکی هم پا فراتر می گذارند. اکثر لباس ها در این بوتیک ساده و بی رنگ هستند، و کم ترین میزان رنگ در آن ها به کار رفته است که به شما اجازه می دهد این لباس ها را با هر چیزی ست کنید.

تنوع و تطبیق پذیری هر لباس در بیاسا " Biasa " بسیار چشمگیر می باشد. مردان در تیشرت های و شلوارهای کتانی از جنس الیاف گیاهی بسیار احساس راحتی می کنند. زنان نیز انتخاب گسترده ای میان ساری ها و سارونگ ها دارند که به شکل بسیار آسانی پوشیده می شود و طراحی آن به گونه ای است که پیچیده شده و گره زده می شود که از آن می توان در ساحل استفاده کرد و به عنوان یک پوشش کلاسیک هنگام عصر استفاده شود و یا یک کفتان " Kaftan " تکه دوزی شده و راه راه که بر روی شرت های کتانی و کفش های صندل کاپری " Capri " پوشیده می شود. از ظاهر شما بسیار تعریف خواهد شد اگر تمامی این گزینه ها به وسیله ی یک کلاه آفتابی کتانی که از بیاسا " Biasa " خریده باشید را به آن اضافه کنید. علاوه بر این ها در این بوتیک شیک یک قفسه پر از جواهرات طراحی شده مانند فروشگاه جین – فرانکوئیس فیچوت " Jean-Francois Fichot " پیدا خواهید کرد. طراح فرانسوی و قدیمی جواهرات معمولا عتیقه ها را با سنگ های با ارزش و طلا یا نقره مخلوط می کند و شاهکار هایی بی انتها خلق می کند که با انتخاب های کلاسیک بیاسا " Biasa " ست می شود. جواهرات خود فروشگاه بیاسا " Biasa " شامل یک خط همگام از چوب و آهن می شود ، طرح هایی زیبا و مفهومی که برای زیبایی بخشی هر لباس در شب یا روز استفاده می شود.

 

ساعات فعالیت : 9:00 صبح تا 21:00 عصر
مکان : Jalan raya Seminyak 36, Seminyak
شماره تماس : +62(0)361 730 308

راهنمای سفر به بالی

دسته ها:
}