لطفا صبر کنید...

 پارک موشن گیت Motiongate Dubai
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1397/02/25

    Motiongate Dubai پارک موشن گیت دبی

    اگر می خواهید به دبی سفر کنید و جاذبه های دیدنی آن را مشاهده کنید، پیشنهاد می کنیم در سفر خود حتماً از پارک فوق العاده هیجان انگیز موشن گیت بازدید کنید. در این پارک شگفت انگیز نگاهی به دنیای خیال انگیز شخصیت های برتر و محبوب کارتونی هالیوود بی اندازید.

 

 

 در پارک موشن گیت دبی با سه مارک معروف از بزرگ ترین و موفق ترین بازی های متحرک در هالیوود به نام های DreamWorks Animation، Columbia Pictures و Lionsgate دیدار خواهید کرد. با بازدید از پارک موشن گیت، از دنیای نوآوری و داستان های خلاقانه دیدن به عمل آورید. در پارک موشن گیت MOTIONGATE گامی در دنیای پرماجرا شخصیت های مشهور کارتونی بردارید.

 

 

در این پارک شما به طرز عجیب و شگفت انگیزی می توانید بازی های هالیوود را تجسم کنید، به طور مثال برای غلبه بر شهر نیویورک با ارواح به یک جنگ بپیوندید. هم چنین قطارها و نمایش های تعاملی که در آن ارواح سرگردان، زامبی ها و سوسیس های گوشتی از آسمان سقوط می کنند را از نزدیک مشاهده کنید.

 

 در تجسم بازی اسمورفز در معرض دنیای فانتزی اسمورف قرار می‌گیرید و به دنیای جادویی آن وارد می شوید، در این دنیای جادویی قارچ ها را مشاهده خواهید کرد. در پارک موشن گیت، مکانی برای بازی و سواری کودکان و حتی خانواده هایشان و هم چنین یک سالن تئاتر در نظر گرفته شده است.

 

 

 در قسمت دریم ورک DreamWorks شما غرق در جهان خیال و آرزوها می شوید که مکانی برای لذت بردن همه ی نسل ها است. در دریم ورک لذت سقوط از آسمان را تجربه می کنید. هم چنین شما می توانید از قسمت Furious Five؛ حوزه هنرهای رزمی؛ بازدید کنید.

 

 شما در پارک موشن گیت MOTIONGATE دبی می توانید در کنار شخصیت های کارتونی و چهار فیلم متحرک کلاسیک پرفروش مانند پاندای کونگ فو کار، چگونگی آموزش اژدها، ماداگاسکار و شرک، فیلم بازی کنید. در اینجا شما می توانید قهرمان بازی باشید و روز خود را در مجموعه ای از ماجراهای هیجان انگیز بگذرانید، در آسمان به جنگ با اژدها رفته و مهارت های هنر رزمی خود را به نمایش بگذارید.

 

درقسمت دیگری از پارک موشن گیت دبی به نام Lionsgate Zone با بهره گیری از جاذبه های هیجان انگیز و یک نمایش زنده تلویزیونی، محیطی با انرژی باورنکردنی را تجربه خواهید کرد. در این پارک شما می توانید همانند کارگردان های بزرگ به قسمت هایی بروید که کمتر کسی در آنجا پا گذاشته است، می توانید به پشت صحنه یک نمایش تلویزیونی، دفترهای اجرائی فیلم سازی و نمایش های تئاتر بروید و تخیل فیلم سازی را در ذهن خود پرورش دهید، همچنین با بازدید از این جاذبه دیدنی دبی، هنر فیلم سازی، نوآوری در سینما و داستان گویی خلاقانه را بیاموزید.

پارک موشن گیت دبی به عنوان بزرگترین استودیو پخش دبی به شمار می رود که تمام قسمت های آن الهام گرفته از هالیوود می باشد و برای تمامی افراد خانواده سرگرم کننده است.

 این استودیو در حال گسترش و پیشرفت می باشد، به طوری که 100 سواری در سراسر پارک موشن گیت Motiongate با موضوع هالیوود باز شده، اما هنوز قسمت هایی از آن ها برای استفاده افراد آماده نیستند. در بخش دیگری از پارک موشن گیت Motiongate اجرای زنده ای همراه با رقص های گام به گام مشاهده خواهید کرد. این پارک به شما امکان حرکت در پشت صحنه فیلم های ساخته شده در عصر طلایی هالیوود را می دهد، به طوری که رمز و راز نهفته در این فیلم ها را کشف کنید. پارک موشن گیت دبی همه روزه از ساعت 11 به روی عموم مردم باز می شود و زمان بسته شدن آن با توجه شرایط متفاوت است.

 

 

دسته ها:
}