لطفا صبر کنید...

مرکز خرید برجمان دبی Burjuman
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1397/02/15

مرکز خرید برجمان یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین مراکز خرید دبی است. این مرکز خرید در خیابان خالد بین الولید Khalid bin Al Waleed، در امتداد جاده شیخ زائد Sheikh Zayed و در اصلی ترین منطقه تجاری دبی واقع شده است. مالکیت مرکز خرید برجمان تحت پوشش گروهی به نام الغدیر است، این مرکز خرید مساحتی بالغ بر 3000 مترمربع را پوشش می دهد.

 

مرکز خرید برجمان علاوه بر اینکه محل فروش محبوب ترین مارک های آمریکایی و اروپایی است، بهترین و شیک ترین رستوران ها و کافه ها را در خود جای داده است. درواقع برجمان Burjuman شامل یک فروشگاه فوق العاده، یک مرکز تجاری و یک بلوک اقامتی در طبقات فوقانی می باشد.

 

 

 

 

 

فروشگاه برجمان از زمان راه اندازی آن در سال 1991 بسیار پیشرفت کرده است، به طوری که امروزه یکی از مراکز خرید با درجه کیفی بالا در دبی به شمار می رود. این فروشگاه دارای بیش از 300 مغازه پیشرو می باشد و تمام وسایل موردنیاز افراد ازجمله لباس های شیک مردانه و زنانه، لباس های ورزشی، کالاهای برقی، کالاهای چرمی، عطر و غیره در آن یافت می شود.

ازجمله معروف ترین و اصلی ترین فروشگاه های این مرکز خرید می توان به هانگ تن، گپ، بادی شاپ، آدیداس، نایک، نوکیا، تلفونیک، منگو، زارا و دیسل اشاره کرد. هم چنین معروف ترین مارک های این مرکز خرید عبارت‌اند از: کریستین دیور، لوئیس ویتون، امانل ونگو، والنتینو، کریستین لاکرویز، لوئوی، کارتیه، بوربری، آلفرد دانهیل، بوسیینی، کالوین کلین، دونه، چانل، دانا کاران و لاگوست.

 

به جرئت می توان ادعا نمود که مرکز خرید برجمان، محل فروش کالاهای معتبر و برندهای اصلی است. بهترین زمان بازدید از این مرکز خرید در ماه های ژانویه / فوریه؛ در طول جشنواره خرید دبی یا در طول جشنواره تعطیلات تابستانی در طول ماه های ژوئن تا اوت می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

هم چنین شما می توانید پس از اتمام خرید خود و به منظور استراحت و خوردن غذا یا نوشیدنی به رستوران های این مرکز خرید رفته و از خوردن غذاهای منحصر به فرد آن ها نهایت لذت را ببرید. قابل ذکر است که این مرکز خرید از 40 رستوران و کافه برخوردار است، به طوری که انواع غذاها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

 ازجمله محبوب ترین و پرطرفدارترین رستوران ها و کافه های این مرکز خرید می توان به باریو فیستا Barrio Fiesta، کافه دم Dome Café، کارینس Carinos، کافه اسپاسو Caffe Spasso، رستوران هاتام Hatam، خانه نودل Noodle House و رستوران گالری Gallery اشاره نمود.

به منظور رفاه حال مشتریان، امکانات دیگری مانند دورنگار، چاپ، فتوکپی، فروش کارت تلفن نیز در مرکز خرید برجمان در نظر گرفته شده است. هم چنین در نقاط مشخصی از این مرکز خرید امکان تبادل ارز وجود دارد، در حالی که چندین دستگاه خودپرداز در نقاط مختلفی از این مرکز تعبیه شده اند.

 

 

 

 

 

 

 

مادران می توانند از خرید به همراه فرزندان خود لذت ببرند؛ زیرا زمین های بازی و مراکز تغذیه متناسب با کودکان در این مرکز خرید وجود دارد.

بخش وسیعی از مرکز خرید برجمان به پارکینگ اختصاص داده شده و قابل ذکر است که پارکینگ در زیرزمین این مرکز خرید قرارگرفته است.

ساعات این مرکز خرید روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10.00 صبح تا 11.00 شب و روزهای پنج شنبه و جمعه از ساعت 10.00 صبح تا 12.00 نیمه شب است.

 

 

 

 

دسته ها:
}