لطفا صبر کنید...

آشنایی با مراکز خرید باتومی گرجستان
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1398/01/30

در این نوشته به معرفی مراکز خرید باتومی گرجستان پرداخته می شود. با ما همراه باشید تا بدانید از کجا در شهر باتومی خریدهای خود را انجام دهید.

راهنمای سفر به باتومی

باتومی مال (Batumi Mall)

باتومی مال یکی از معروف‌ترین مراکز خرید باتومی است. این مجتمع چندطبقه با بیش از پنجاه فروشگاه،  انواع کالاهای مختلف از برندهای روز جهان از جمله: عطر، انواع پوشاک، ساعت، عینک، لوازم کودک، مبلمان منزل و... را در برمی‌گیرد. در طبقه‌ی همکف این مجتمع، یک سوپرمارکت بزرگ قرار دارد که انواع محصولات برندهای معتبر خوراکی را برای فروش گذاشته. در دیگر طبقات نیز مانند مراکز خرید دیگر، کافه‌ها و رستوران‌هایی قرار گرفته. ویژگی مثبت باتومی مال دسترسی آسان به مترو برای مسافران است. این مجتمع هرروزه از ساعت ده صبح تا ده شب میزبان خریداران است.

آشنایی با مراکز خرید باتومی گرجستان

مترو سیتی فروم (Metro City Forum)

این مرکز خرید دوطبقه شامل فروشگاه‌های متعدد از کالاهای مختلف به‌خصوص انواع پوشاک است. مهم‌ترین خصوصیت این مجتمع امکانات تفریحی و سرگرمی‌های متعدد موجود در آن است. زمین‌بازی کودکان، سینما، بولینگ، هتل پنج ستاره، آپارتمان‌ها، بخش اداری، پارکینگ با ظرفیت سیصد اتومبیل و... از بخش‌های گوناگون این مجتمع هستند. مترو سیتی فروم نیز از ساعت ده صبح تا ده شب پذیرای مسافران جهت خرید است.

باتومی پلازا (Batumi Plaza)

این مجتمع چندطبقه نیز فروشگاه‌های متعدد لوازم برقی، عینک، عطر و ادکلن، پوشاک، لوازم الکترونیکی و... را شامل می‌شود. در طبقه‌ی چهارم این ساختمان هتل باتومی پلازا قرار دارد. اسکان در این هتل و نزدیک بودن به فروشگاه‌های گوناگون می‌تواند برای مسافران استفاده‌ی بهتر از زمان را به ارمغان آورد. سینما، باشگاه ورزشی، کافه، رستوران و... نیز از دیگر بخش‌های این ساختمان است. در بالاترین طبقه‌ی مجتمع هم استخری ساخته شده است. این مجموعه‌ی لوکس رستورانی باکیفیت ولی ارزان‌قیمت دارد، همین امر سبب شلوغی بیش از حد رستوران این مجموعه شده است. ساعت کاری باتومی پلازا هم مانند دو مجتمع یادشده‌ی دیگر، ده صبح تا ده شب است.

آشنایی با مراکز خرید باتومی گرجستان

بازار آنوکی (Bazzar Anouki)

اگر گردشگری به مد در زمینه‌ی لباس علاقه‌مند است و دوست دارد لباس‌هایی مطابق با مد روز جهان بپوشد، پیشنهاد می‌کنیم بازار آنوکی را فراموش نکند! در این محل بهترین طراحان لباس جهان از کشورهای مختلف مانند فرانسه و ایتالیا دور هم جمع می‌شوند و جدیدترین لباس‌های طراحی شده را به خریداران عرضه می‌کنند.

آشنایی با مراکز خرید باتومی گرجستان

هوپا بازار (Hupa Bazaar)

این بازار را به طرفداران کالاهایی با قیمت مناسب و یا حتی ارزان پیشنهاد می‌کنیم! برعکس اگر خریداری علاقه‌مند به خرید کالاهای برند و لوکس باشد، بهتر است وقتش را در هوپا بازار تلف نکند! هوپا بازاری سنتی و قدیمی شبیه به بازار بزرگ تهران است. انواع کالاها با قیمت‌های مناسب در آن یافت می‌شود.

راهنمای سفر به باتومی

فروشگاه آنتیک باتومی (Antiques in Batumi)

این مرکز دقیقاً همان چیزی‌ست که در کشور خودمان به نام بازار دست‌فروشان نامیده می‌شود. دست‌فروشان متعددی از ساعت یازده‌ تا هفت شب در این محل اجناس خود را بساط می‌کنند. همان‌طور که از نام این بازار مشخص است، اغلب اجناس قدیمی یا بهتر است بگوییم عتیقه، مانند: سکه‌های قدیمی، مدال‌ها، مجسمه‌ها و ظروف را با قیمت مناسب می‌توان یافت.

آشنایی با مراکز خرید باتومی گرجستان

مرکز خرید کاپارول (Caparol Center)

این مرکز خرید نیز شامل فروشگاه‌های متعدد و متنوعی می‌شود. اما ساعت کاری آن کم‌تر از دیگر مجتمع‌ها و از ساعت ده صبح تا شش بعدازظهر است.

آشنایی با مراکز خرید باتومی گرجستان

فروشگاه آرت گالری

آرت گالری از مراکز خرید مناسب باتومی برای خرید سوغات است. در این فروشگاه حتی سوغات خوراکی محلی باتومی نیز یافت می‌شود.

شهر اپل باتومی (Apple city Batumi)

با توجه به این‌که قیمت محصولات شرکت اپل در شهر اپل باتومی نسبت به سایر فروشگاه‌ها کم‌تر است، خریداران و علاقه‌مندان محصولات این شرکت می‌توانند این فروشگاه را یکی از بهترین مراکز خرید در سفر به باتومی بدانند. ساعت کاری آن نیز ده صبح تا نُه شب است.

مرکز تجاری مسکو

هر‌چند در این مرکز تجاری نیز انواع کالا از جمله پوشاک یافت می‌شود، اما بارزترین ویژگی این مرکز تجاری وجود فروشگاه‌های متعدد و متنوع لوازم‌خانگی‌ست. لوازم‌خانگی برندهای گوناگون در این فروشگاه با قیمت مناسبی نسبت به سایر فروشگاه‌ها یافت می‌شود.

مرکز خرید فرودگاه بین‌المللی باتومی

مانند هر فرودگاه دیگری، فرودگاه بین‌المللی باتومی نیز مراکز خرید و فروشگاه‌های متعددی را در برگرفته است. تفاوت بزرگ این مرکز خرید با مراکز مشابه در فرودگاه‌های دیگر در قیمت اجناس است. معمولاً در مراکز خرید فرودگاهی، کالاها با قیمت زیادی به فروش می‌رسند، اما در این فرودگاه‌ به دلیل معافیت از مالیات‌های گمرکی حتی اجناس با قیمت ارزان‌تر نسبت به سایر مراکز خرید به فروش می‌رسند. این فروشگاه‌ها بیست‌وچهار ساعته میزبان مسافران هستند.

آشنایی با مراکز خرید باتومی گرجستان

مید این جورجیا (Made in Georgia)

اگر مسافران دنبال لباس‌های راحت تابستانه می‌گردند چه گزینه‌ای بهتر از فروشگاه مید این جرجیا؟ شهرت اصلی این فروشگاه به دلیل رنگارنگی لباس‌ها و تیشرت‌های تابستانه‌ی آن است. طراح لباس‌های این فروشگاه لیلا الوشویلی و نینو بابوکادیا، دو طراح مطرح گرجی هستند.

خوپا بازار

خوپا اصلی‌ترین بازار سنتی باتومی است. در این بازار انواع اجناس با قیمت‌های مناسب یافت می‌شود.

علاوه بر مراکز خرید یاد شده، با توجه به ساحلی بودن شهر باتومی بازدید از بازار دریایی این شهر که انواع محصولات دریایی را دارد نیز برای مسافران می‌تواند جالب باشد.

برای اطلاع از قیمت تور گرجستان و قیمت تور باتومی به سایت کی سفر رجوع نمایید.

راهنمای سفر به باتومی

دسته ها:
}