لطفا صبر کنید...

بازی فرار از اتاق در بالی
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/11/29

    بالی دارای تعداد زیادی از مراکز برگزار کننده بازی فرار از اتاق است. این بازی نیاز به توانایی حل مسئله و مهم تر از هر چیز دیگر کار گروهی دارد تا بتوان قبل از پایان زمان تعیین شده، معما را حل کرد و از اتاق خارج شد.

در این بازی شما پا در جا پای شرلوک هلمز خواهید گذاشت تا معمای اسرار آمیز را حل کنید.

راهنمای سفر به بالی

معمولا بازی هایی از این دست، شما و دوستانتان را درگیر با معماهایی می کند و برای حل آن ها شما باید با همکاری هم نشانه ها و سرنخ های مخفی در اتاق را پیدا کنید و به هم ربط دهید تا در نهایت بتوانید معما را حل کرده و از اتاق خارج شوید.

این بازی معمولا حداکثر با 6 نفر انجام می شود و هدف آن تفریح و ایجاد روحیه همکاری در افراد است.

ما در اینجا تعدادی از این مراکز را در بالی به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید به عنوان یک تیم وارد یک سناریو به همراه انواع معما ها شوید که باید حل شوند . البته شما می توانید درخواست کمک هم بکنید.

دوست دارید در چه سناریویی وارد شوید ؟ یک خانه تسخیر شده؟ یک پرونده قتل؟ یا ورود به سرزمین رویایی آلیس در سرزمین عجایب؟

این مراکز در بالی بهترین هستند و هرکدام محل مناسبی برای گذراندن اوقاتی شاد و مفرح هستند و این بازی ها در بالی جایگزین مناسبی برای تفریحات دیگر در جزیره در مواقع بارانی هستند.

1.فرار از اتاق توتم  Totem

اگر به دنبال تفریح در فضای بسته در سمینیاک Seminyak هستید رفتن به توتم برای شما لحظات شاد و جذابی را رقم می زند.در توتم شما به عنوان یک تیم وارد اتاقی با طراحی خاصی می شوید و با توجه به سناریو انتخاب شده و معماهای آن شما باید با همکاری یک دیگر از اتاق خارج شوید.در اتاق بازی یک ساعت دیجیتالی وجود دارد که با صدای بلند تیک تاک می کند و باعث حواس پرتی و عجله بیشتر بازیکنان می شود و تا وقتی معما به طور کامل حل نشود، از حرکت نمی ایستد.

در توتم چهار اتاق با سطح های مختلف از نظر مشکل بودن معما ها وجود دارد. و زمان حل معما در همه اتاق ها 50 دقیقه است.

بازی سرزمین اهریمنی ساده ترین سطح در بین بازی های اتاق هاست که از داستان آلیس در سرزمین عجایب الهام گرفته شده است.

2.تجربه سرزمین پاندورا

تجربه پاندورا در بالی پیشنهادی سرگرم کننده و ماجراجویانه است سرزمین پاندورا دارای اتاق هایی با طراحی مخصوص در کوتا  Kuta واقع شده است. ظرفیت اتاق های بازی بین 2 تا 10 نفر است .

شما در پاندورا به همراه هم گروهی های خود وارد اتاقی می شوید و باید با همکاری هم و حل معما های موجود از اتاق خارج شوید.بهتر است در این بازی انتظار هر نوع سورپرایزی را داشته باشید.در پاندورا شما 2 ساعت برای خارج شدن از اتاق زمان دارید.بازی ها در پاندورا به منظور کار کشیدن از مغز و بالا بردن ترشح آدرنالین در بدن است.

3.خانه ی تله های بالی:

اگر به بالی آمدید در روز های بارانی حتما سری به این مرکز بزنید و با خانواده یا دوستان خود از این بازی لذت ببرید .

این مرکز در ساماستا Samasta  در مجموعه روستاهای جیمباران      Jimbaran واقع شده است . در حال حاضر سه اتاق که هرکدام دارای سناریوهای متفاوتی هستند و درجه های سختی متفاوت دارند، در این مرکز موجود است. زمان خروج از همه ی اتاق ها 45 دقیقه است.

 

 

 

4.فرار از اتاق

این مرکز در سمینیاک Seminyak قرار دارد و مکان تفریحی خوبی در بالی به حساب می آید. محوطه دارای چهار اتاق است که هر کدام به شکلی شما را به چالش می کشانند. تعداد بازیکنان بین 2 تا 6 نفر است . و افراد شرکت کننده باید با کمک به هم معما های موجود را حل کنند. تمرکز این بازی بر روی حل معماها و همکاری بین بازیکنان است و می تواند تفریحی مناسب برای خانواد

 

راهنمای سفر به بالی

دسته ها:
}