لطفا صبر کنید...

IMG World of Adventure بزرگترین پارک سرپوشیده ی جهان
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1397/02/24

  IMG World of Adventure بزرگترین پارک سرپوشیده ی جهان

 

پارک سرپوشیده IMG World of Adventure واقع در دبی در مساحت حدود 5/1 میلیون فوت مربع و با هزینه­ی اولیه­ای بالغ بر یک میلیارد دلار، به قصد احراز عنوان بزرگترین Theme Park سرپوشیده­ی جهان، در دبی احداث شده است.

این مجموعه­ی 5/1 میلیون فوت مربعی –برابر با مساحت 28 زمین فوتبال- فضای قرارگیری طیف متنوعی از سرگرمی ها و امکانات تفریحی در محدوده ی شمالی شهر دبی و در امتداد بزرگراه E311 به سمت ابوظبی است. شمار قابل توجهی از اکثر شخصیت های کارتونی و سینمایی شناخته شده مثل ابرقهرمان ها، دایناسورها و Power Puff Girls در قالب ماکت ها و مدل های متحرک در بخش Lost Valley در این مجموعه حضور فیزیکی داشته و به نمایش گذاشته شده اند.

 

فضاهای تفریحی

  • بخش موسوم به هتل متروکه (The Haunted Hotel)، Thor Thunder Spin و رولر کوستر Velociraptor از محوطه های هیجان انگیز در ژانر سرگرمی های وحشتناک و پرانرژی هستند که ویژه افراد بالای 15 سال می باشند.
  • خانواده ها می توانند تفریحات متفاوتی همچون Avengers Battle Of Ultron، Lazytown یا Adventure Fortress را تجربه کنند.

 

 

  • نمایش های زنده، غذا خوردن در Marvel Dining Experience و ملاقات باشخصیت های بازسازی شده ی کارتونی و سینمایی بخش دیگری از بازدید خانواده ها از این محل را تشکیل خواهد داد. تنها با 5 درهم می توان بلیت استفاده از یک رولر کوستر (ترنِ هوایی) هیجان انگیز را تهیه کرد.
  • مشاهده ی بیش از 70 عدد از مجسمه­های متحرک دایناسورها در ابعاد واقعی، به کمک فضاسازی جذاب این پارک، میسر شده است و بازدیدکنندگان در حین ورود به این محوطه با مدل بسیار بزرگی از شخصیت داستانی Hulk مواجه خواهند شد. شاید جالب باشد که بدانیم، رولرکوستر Velociraptor با شتاب 0 تا 100 کیلومتر در 5/2 ثانیه، جزء سریع‌ترین ترن‌ها درجهان و ازجمله ی امکانات تفریحی مورد توجه این مرکز است.
  • خانواده ها، همچنین برای مشاهده ی لیست کاملی از امکانت و تفریحات خانوادگی در دسترس خود می­بایست به قسمت های Dubai Parks and Resorts و kid-friendly attractions بر روی سایت این مجموعه به آدرس com مراجعه نمایند.

امکانات

استراحتگاه ها، دسترسی به اینترنت نامحدود و WiFi، رستوران‌ها، ازجمله امکانات عمومی این مرکز هستند. فضاهای تفریحی متنوعی همچون غذاخوری ها، سالن های نمایش به همراه امکانات فروشگاهی مختلف، در این مرکز وجود دارند؛ اما احتمالاً دلپذیرترین خصیصه ی این بازار تفریحی وسیع، هم برای مردم محلی و هم برای توریست ها، فنّاوری تهویه ی مطبوع داخلی آن است. به خصوص در ماه های گرم تابستان که دمای عمومی این منطقه به حدود 106 درجه فارنهایت خواهد رسید. خدمات این مرکز البته در ماه های ژوئن، جولای و آگوست – و در دوره ی گرما- شکل ویژه ای به خود می­گیرد.

این مجموعه شامل چهار محوطه ی Marvel Cartoon Network، Lost Valley، Dinosaur Adventure و بلوار IMG است که بخش اخیر با بازی های سواری متنوع و در رأس آن­ها چند رولرکوستر کم نظیر به پذیرش بازدیدکنندگان مشغول است.

  

این پارک 28 غرفه ی غذا و نوشیدنی و 25 فروشگاه را درکنار سایر امکانات و سرگرمی ها، در خود جای داده است. بلیت ورود برای هر نفر بزرگ‌سال، 300 و برای کودکان 250 درهم است. شیوه های پرداخت ویژه ای هم شامل ورودی سالانه و ورودی اختصاصی Fast Track وجود دارند که بهای آن­ها به ترتیب 495 و 195 در هم بیشتر از مقادیر بالا است. پارک در طول هفته از ساعت 10 صبح تا 10 شب و در آخر هفته از 10 صبح تا پاسی از نیمه شب به روی بازدید کنندگان باز است.

مدیریت

این پارک در مالکیت گروه تجاری برادران (مصطفی و الیاس) Galadary است و تحت مدیریت World IMG قرار دارد. "Lenard Otto" مدیرعامل این مجموعه، در باب فعالیت آن اذعان می‌کند که: «ما بسیار هیجان­زده و خوشحالیم که هم اکنون بزرگترین پارک تفریحی سرپوشیده ی جهان را احداث کرده و مدیریت می کنیم. این مرکز قرار است به جذاب ترین مقصد توریستی در سطح منطقه تبدیل شود».

جزئیات خدماتی

  • بهترین زمان بازدید: سراسر سال/ دارای دو فصل ویژه ی کاری در ماه های خیلی گرم و خیلی سرد سال
  • مدت معمول یک بازدید کامل: حداقل 4 ساعت
  • تلفن تماس: +971 4 403 8888
  • پست الکترونیک: GuestRelations@IMGworlds.com

دسته ها:
}