لطفا صبر کنید...

مرکز خرید دیسکاوری در جزیره ی بالی Discovery Shopping Mall in Bali
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1397/02/11

 مرکز خرید دیسکاوری " Discovery Shopping Mall " یکی از بزرگترین فروشگاه ها در جزیره ی بالی " Bali Island " و دومین فروشگاه بزرگ در شهر کوتا " Kuta " پس از فروشگاه کوتا بیچ والک " Kuta Beachwalk " می باشد. این فروشگاه در یکی از جاده های اصلی کوتا " Kuta " یعنی جالان کارتیکا " Jalan Kartika " واقع شده است و امکاناتی چون ساحل و یک آمفی تئاتر بر روی شن های ساحل کوتا " Kuta " را در بر می گیرد. 10 دقیقه رانندگی از فرودگاه و تقریبا 45 دقیقه رانندگی از دنپاسار " Denpasar " ، پایتخت بالی " Bali " شما را به این فروشگاه می رساند.

راهنمای سفر به بالی

این فروشگاه سه طبقه خانه ی تعداد زیادی از فروشگاه های لباس های به روز و مد از برندهای معروف و بین المللی می باشد و همچنین شامل چندین اغذیه و نوشیدنی فروشی بیرون بر و چندین رستوران زیبا و شیک می شود که چون تعدادشان زیاد است ، تنوع و گستردگی انتخاب بالایی خواهید داشت.

درب بزرگ ورودی این مرکز خرید که در کنار جاده ی جالان کارتیکا " Jalan Kartika " قرار دارد را نمی توان گم کرد. آن طرف جاده ی جالان کارتیکا " Jalan Kartika " یک پارک تفریحی و سرسره ی آبی و یک هتل جالب توجه که نامش را از روی نام خیابان گذاشتند قرار دارند و در جنوب فروشگاه دیسکاوری " Dicovery Mall " محلی برای شب زنده داری و تفریح با عنوان ماسرو بالی " MUSRO Bali " وجود دارد.

این فروشگاه بزرگ چندین درب ورودی دارد و مشخص ترین آن ها بالای چندین پله قرار دارد که در کنار این پلکان یک مجسمه از نام این فروشگاه از جنس کروم وجود دارد و چندین فواره ی آب را می توان مشاهده کرد که محیط را در بر گرفته اند.
در مقابل فروشگاه چندین غرفه ی فست فود فروشی از برند های بین المللی چون برگر کینگ " Burger King " ، مرغ سخاری کنتاکی یا کی اف سی " Kentucky Fried Chicken Or KFC " ، بستنی یخی و خامه ای " Cold Stone Creamery Ice Cream " ، استارباکس " Starbucks " ، پیتزای دومینو " Domino Pizza " و پیتزا هات " Pizza Hut " وجود دارند. همچنین غرفه ی دیگری در طبقه ی همکف قرار دارد که نام آن داروخانه ی گاردین " Guardian Drugstore" می باشد.

دیگر ورودی های مرکز خرید دیسکاوری " Discovery Mall " در قسمت ساحلی قرار دارد،  جایی که پلکانی شما را به سمت درب ورودی هدایت می کند. درب پشتی این مرکز خرید ، برای کسانی که در ساحل مشغول به قدم زنی هستند و یا افرادی که در هتل های اطراف این مرکز خرید اقامت دارند ، به راحتی قابل دسترسی می باشد.

این مرکز خرید یک آمفی تئاتر دارد که یکی از امکانات این تئاتر اعلام و پخش برنامه های مختلف در ساعات مختلف روز است. برای مثال فیلم های روز شنبه در زیر نور مهتاب در سینمای ساحلی آن پخش می شود البته اگر آب و هوا اجازه دهد. ساحل روبروی این فروشگاه علاوه بر مرکز تفریحی یک جایگاه مخصوص رویدادها و یا هفته های مد می باشد.

روبری این مرکز خرید پس از ورودی، یک خودپرداز وجود دارد که بانک های آرثا گراها " Artha Graha " ، بانک ماندیری " Bank Mandiri " ، بانک مرکزی آسیا " Bank Centeral Asia " ، بانک راکیات اندونزی " Bank Rakyat Indonesia " ، بانک مگا " Bank Mega " ، بانک پنین " Bank Panin " و کارت تجاری سی آی ام بی " CIMB Niaga " را می پذیرد. دو صرافی نیز به نام صرافی های رارا " Rara " و اوآسیس " Oasis " در گوشه ای از این فروشگاه قرار دارند.

ساعات فعالیت : یکشنبه تا سه شنبه از ساعت 10:00 الی 22:00 و جمعه تا شنبه ساعت 10:00 الی 22:30
مکان : Jalan Kartika Plaza, Kuta

راهنمای سفر به بالی

دسته ها:
}