لطفا صبر کنید...

پارک آبی اسپلش Splash
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1397/02/08

    پارک آبی اسپلش Splash، آخرین پارک اضافه شده به مجموعه پارک های آبی شگفت انگیز بالی می باشد. این پارک در مجاورت ساختمان های مربوط به کلوب ورزشی کانگو Canggu و مجموعه رفاهی است که مستقیماً به ساحل براوا Berawa منتهی می‌شود.

راهنمای سفر به بالی

 مساحت پارک آبی اسپلش Splash چیزی حدود 2400 متر مربع می باشد که شامل چندین استخر و سرسره های آبی رنگارنگ است. پارک آبی اسپلش با این مساحت، شاید برترین پارک آبی بالی نباشد؛ اما با کیفیتی بالا طراحی و ساخته شده است. این پارک در ذهن همه ی افراد بازدید کننده با هر سن و سال، خاطره ای خوب به جا می گذارد.

برای بزرگ سالان و بچه های با سن بیشتر یک سرسره به طول 90 متر برای یک مسابقه ی هیجان انگیز وجود دارد که در هر دور چهار نفر می توانند در آن شرکت کنند. یکی از ویژگی های این سرسره ی ویژه، این است که داری یک سرعت سنج است؛ بنابراین پس از اتمام مسابقه، شرکت کنندگان می توانند با چک کردن آن روی یک صفحه ی مانیتور، برنده ی واقعی را تشخیص دهند. این ویژگی اولین نوع خودش در بالی است. مسابقه ی سرعت برای بچه های کوچک تر نیز طراحی شده است؛ بنابراین آن ها هم از لذت این مسابقه بی بهره نمی مانند.

افرادی که خواهان هیجان بیشتر هستند و یک سرسره با مسیری مستقیم را ترجیح نمی دهند، می توانند سوپر بول Super Bowl را امتحان کنند. با این سرسره شما به صورت چرخشی سر می خورید و در هر پیچ سرسره بیشتر شتاب را می گیرید تا اینکه به درون یک کاسه ی دایره ای شکل و مارپیچی وارد شده و در استخر پایین آن پرتاب و در آن غوطه ور می شوید.

سرسره ی قرمز رنگ بزرگی که مطابق با شکل خاصش سرسره ی تونلی نامیده می‌شود، در ابتدا پنج بخش دارد. پس از چند پیچ و خم به یک مسیر واحد و طویل وارد می‌شود. بعد از آن به مسیری با شیب ملایم می رسد که در واقع می توان آن را مانند یک جویبار در نظر گرفت. در حین حرکت در این بخش می توانید برای هیجانات بعدی نفسی تازه کنید. این جویبار به شما فرصت می دهد تا 120 متر جلوتر شناور باشید و به اندازه ای پهن است که همه ی افراد با سایز های متفاوت برای حرکت در آن مشکلی نداشته باشند. بچه ها از این جویبار نیز لذت می برند زیرا همان طور که می دانید آن ها نمی دانند زمان استراحت به چه معنا است و همواره از یک زمین بازی، یک استخر دارای تالابی عمیق، محوطه ای آبی دارای توپ های بازی، سرسره های کوچک و یا دیگر وسایل تفریحی بهترین و حداکثر استفاده را می برند. غریق نجات ها نیز پیوسته آماده ی انجام وظیفه و نظاره گر افراد مختلف هستند.

پا

بعد از اینکه به اندازه ی کافی تفریح کردید، می توانید از مجموعه های رفاهی غذاهای مختلف سفارش دهید. غذا هایی از کشور های مختلف و هم چنین خوراک های رژیمی برای افرادی که مایل هستند غذای سالم صرف کنند.

در هر آخر هفته نیز در ساعت 19:00 به وسیله ی یک پروژکتور بر روی صفحه ای بزرگ، فیلمی نمایش داده می‌شود. هزینه ورودی پارک آبی اسپلش برای بزرگ سالان 300 هزار روپیه و برای کودکان تا سن 17 سال، 180 هزار روپیه می باشد. با این مبلغ شما می توانید به کلوب و باشگاه مرکزی کانگو، زمین های ورزشی، محوطه های سر بسته مخصوص بازی تنیس، محل پرستش گاه و چشمه ی آب معدنی و هم چنین به محل های فروش غذا نیز وارد شوید.

راهنمای سفر به بالی

دسته ها:
}