لطفا صبر کنید...

پارک آبی وایلد وادی | Wild Wadi Water Park
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/06/01

پارک آبی وایلد وادی، یک پارک آبی فضای باز در کشور دبی است. این پارک در منطقه ی جمیرا (Jumeirah) و در کنار برج العرب و هتل ساحلی جمیرا (Jumeirah Beach Hotel) قرار دارد. پارک وایلد وادی متعلق به شرکت بین المللی جمیرا است.

پارک آبی وایلد وادی Wild Wadi Water Park

پارک آبی وایلد وادی Wild Wadi Water Park

با خریدن یک بلیط ورودی که برای تمام طول یک روز اعتبار دارد، می توانید از تفریحات آبی پارک وایلد وادی استفاده کنید. آب های استخر های پارک وایلد وادی به سیستم کنترل دما مجهز هستند. دستگاه های ایجاد موج در بخش شبیه سازی موج سواری (surfing simulators)، هر ثانیه بیش از 7 تن آب را به بیرون می رانند و موج هایی شبیه به موج های واقعی ایجاد می کنند. این پارک سرسره های آبی بسیاری دارد و پیش از این بزرگترین سرسره ی آبی جهان در خارج از آمریکا را نیز در خود جای داده بود، اما این سرسره به منظور فراهم کردن فضای لازم برای دو وسیله ی بازی دیگر حذف شد.

پارک آبی وایلد وادی Wild Wadi Water Park

وسیله های تفریحی محبوب پارک آبی وایلد وادی

بعد از نشان دادن بلیط خود، می توانید وارد پارک شوید و از حدود 30 نوع وسلیه تفریحی آبی لذت ببرید. جمیرا سسیرا (Jumeirah Sceirah) یک سواری هیجان انگیز است که برای تجربه آن باید از یک برج 32 متری بالا بروید و سوار یک کپسول شوید، در حالی که شناور شدن در رود خانه (lazy river) یک سواری آرامش بخش محسوب می شود. در تنتروم الی یا کوچه آشوب (Tantrum Alley) ابتدا چرخانده و بعد از درون یک لوله به برج سورج (Burj Surj) پرتاب می شوید. در این میان بچه ها نیز از بازی و آب پاشی در داو (Dhow) و لاگون (Lagoon) لذت خواهند برد.

پارک آبی وایلد وادی Wild Wadi Water Park

پارک آبی وایلد وادی Wild Wadi Water Park

پارک آبی وایلد وادی

پارک آبی وایلد وادی Wild Wadi Water Park

موضوع این پارک، بر اساس شخصیت محبوب افسانه ای عربی، جها (که در ایران به نام ملا نصرالدین شناخته می شود)، طراحی شده است و شامل وسایل تفریحی برای تمام سنین می شود، برای مثال، شما می توانید همراه تمام اعضای خانواده از 30 سرسره ی آبی پارک سر بخورید.

پارک آبی وایلد وادی Wild Wadi Water Park

اگر دوست دارید یک سواری طولانی تر را تجربه کنید، در فلاد ریور یا رود خانه ی سیل (Flood River) شناور شوید و با امواج ناگهانی آن دست و پنجه نرم کنید، یا در استخر موج بریکرز بی (Breaker’s Bay) که بزرگترین استخر موج خاورمیانه است، در میان امواج یک و نیم متری که هر جهت به سمت شما می آیند شنا کنید. همچنین می توانید سوار مستر بلستر (Master Blasters) شوید تا پرتاب شدن به ارتفاع 15 متر در آسمان را تجربه کنید.

یکی دیگر از جذابیت های خاص این پارک، یک آبشار 18 متری که هر ده دقیقه خاموش می شود، است.

پارک آبی وایلد وادی Wild Wadi Water Park

پارک های آبی دبی

پارک آبی وایلد وادی Wild Wadi Water Park

تفریحات آبی در امارات

پارک آبی وایلد وادی Wild Wadi Water Park

امکانات پارک آبی وایلد وادی

اتاق های تعویض لباس: پارک آبی وایلد وادی اتاق های تعویض لباس جداگانه و محترمانه ای برای آقایان و خانم ها و کمد هایی در اندازه های مختلف دارد. اتاق های تعویض به تعداد زیادی حمام با دوش مجهز هستند و در کمد هر فرد با مچ بند مخصوص هر مهمان باز می شود. این مچ بند های مغناطیسی می توانند مهمانان را از همراه داشتن کیف پول در محیط پارک بی نیاز کنند، زیرا می توانید هنگام دریافت دستبند تقاضا کنید مبلغی پول به عنوان اعتبار برای آن ثبت شود، و به این ترتیب در محوطه ی پارک با مچ بند خود قادر به خرید خواهید بود. اگر مقداری از این اعتبار را خرج نکنید، این مبلغ هنگام تحویل مچ بند به شما استرداد خواهد شد.

پارک آبی وایلد وادی دو فروشگاه هدیه، سه رستوران و دو دکه ی فروش خوراکی دارد که با پرداخت پول یا با استفاده از اعتبار مچ بند مغناطیسرستوران ی خود، می توانید در آن ها غذا و نوشیدنی میل کنید. غذا ها و نوشیدنی ها تنوع خوبی دارند و می توانند تقریبا همه سلیقه ها را راضی نگه دارند. در فروشگاه هدیه نیز می توانید به عنوان یادگاری اسباب بازی ها و لباس های استخر بخرید.

پارک آبی وایلد وادی Wild Wadi Water Park

شما می توانید هر زمان که خواستید پارک را ترک کنید زیرا بلیط شما تا هنگام تعطیل شدن پارک اعتبار دارد.

پارک وایلد وادی برای ورود کوپن های کاغذی و الکترونیکی را نیز قبول می کند، بنابراین اگر یک کوپن کاغذی پرینت شده دارید، آن را به مسئول ورودی نشان دهید تا بتوانید وارد شوید. اگر کوپن شما الکترونیک است، یک کارت شناسایی عکس دار و تصویر کوپن را در تلفن هوشمند خود به مسئول ورودی نشان دهید؛ اما از آن جا که لیست افرادی که کوپن به آن ها اهدا شده است در دسترس مسئولان پارک قرار دارد، تنها با نشان دادن کارت شناسایی خود نیز می توانید وارد پارک شوید.

مقررات کنسل کردن بلیط

اگر شما بلیط خود را حداقل 7 روز قبل از تاریخ آن کنسل کنید، هیچ مبلغی جریمه نخواهید شد. اگر شما بین 6 تا 3 روز قبل از فرا رسیدن تاریخ استفاده از بلیط خود آن را کنسل کنید، به اندازه 50 درصد مبلغ پرداختی جریمه خواهید شد و در صورت کنسل کردن بلیط خود در مدت زمانی کمتر از 3 روز قبل از تاریخ آن، هیچ مبلغی به شما استرداد نمی شود.

کلمات جستجو شده:

پارک آبی وایلد وادی Wild Wadi Water Park, پارک آبی فضای باز در کشور دبی, منطقه ی جمیرا, برج العرب, بزرگترین سرسره ی آبی جهان, وسیله های تفریحی محبوب پارک آبی وایلد وادی, شخصیت محبوب افسانه ای عرب, رود خانه ی سیل, بزرگترین استخر موج خاورمیانه, مقررات کنسل کردن بلیط پارک آبی وایلد وادی,

دسته ها:
}