لطفا صبر کنید...

مرکز خرید مارینای دبی (Dubai Marina Mall)
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1397/02/15

مرکز خرید مارینای دبی که در مقابل یک بندر مصنوعی قرار دارد، یک مرکز خرید کوچک و آرام و پر از کافه ها و رستوران های ویژه گردشگران است. این مرکز خرید فضایی صمیمی دارد و شامل 130 فروشگاه در چهار طبقه می شود که تمام فروشگاه ها و بخش های مختلف آن به سادگی قابل دسترسی هستند.

شما در این مرکز خرید ترکیبی عالی از فروشگاه های محبوبی مانند ریس (Reiss)، نیو لوک (New Look)، H & M، ناین وست (Nine West)، دابلیو اچ اسمیت (WH Smith) و بوت سند (Boot sand) را پیدا خواهید کرد. خانواده ها می توانند از فروشگاه هایی مانند جیم بوری (Gymboree)، مامان ها و بابا ها (Mamas & Papas)، مراقبت مادر (Mother care)، آدامز کیدز (Adams Kids)، ماترنیتی دستینیشن (Maternity Destination) و ارلی لرنینگ سنتر (Early Learning Centre) خریدی لذت بخش و مفید داشته باشند. خدمات تفریحی این مرکز خرید مدرن برای کودکان بسیار مناسب است. درست در مقابل در ورودی، یک استخر توپ و سرسره قرار دارد که با پرداخت 50 درهم کودک شما می تواند نیم ساعت در این محل بازی کند.

 

علاوه بر این، این مرکز خرید شامل غذاخوری هایی با منظره ی بندر مصنوعی، سوپرمارکت ویتروس (Waitrose) و یک سینما نیز می شود. پس از غذا خوردن می توانید در مارینا یا همان بندر تفریحی مصنوعی به قایق سواری بپردازید.

نمای مرکز خرید مارینای دبی، جاه طلبی که شیوه طراحی تمام ساختمان های بزرگ در دبی است را با ایده منحصر به فرد بندری برای قایق سواری ترکیب کرده است. این مرکز خرید مکانی برای استراحت افراد محلی محسوب می شود و جلوه ی متفاوتی از یک مرکز خرید را به گردشگران خارجی ارائه می کند. از لحاظ مقیاس، ما شاهد گرد هم آمدن مارک های محبوب و مدرن در کنار خدمات تفریحی دیگری همچون غذاخوری های واقع در فضای باز، فیلم های سینمایی، امکانات سرگرمی کودکان و حتی سوپرمارکت هستیم. این مرکز خرید که به ساختمان هتل لوکس مارینای دبی متصل است، امکان دسترسی آسان به لابی و بخش های دیگر هتل را نیز فراهم می کند.

 

از بازدیدکنندگان درخواست می شود برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد خدمات زیر، با مرکز خدمات مهمان (Guest Service Desk) تماس بگیرند یا به تیم خدمات که در ورودی طبقه ی همکف مستقر هستند مراجعه کنند:

نقشه ی مرکز خرید و لیست فروشگاه ها

اطلاعات درمورد رویداد های ویژه در مرکز خرید

کارت هدیه آمار (Emaar Gift Cards)

والت پارکینگ (پارک خودروی مشتریان توسط پادو)

نمازخانه

خدمات صندلی چرخ‌دار

کرایه کالسکه کودک

خدمات حمل‌ونقل با لیموزین، خدمات تاکسی و وسایل حمل‌ونقل عمومی

اتاق مادر و کودک

چرخ دستی برای بچه ها

سرویس حمل و نقل سریع در تالار آتریوم

دستگاه های خودپرداز

صندوق پستی در طبقه ی همکف

وای فای رایگان

نکاتی که بهتر است قبل از مراجعه بدانید

قیمت بلیت سینما برای صندلی های کلاس اول 50 درهم و برای کودکان زیر هفت سال 35 درهم است. برای رزرو بلیت می توانید با شماره 04 449 1988 تماس بگیرید یا به سایت www.reelcinemas.ae مراجعه کنید.

در طول بازدید از این مرکز خرید، از مشتریان درخواست می شود به ارزش های فرهنگی و مذهبی کشور و مردم محلی آن احترام بگذارند و موقرانه لباس بپوشند و محترمانه رفتار کنند، برای مثال، شانه ها و زانو ها باید پوشانده شوند و باید از پوشیدن لباس های بدن نما اجتناب شود. کشیدن سیگار و نوشیدن الکل در فضای مرکز خرید مجاز نیست، اما برخی رستوران ها فضای مخصوص سیگار کشیدن دارند. ورود حیوانات خانگی به مرکز خرید ممنوع است و انجام ورزش های خطرناکی مانند اسکیت و اسکیت برد مجاز نیست.

دسترسی

دسترسی به این مرکز خرید از طریق مترو (دو ایستگاه Damac properties و JBR به ترتیب در سمت راست و چپ این مرکز خرید قرار دارند)، تراموای مارینا (Marina tram)، واتر تاکسی (water taxi)، اتوبوس دبی (Dubai ferry) و اتوبوس بزرگ (Big bus) ممکن است.

 

دسته ها:
}