لطفا صبر کنید...

پارک لگولند دبی Legoland Dubai
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1397/02/24

 پارک لگولند Legoland دبی Dubai

    پارک لگولند به عنوان یکی از پارک ها و استراحت گاه های مهم دبی به شمار می رود و مقصد نهایی خانواده هایی است که فرزندان 2-12 ساله دارند.

پارک لگولند دبی به لحاظ استراتژیک در جاده شیخ زاید بین دبی و ابوظبی به عنوان بخش جدایی ناپذیر پارک ها و استراحتگاه های دبی به شمار می رود.

به این منظور تور دبی یکی از پر طرفدار ترین تور ها بین ایرانی ها محسوب می شود.

پارک لگولند دبی به عنوان اولین پارک تفریحی لگولند در خاورمیانه با بیش از 60 سواری مهیج، سرسره های آبی، نمایش های زنده، تجربه ساختمان سازی و جاذبه های دیگر، طیف وسیعی از فرصت های تفریحی را برای شما در منحصر به فردترین و محرک ترین پارک دبی ایجاد خواهد کرد.

 

 

 

 

 

قسمت های مختلف پارک لگولند به شرح زیر است:

Factory: این قسمت از پارک درست جایی است که سرگرمی و تفریح خانواده ها از آن شروع می شود. نکته قابل ذکر برای حضور در این قسمت از پارک به همراه داشتن وسایل ضروری از جمله عینک آفتابی، کرم ضد آفتاب و مقداری غذا برای خوردن در طول روز است.

 اولین توقف شما در پارک لگولند در قسمت کارخانه آجر لگولند خواهد بود، جایی که شما می توانید چگونگی تهیه یک آجر را از نزدیک ببینید و حتی آجر دست ساز خود را پس از سرد شدن به عنوان یادگاری از بازدید خود از پارک لگولند دریافت کنید.

هم چنین شما می توانید در این پارک از بزرگ ترین فروشگاه اسباب بازی خاورمیانه بازدید کنید.

Lego city: همکاری برای ساخت آجر سواری های لگولند در این قسمت صورت می گیرد. در این قسمت تمام مهارت خود را برای یادگیری چگونگی رانندگی با ماشین های الکتریکی در مدرسه رانندگی لگولند به کار گیرید. هم چنین شما می توانید در این قسمت از پارک لگولند با یک هواپیما پرواز کنید، یک قایق کوچک را هدایت کرده و یک ساختمان مشتعل را نجات دهید.

 

Imagination: در این قسمت از پارک، بسیاری از امکانات متنوع تفریحی برای لذت بردن و سرگرمی کودکان با خانواده‌شان فراهم شده است. در این قسمت شما می توانید ماشین های مسابقه ای لگولند را بسازید یا برای شرکت در کلاس های روباتیک خود را آماده کنید.

kingdoms: قسمتی از روز خود را برای گذراندن در این سرزمین قرون وسطایی اختصاص داده و از ماندن در این قسمت هیجان انگیز، نهایت لذت را ببرید. در این قسمت از پارک لگولند، کودکان می توانند اژدهای موجود در داخل یک مسیر پرپیچ و خم و هیجان انگیز را تسخیر کنند.

adventure: این قسمت از پارک مناسب افرادی است که به دنبال ماجراجویی و کشف چیزهای جدید می باشند. برای ماجراجویی و لمس صحنه های هیجان انگیز از نزدیک، غواصی به همراه غواصان آموزش دیده در آب به شما پیشنهاد می شود. استفاده از این قسمت برای تمام اعضای خانواده امکان پذیر است.

 

 

Miniland: بازدید از این قسمت پارک به تمام خانواده ها پیشنهاد می گردد. در این قسمت از 20 میلیون آجر لگولند برای ساخت قسمت های داخلی و خارجی ساختمان های کوچک استفاده شده است.

قابل ذکر است که لگولند دبی از استانداردهای جهانی و نشانه های کلیدی و برجسته در سراسر خاورمیانه برخوردار است.

دسته ها:
}