لطفا صبر کنید...

جواهری رابیا در جزیره ی بالی " Rabia Jewellery Bali "
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/09/23

    جواهری رابیا " Rabia Jewllery " یک بوتیک کوچک و شگفت انگیز در گوشه ای از خیابان جالان پتیتنگت " Jalan Petitenget " در سمینیاک " Semiyak " می باشد که قطعات جواهر با طراحی های قومی و محلی پیدا می کنید که توسط  رابیا بولو " Rabia Bullough " طراحی شده اند.

راهنمای سفر به بالی

بعضی از قطعات جواهر در این فروشگاه وجود دارند که به گونه ای خاص طراحی شده اند و طراحی های دوران معاصر بر آن ها تاثیر گذاشته است . از آویز هایی طلایی شبیه به بشقابی قطره شکل مانند همراه با یاقوت زرد گرفته تا گوشواره های سنگین و عجیب و غریب چینی که با رزین سیاه نقطه گذاری شدند ، همه و همه از طراحی های معاصر تاثیر گرفته اند. شاید انتخاب شما یک طلای ساده و یا آویزی برنجی باشد که به شکل توخالی ، ستاره ، لوتوس و شش ضلعی طراحی شده است.

قطعات جواهر بسیار زیادی در کلکسیون جواهری رابیا " Rabia Jewellery " برای کسانی وجود دارد که به دنبال ظاهری غیر متعارف نیستند. مطمئنا خرید گردنبند و یک قسمت پر از انگشتران بسیار زیبا ، گوشواره و دستبندان برنجی ، طلا و نقره باعث لذت و خوش حالی خانم ها می شود. بعضی از این جواهرات برای هر ست لباس و پوششی زیبا به نظر می آیند ، بعضی دیگر برای اضافه کردن مقداری درخشش به ظاهر معمولی یا زیبا نشان دادن پوشش هنگام گردش به کار برده می شوند.
در عین این که به تماشا و جست و جو میان جواهرات مشغول هستید ، متوجه می شوید که طراحی این جواهرات از طراحی قوم های سرتاسر جهان الهام گرفته شده است. الهامات و ایده های رابیا " Rabia " که در کارهای او بازتاب داده می شوند روز تولد 21 سالگیش و در سفر او به هند برای ملاقات مادرش ، شروع شدند ، در مکانی که چشمان او را به یک سبک زندگی پر از آرامش در سبک عشایرنشینی آشنا کرد. او یه دهه از عمر خود را صرف انجام یک ماجراجویی و سفر بدون توقف در اروپا و آسیا کرد و به تدریج از سرعت آن سفرها کاست تا در جزیره ی بالی " Bali Island " متوقف شد. نهایتا جزیره ی بالی " Bali Island " مکانی بود که او شروع به اجرای طرح ها و ایده هایش در کارهایش کرد.

 

قطعات الهام گرفته شده از هند شامل مالاس " Malas " ( حلقه های گل هندوها هنگام دعا ) چون گردنبندان رودراشکا کامبی " Rudrashka Combi " که در آن دانه های سنگی ، الماس های چینی دودی ( کوارتز دودی ) ، برنج و قطعات نقره ای در شکل های مختلف مانند جمجمه و ستون مهره ی مار که همه ی آن ها در کنار هم قرار گرفته اند و توپ های پشمالو و رنگی به آن ها اضافه شده است. رابیا " Rabia " کارهایش را به شکلی عجیب و غریب معرفی می کند و این کارها معمولا مورد پسند خریدار واقع می شود و در هنگام پوشیدن به او حس خوبی منتقل می شود.
در آخر بهتر است از اینگونه کارها حمایت شود تا برند های متنوع و جدید وارد بازار شده و فضای رقابتی بین آن ها سنگین تر شود که در نتیجه وجود فضای رقابتی باعث خلاقیت و کیفیت بیشتر در کارها و پایین تر آمدن قیمت ها می شود که به نفع خریدار است. بنابراین در نظر داشته باشید که از این گونه کارها حمایت کنید.

ساعات فعالیت : 10:00 صبح تا 9:00 شب
آدرس : Tirbali , Jalan Petitenget 12B, Seminyak
شماره تماس : +62 (0)361 216 825 5

 

 

 

راهنمای سفر به بالی

دسته ها:
}