لطفا صبر کنید...

پارک آبی سیرکس بالی Circus
امتیاز 0/5 از 0 نظر
1

1397/02/08

   پارک آبی سیرکس بالی Circus یک مکان مفرح و آرامش بخش برای تمام اعضا خانواده است. این پارک در جالان کدیری Jalan Kediri در توبان Tuban قرار گرفته است و از فرودگاه بین المللی نگورا رای Ngurah Rai تنها 10 دقیقه فاصله دارد.

راهنمای سفر به بالی

این پارک نسبت به پارک واتربوم Waterbom در کوتای بالی Kuta که یک و نیم کیلومتر با این پارک فاصله دارد، کوچک تر است و سرویس های ارزان قیمت تری ارائه می دهد. پارک آبی سیرکس پذیرای همه گردشگران از هر سنی است.

پارک آبی سیرکس دارای انواع مختلفی از سرسره ها و رودخانه های تنبل است (رودخانه تنبل رودخانه ای مصنوعی است که افراد با خوابیدن بر روی وسایلی که آن ها را شناور نگه می دارد با جریان رودخانه جا به جا می شوند.) این پارک همچنین دارای منطقه مخصوص بچه ها است که در آن وسایل بازی مختلفی مثل توپ های آبی و فواره های آبی و قطار های کوچک وجود دارد.

در این پارک وسایل بازی پر هیجان تری نیز برای افرادی که به دنبال هیجان بیشتری هستند، طراحی شده است. این افراد می توانند از انواع سرسره های سرعتی و استخر های موج استفاده کنند.

یکی از سرسره های اصلی پاک آبی سیرکس، سرسره سرعتی نام دارد که از چهار سرسره مختلف با رنگ های مجزا تشکیل شده است. دو تا از این سرسره ها به صورت مارپیچ هستند و شما قبل از اینکه به پایین و درون استخر بیفتید می توانید از چرخیدن در این سرسره ها لذت ببرید. سرسره بعدی سرسره موج دار است که پهن و زرد رنگ و به شکل حرف u انگلیسی می باشد.

 

 

 

در این سرسره هر فرد سوار بر یک تیوپ بادی می شود و مسیر را به سرعت و به صورت رفت و بر گشت طی می کند تا تیوپ کم کم سرعت خود را از دست می دهد.

افرادی که از تفریح هایی با هیجان کمتر لذت می برند می توانند از رودخانه تنبل استفاده کنند. در این رودخانه وسیع افراد می توانند از آفتاب و باغ های اطراف لذت ببرند. در منطقه مخصوص کودکان هر بیست دقیقه یک بار یک سطل بسیار بزرگ پر از آب می شود و ناگهان به درون استخر خالی می شود. منطقه بازی بچه ها برای کودکان زیر 10 سال بسیار مناسب است.

 

 

 

 

 

غذا خوری های پارک آبی سیرکس شامل انواع غذا های بین امللی است و مغازه هایی هم در آنجا غذا های سبک و نوشیدنی سرو می کنند.

همچنین در این پارک، فروشگاه های صنایع دستی و انواع هدیه ها وجود دارد. مراکز اجاره وسایل از قبیل حوله و قفسه های رختکن و سایه بان نیز برای کسانی که می خواهند از آفتاب در امان باشند و چند دقیقه ای در سایه استراحت کنند، موجود است.

یک ایستگاه برای زدن تتو های موقتی وجود دارد. هم چنین مراکزی برای ماساژ پا در این محل فعالیت می کنند. عکاس هایی نیز در دسترس هستند تا در صورت تمایل افراد از آن ها عکس برداری کنند.

 پارک آبی سیرکس جایی است که انواع سرویس های ماجراجویی و انواع تفریح ها مخلوط شده اند. این پارک آبی دارای کادری مجرب و آموزش دیده و گروه های پزشکی حرفه ای می باشد. پارک سیرکس مکانی شاد و مفرح است و سرویس هایی ارائه می دهد که در کم تر جایی دیده می شود. این پارک آبی همه روزه از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر باز است.

راهنمای سفر به بالی

دسته ها:
}