لطفا صبر کنید...

مرکز خرید تایمز اسکویر Times Square Center
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/12/21

     مرکز خرید تایمز سکویر دبی واقع در خیابان شیخ زاید Sheikh Zayed Road، دارای انواع گسترده ای از فروشگاه ها می باشد. این مرکز خرید قروشگاه های مختلفی ازجمله فروشگاه های اسباب بازی، اثاثیه ی منزل، لباس های اسپرت و ورزشی و... را دارا است. مرکز خرید تایمز سکویر بر خلاف دیگر مراکز خرید دبی، مساحت بسیار زیادی ندارد و تنها در حدود 40 مغازه و فروشگاه و مکان های مناسبی برای صرف غذا و نوشیدنی در آن موجود است؛ اما با این حال هر آنچه یک خریدار لازم داشته باشد، در آن یافت می شود.

 اکثر فروشندگان این مرکز خرید از افراد محلی می باشند. در میان مغازه های مشهور تایمز سکویر، مغازه ی بزرگ شرف دی جی Sharaf DG store را مشاهده می کنید که تمامی وسایل الکترونیکی را می توان در آن پیدا کرد. فروشگاه لوازم ماشین یلو هت Yellow Hat نیز همه ی لوازم و خدماتی را که به یک ماشین مربوط می شود، به مشتریان عرضه می کند. یکی از شعبه های کالر نیل بیوتی Color Nailbeauty نیز در این مرکز وجود دارد که می توانید وارد سالن آن شده و از خدمات آن بهره ببرید. در این مرکز مجموعه ای از کافه ها و رستوران ها برای استراحت و غذا خوردن موجود است.

"چیزی برای همه" شعاری است که مرکز خرید تایمز سکویر منعکس می کند. این مرکز با برند ها و کالاهایی با کیفیت متنوع، تجربه ی خریدی کامل را به مشتریان می دهد.

در فروشگاه های مبلمان و وسایل خانگی، مغازه های فروش ظرف و ظروف، پارچه ها و لباس های با کیفیت و یا در فروشگاه وسایل الکترونیکی، می توانید هر آنچه را که برای سبک خاص زندگی خود لازم دارید، پیدا کنید.

خرید یک کادوی تولد مناسب، بلیتی برای رفتن به تعطیلات یا خرید خوردنی های ساده برای خانه، می تواند در این مرکز خرید انجام پذیرد. مشتریان در حالی که در حال خرید غذا و خوردنی های موردنیاز خود هستند، این اجازه را دارند تا از آیس کافی های محل خرید بچشند و در صورت تمایل از آن ها خریداری نمایند. هم چنین اگر از نوشیدنی و غذاهای گرم لذت می برید، در این مرکز خرید، کافی شاپ های کاریبو کافی Caribou Coffee و فود کرت های متعددی وجود دارد.

 مرکز خرید تایمز سکویر بهترین رستوران ها را دارا است. هم چنین در آن مجموعه ای ورزشی برای بدن سازی وجود دارد. شما می توانید با مراجعه به مغازه های مختلف تایمز سکویر، بهترین لباس ها و وسایل ورزشی را خریداری کنید.

وجود محیط آرام و در عین حال شاد، پارکینگ و تعداد زیادی فروشگاه و مغازه، علاوه بر افراد محلی توریست های زیادی را برای یک خرید لذت بخش جذب می کند. مرکز خرید تایمز سکویردر روز های دوشنبه تا چهار شنبه از ساعت 10 صبح تا 10 شب، در روز های سه شنبه تا جمعه از ساعت 10 صبح تا 12 شب و در روز های شنبه و یکشنبه نیز از ساعت 10 صبح تا 10 شب فعالیت دارد.

دسته ها:
}