لطفا صبر کنید...

سفر به دنیای فراری از مبدأ دبی Ferrari World Day Trip from Dubai
امتیاز 0/5 از 0 نظر
1

1397/02/24

   سفر به دنیای فراری از مبدأ دبی Ferrari World Day Trip from Dubai

  پارک موضوعی دنیای فراری با مساحت 86 هزار مترمربع، بزرگ‌ترین پارک موضوعی سرپوشیده ی دنیا محسوب می شود و در سال 2015 به عنوان برترین جاذبه ی توریستی خاورمیانه برگزیده شد. این پارک در جزیره ی یاس (Yas Island) خارج از دبی واقع شده است. توریست ها برای رفتن به این پارک از درب هتل خود، می توانند از سرویس رفت و برگشت مخصوص پارک استفاده کنند.

 این سفر حدود یک ساعت و نیم طول می کشد و راهنمای سفر در طول مسیر در مورد تاریخچه ی پارک موضوعی دنیای فراری برای شما توضیح خواهد داد.

 در این پارک شما می توانید راندن خودروهای فراری را تجربه کنید، سوار ترن هوایی پرسرعت فرمولا روسا کوستر (Formula Rossa coaster) شوید، با خودروهای کوچک کارتی به مسابقه بپردازید (Kart racing) و یک بازدید مجازی از کارخانه ی فراری داشته باشید.

این پارک شامل سرگرمی های مناسب تمام اعضای خانواده و وسیله های بازی مخصوص کودکان نیز می شود.

مهم ترین جاذبه ها

ترن هوایی: می توانید بازدید خود از پارک را با سوارشدن بر ترن هوایی فورمولا روسا کوستر که کپسول های آن مانند خودروهای فراری طراحی شده اند آغاز کنید. فورمولا روسا کوستر معروف ترین جاذبه ی این پارک و سریع ترین ترن هوایی در جهان است. هنگام راندن آن مانند برخی ترن های هوایی پارک های بزرگ دنیا به بالا پرتاب یا کاملاً سروته نمی شوید، اما بیشترین سرعت ممکن، یعنی 149 مایل در ساعت را تجربه خواهید کرد.

شبیه ساز حرفه ای مسابقات اتومبیل رانی: چه همراه خانواده باشید و چه همراه با دوستان، امتحان کردن بازی حرفه ای شبیه سازی مسابقات اتومبیل رانی و تلاش برای ثبت یک رکورد جدید می تواند لذت بخش باشد. اگر قصد شرکت نداشته باشید نیز تماشای یک رقابت نفس گیر بین شش شرکت کننده حرفه ای که اغلب از بهترین بازیکن های این رشته هستند، سرگرم کننده خواهد بود.

راندن خودروهای فراری: برای انجام این کار نیاز به پرداخت هزینه ی اضافی و همراه داشتن یک گواهینامه ی معتبر خواهید داشت. نشستن پشت فرمان یک خودروی زیبای فراری ممکن است شمارا وسوسه کند پدال گاز را با تمام توان فشار بدهید تا از حداکثر سرعت فراری لذت ببرید، اما توجه داشته باشید که مسابقه دادن با این خودروها مجاز نیست!

کمپ آموزش کودکان (Junior Training Camp): کودکان نوپای شما در این محل از سواری در خودروهای کوچک مخصوص بچه های خردسال لذت خواهند برد.

آکادمی کارتینگ (Karting Academy): این مسیر 290 متری برای خودروهای کوچک کارتی با الهام گرفتن از مدار یاس مارینا گرند پریکس (Yas Marina Grand Prix) طراحی شده است و می تواند برای بچه های بزرگترهم بسیار سرگرم کننده باشد.

سرعت جادویی (Speed of Magic): طبق نظرات بسیاری از والدین بازدیدکننده، این شبیه ساز 4 بعدی مدرن که امکان دنبال کردن ماجرای یک شخصیت بدشانس در یک دنیای کارتونی را برای کودکان فراهم می کند، برای آن ها بسیار سرگرم کننده است.

پس از گردش در پارک، می توانید با مراجعه به کافه ها و رستوران های دنیای فراری لحظاتی استراحت و یا غذا میل کنید و یا برای خریدن سوغاتی هایی با برند فراری، سری به فروشگاه هدیه بزنید.

قیمت بلیت و نکات دیگر

قیمت بلیت ارزان (برنزی) برای ورود به پارک برای بزرگ‌سالان 250 درهم و برای کودکانی با قد زیر 130 سانتی متر، 105 درهم است. قیمت بلیت های گران تر که شامل امتیازاتی مانند دسترسی سریعتر و اولویت در سوارشدن و استفاده از وسایل تفریحی می شوند، برای بلیت نقره ای بزرگ‌سالان و کودکان به ترتیب 350 درهم و 305 درهم و برای بلیت طلایی 500 درهم و 415 درهم باید پرداخت گردد.

پارک موضوعی دنیای فراری در روزهای یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:00 صبح تا 8:00 شب و در روز های پنجشنبه تا شنبه از ساعت 11:00 صبح تا 10:00 شب باز خواهد بود.

پس از بازدید و خروج از پارک، سرویس بازگشت منتظر شما خواهد بود تا شمارا به هتل بازگرداند.

 

دسته ها:
}