لطفا صبر کنید...

Children's city شهر کودکان دبی
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/06/05

شهر کودکان دبی، یک ساختمان سه طبقه واقع در کنار پارک creek می باشد، به طوری که روزانه بازدیدکنندگان زیادی را در خود جای می دهد. در این ساختمان یک فضای بزرگ بازی برای کودکان وجود دارد که علاقه مندان در آن فرصتی برای ساخت یک خانه یا پل، آموزش صحیح دفع زباله یا حتی شرکت در خط تولید یک کارخانه از طریق ماکت های پیش فرض را تجربه می کنند.

Children's city شهر کودکان دبی

شهر کودکان دبی Children's city اولین مکان آموزشی امارات متحده عربی برای کودکان می باشد، به طوری که برای کودکان بین دو تا پانزده سال اختصاص داده شده است.

Children's city شهر کودکان دبی

کودکان در این پارک می توانند به تحقیق، کشف، بازی و آموختن در مورد جهان هستی بپردازند و با سپری کردن زمان در این مکان آموزشی علاوه بر بازی و سرگرمی بر علم خود بی افزایند. شهر کودکان دبی فقط مخصوص کودکان طراحی شده است تا آن ها باهم در گروه های خانوادگی و گروه های دوستانه ی مدرسه به تعامل و کشف جهان بپردازند. در شهر کودکان دبی چندین نمایشگاه به چشم می خورد که هر نمایشگاه هدفی را برای پیشرفت علم کودکان دنبال می کند، در این غرفه ها آموزش های علمی مختلفی مانند شناخت طبیعت، اکتشافات فضایی، آناتومی بدن انسان، آشنایی با کامپیوتر، سیاره زمین، شیوه زندگی، فرهنگ بین المللی و همچنین مکانی برای کودکان نوپا قرار داده اند.

Children's city شهر کودکان دبی

علاوه بر تمامی این امکانات، شهر کودکان دبی کارهای دیگری مانند برپایی گالری های مختلف و یا سالن هایی برای اجرای تئاتر کودکان نیز انجام می دهد.

Children's city شهر کودکان دبی

برگزاری این تئاترها مخصوص کودکان، دانش آموزان مدارس و خانواده هایشان می باشد. نمایشگاه ها و سالن های آموزشی که در شهر کودکان دبی ساخته شده است، هدف بزرگی را برای تکمیل آنچه دانش آموزان در فضای مدرسه یاد می گیرند، در پیش دارد. قسمت های ویژه ای که در شهر کودکان به چشم می خورد شامل مرکز طبیعت و فضایی برای کشف اسرار بدن انسان می باشد که علاقه مندان زیادی پیدا کرده است.

Children's city شهر کودکان دبی

قسمت دیگری در شهر کودکان، به نام افلاک نما وجود دارد. در حالی که کودکان مشغول بازی و سرگرمی در این قسمت هستند، به آن ها آزمایش تجهیزات فضایی را نیز آموزش می دهند. فضای جذابی که شهر کودکان دارد آن ها را هرگز از فعالیت های فراوانی که در آن انجام می دهند، خسته نمی کند و حتی برای خانواده هایشان نیز محیط جالب و سرگرم کننده ای خواهد بود.

Children's city شهر کودکان دبی

کودکان در شهر کودک با مدل هایی شبیه موجودات مختلف می توانند به دنیای حیوانات نزدیک شوند یا حتی در رؤیا و خیال خود با آن ها زندگی کنند. کودکانی علاقه مند به آشنایی با فنّاوری می توانند به رایانه های فوق العاده و روش های مختلف ارتباطات سر بزنند. هم چنین کودکانی که علاقه مند به پرواز با بالگرد، هواپیما و بسیاری وسایل نقلیه دیگر مانند اتومبیل هستند، می توانند چگونگی فرآیند عملکرد آن ها را یاد بگیرند. در شهر کودکان Children's city قوانینی وجود دارد که کارکنان این پارک برای شما شرح خواهند داد.

Children's city شهر کودکان دبی

کشف رمز و رازهای شهر کودکان دبی ممکن است زمان زیادی ببرد، پس به شما توصیه می کنیم تا برای جلوگیری از گرسنگی کودکانتان خوراکی به همراه داشته باشید. به ازای هر ده کودک، یک نفر بزرگ سال باید آن ها را سرپرستی کند. قابل ذکر است که سیگار کشیدن در سراسر شهر کودکان به شدت ممنوع اعلام گردیده است.

Children's city شهر کودکان دبی

شهر کودکان دبی امکانات دیگری برای رفاه مراجعه کنندگان در نظر گرفته است که شامل: نمازخانه، کافه، اتاق پرستاری، اتاق مادر، سرویس بهداشتی و سایر امکانات مانند خدمات صندلی چرخ دار، داستان هایی با خط بریل، وای فای و غیره می باشد.

Children's city شهر کودکان دبی

به ازای ورود یک گروه متشکل از 20 دانش آموز، 5 نفر به صورت رایگان می توانند از شهر کودکان دیدن کنند. برای کودکان زیر دو سال و افراد معلول، ورودی رایگان می باشد. زمان بازدید از ساعت 8 صبح تا 2 بعدازظهر است. در ایام مختلف سال مانند تعطیلات رسمی و در ماه مبارک رمضان، زمان بازدید از پارک کودکان دبی تغییر می کند.

کلمات جستجو شده:

Children's city شهر کودکان دبی, پارک creek, اولین مکان آموزشی امارات متحده عربی, شهر کودکان Children's city , زمان بازدید شهر کودکان دبی,

دسته ها:
}