لطفا صبر کنید...

تئاتر رستوران گتسبی بالی
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/11/29

    رستوران گتسبی به عنوان اولین رستوران دارای کلاب و تئاتر در بالی دارای افتخار است. نام این رستوران از رمان معروف گتسبی بزرگ اثر اسکات فیتز جرالد Scott Fitzgerald گرفته شده است.

راهنمای سفر به بالی

بر روی استیج این رستوران انواع برنامه ها و نمایش های زنده و مهمانی های دارای تم های خاص و جالب برگزار می شود.بار های این رستوران به طور مداوم نوشیدنی سرو می کند و در بعضی مواقع فضا با دود سیگار پر می شود . پس اگر حساسیت خاصی دارید بهتر است برای رفتن به این رستوران احتیاط کنید.

محیط این کلاب رستوران کاملا هنری تزئین شده. نوشیدنی اصلی این کلاب نام خود را از یک نقاشی پری دریایی متعلق به یک قرن پیش است الهام گرفته است و مارلین یا آدری یا بریجیت نامیده می شود Marilyn, Audrey ، Brigitte که هر لیوان آن120  هزار روپیه قیمت دارد.


اگر در گتسبی احساس گرسنگی می کنید هیچ مشکلی وجود ندارد. کلاب رستوران گتسبی انواع فینگر فود ( غذا هایی در اندازه کوچک یا لقمه ای ) و غذا های اصلی گوشتی و انواع غذا های دریایی نیز سرو می کند . قیمت غذا های اصلی از 70هزار شروع می شود.

و اما جاذبه اصلی کلاب رستوران گتسبی :

جاذبه اصلی این رستوران برنامه های شبانه این کلاب رستوران است که هر شب از ساعت 8:30 شروع می شود و انواع رقص ها و نمایش ها با همراهی موزیک و نور پردازی های هنری با هنرمندی تیم ها و گروه های مختلف اجرا می شوند.

صحنه اجرا درست بالای بار رستوران قرار دارد که به طور مداوم انواع کوکتل ها را برای سر حال آوردن مشتریان آماده می کنند.

کلاب رستوران گتسبی محیطی شاد و در عین حال بسیار پر شور را برای مشتریان خود آماده می کند و با داشتن کارکنان مجرب و در عین حال بسیار خوش برخورد و مهمان نواز و داشتن سیستم های صوتی و نور پردازی پیشرفته و به روز شبی خاص و الهام بخش و مخصوص عاشقان فرهنگ و موسیقی پاپ را فراهم می کند.

نام قدیم این رستوران در ابتدای ساخت آن هوبار Hu’u Bar  بوده است و طراحی کلاب از روی یک برنامه و یک غذا خوری در سال 1920 انجام شده است.

برنامه های رقص و آواز این رستوران هر شب با شب قبل متفاوت است وتم رستوران هر شب متعلق به یک دهه است.

 

غذا های کلاب رستوران گتسبی به طور کلی به دو نوع غذا های مدیترانه ای و ایتالیایی تقسیم می شود. در صورت رفتن به این رستوران حتما خوراک اردک و راویولی غذا های دریایی آن را امتحان کنید.  در رابطه با نوشیدنی هم می توانید از نوشیدنی های مخصوص این رستوران که از روی بازیگران هالیوودی نام گذاری شده اند امتحان کنید؛ مانند مارلین مونرو یا سوفیا لورن یا آدری هپبرن.

برنامه های اصلی کلاب رستوران گتسبی هر شب از ساعت 8.30 شروع وتا ساعت 11 ادامه دارد. بار این رستوران از ساعت 6 بعد از ظهر تا ساعت 2 صبح نوشیدنی سرو می کند.

راهنمای سفر به بالی

دسته ها:
}