لطفا صبر کنید...

برج العرب دبی | Burj Al Arab
امتیاز 0/5 از 0 نظر
1

1396/06/13

برج العرب ساختمانی متفاوت ازلحاظ شکل ظاهری می باشد که شبیه به بادبان کشتی ساخته شده است. از همان لحظه ی ورود به این ساختمان، شاهد فواره های رقصان و دیوارهای شیشه ای این هتل می شوید. به برج العرب، نمادی از شهر مدرن دبی خوش آمدید.

در کنار هتل 7 ستاره ی این مجموعه، 9 رستوران وجود دارند که 6 تا از این 9 رستوران برنده ی جایزه های مختلف شده اند. آسانسور مربوط به بخش های غذایی را نمی توان فراموش کرد که به شما اجازه می دهد تا از رستوران های این مجموعه یک به یک بازدید کنید و رستوران موردعلاقه ی خود را پیدا کنید. البته گفته می شود که رستوران ها تفاوت فاحشی ندارند و انتخاب شما مربوط به سلیقه ی خودتان می باشد. شام را می توانید در طبقه ی بالای این مجموعه صرف کنید که می توان تمام شهر را از این قسمت مشاهده کرد. همچنین لیست غذاهای خود برای شام را می توانید از میان منوی رستوران های Al Muntaha، Al Iwan و Junusi انتخاب کنید

Burj Al Arab برج العرب دبی

برج العرب دبی

Burj Al Arab برج العرب دبی

تراس برج العرب، آخرین بخش اضافه شده به آن می باشد که امکاناتی مانند استخر، 400 صندلی مخصوص، 32 اتاق و یک رستوران را در برگرفته است. می توانید برای خرید یکی از گران قیمت ترین چای های جهان به کافه ی طبقه ی آخر برج العرب بروید. این کافه که در طبقه ی بیست و هفتم واقع شده است، 200 متر از سطح دریا فاصله دارد و نمای زیبایی از خط ساحلی را نمایش می دهد.

برج العرب "Burj al Arab" 300 متر با ساحل اصلی فاصله دارد و روی جزیره ای مصنوعی بناشده است. این جزیره ی مصنوعی، درگذشته قسمتی از دریا به شمار می رفت و به تدریج، این قسمت از دریا را با شن و ماسه و مواد دیگر پرکرده‌اند تا به شکل امروزی در آمده است

Burj Al Arab برج العرب دبی

برج العرب

Burj Al Arab برج العرب دبی

امکانات برج العرب Burj al Arab

اسپا، مرکز فیتنس، باشگاه مخصوص کودکان، 5 استخر و ساحل خصوصی، از امکانات این مجموعه به شمار می روند. همچنین مهمان ها نیز می توانند از امکانات ساحلی این مجموعه استفاده کنند.

رستوران ها

Al Iwan یک رستوران خانوادگی در قلب برج العرب می باشد که غذاهای سنتی عربی و غذاهای بین المللی در منوی آن جای گرفته اند. همچنین غذاهای دریایی پرچرب و لذیذ Nathan Outlaw در رستوران Al Mahara را می توانید در میان آکواریومی زیبا و بزرگ که تمام سقف و دیوارهای این رستوران را در برگرفته است، تجربه کنید. در گوشه ای دیگر از برج العرب، در ارتفاع 200 متری از سطح دریا، رستوران Al Muntaha قرار دارد که آماده ی پذیرایی از مهمانان خود با غذاهای مدرن اروپایی است.

Burj Al Arab برج العرب دبی

Burj Al Arab برج العرب دبی

اسپا و سلامتی

شما می توانید روز خوشی را در مرکز اسپای Talise سپری کنید و در کنار آن شاهد منظره ای نفس گیر از خلیج فارس باشید. در این مرکز اسپا می توانید مطمئن باشید که از بهترین و مدرن ترین امکانات برای درمان شما استفاده می شود. از حوله های ارگانیک مخصوص بدن و صورت گرفته تا سنگ های ماساژ Charkra در این مرکز اسپا موجود می باشند.

باشگاه مخصوص کودکان

این مجموعه برای کودکان 1 تا 12 سال نیز، بخش مخصوصی دارد که مربیان و پرستاران مجرب و حرفه ای آن، آماده ی خدمت و نگهداری از فرزندان شما هستند. این قسمت مجهز می باشد و شامل امکاناتی چون اتاق بازی، تلویزیون پلاسمای بزرگ، اتاق خواب و گهواره ی کودکان می شود. کودکان همچنین می توانند از باشگاه سندباد در کنار ساحل مصنوعی این مجموعه استفاده کنند که واحدهای زیادی برای تفریح و فعالیت کودکان در آن تعبیه شده است.

در طبقات بالایی برج العرب، تراس دایره ای شکل اضافه شده است که قسمتی برای تنیس بازان و قسمتی برای فرود بالگرد مهمانان مورداستفاده قرار می گیرد.

Burj Al Arab برج العرب دبی

Burj Al Arab برج العرب دبی

Burj Al Arab برج العرب دبی

کلمات جستجو شده:

Burj Al Arab برج العرب دبی, رزرو آنلاین تور دبی, شهر مدرن دبی, رستوران Junusi, گران قیمت ترین چای های جهان, امکانات برج العرب Burj al Arab, غذاهای سنتی عربی, رستوران Al Mahara, سنگ  ماساژ Charkra, باشگاه مخصوص کودکان, اسپا و سلامتی

دسته ها:
}