لطفا صبر کنید...

دلفیناریوم دبی Dubai Dolphinarium
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/06/23

بازدید از دلفیناریوم مشهور دبی، تجربه ای کاملاً خانوادگی است. این مجموعه که بیش از 5000 مترمربع را در برگرفته است، حتی اگر هنگام ظهر، وقتی که خورشید در اوج خود قرار دارد از این مجموعه بازدید کنید، بازهم به لطف سیستم تهویه ی مناسب تعبیه شده در آن، وجود گرما را در ساختمان احساس نمی کنید. اگر در دبی هستید و به دنبال تجربه ای سرگرم‌کننده و مکانی برای استراحت می باشید، پس حتماً باید از دلفیناریوم دبی " Dubai Dolphinarium " دیدن کنید. در ادامه به معرفی نمایش ها و بخش های مختلف مجموعه ی دلفیناریوم دبی می پردازیم.

مجموعه ی دلفیناریوم دبی " Dubai Dolphinarium " از ساعت 10 صبح گشوده می شود و در تمام روزهای هفته به غیر از یکشنبه‌ها فعالیت دارد.


برنامه ی دلفین و خوک آبی


11 صبح، 3 عصر، 6 عصر

شنا کردن با دلفین ها
11 صبح، 12 عصر، 1 عصر، 3 عصر، 4 عصر، 5 عصر

نمایش پرندگان عجیب و غریب در پارک نهر


12:15 عصر، 2 عصر، 4:15 عصر، 7:15 عصر

آموزش های روزانه


11 صبح

 

توضیحات درباره ی برنامه ی دلفین و خوک آبی

برنامه ی دلفین و خوک آبی یک تجربه ی تعاملی است که نمایش دهنده ی استعداد، قدرت بدنی و قدرت ذهنی این حیوانات می باشد. از شیرجه زدن هنگام دستور مربیان گرفته تا رقص و بازی با توپ قسمتی از نمایش زیبای دلفین ها و خوک های آبی به شمار می رود. قسمت اصلی اجرا مربوط به نمایش شش دلفین بینی بطری است که این دلفین ها کیوشا، جری، تِتکا، فکلا، کای و الویس نام دارند. این حیوانات در استخر اصلی، نمایش اجرا می کنند که اطراف این استخر، صندلی هایی قرار گرفته اند که نشان دهنده ی جایگاه تماشاچیان است و این بخش به دو قسمت VIP و معمولی تقسیم می شود.

بلیت بخش های VIP و معمولی دلفیناریوم دبی به صورت آنلاین نیز برای رزرو در دسترس هستند. صندلی های قسمت VIP در مرکز این بخش قرار دارند و بهترین زاویه ی دید را در اختیار تماشاچیان می گذارند. صندلی های معمولی در اطراف صندلی های VIP به شکل قوس دار پخش شده اند و از آن ها نیز می توانید اجرا را به صورت کامل تماشا کنید.

صندلی های معمولی قیمتی اندازه ی 99 درهم امارات دارند، در حالی که صندلی های قسمت VIP، 120 درهم امارات هزینه می برند. به هر حال روزهای دوشنبه و جمعه، قیمت صندلی های معمولی برای نمایش ساعت 11 صبح، 70 درهم امارات می شود.

کودکان زیر 12 سال باید برای صندلی های معمولی و صندلی های VIP به ترتیب، هزینه ای معادل 50 و 80 درهم پرداخت کنند.

اگر برای قسمت صندلی های معمولی بلیت تهیه کنید، می توانید 15 دقیقه قبل از اینکه نمایش شروع شود در این مکان حضور یابید و هر صندلی که خواستید را انتخاب کنید؛ بنابراین پیشنهاد می شود که صندلی های نزدیک به قسمت VIP را برای نشستن انتخاب کنید، زیرا دید بهتری نسبت به نمایش دارند.

همچنین پیشنهاد می شود که بلیت های خود را به صورت آنلاین تهیه کنید. در روزهای شلوغ، به خصوص آخر هفته ها، صف تهیه ی بلیت بسیار طولانی می باشد و اگر بلیت خود را تهیه نکرده باشید 30- 15 دقیقه باید در صف منتظر بمانید.

 

https://blog.headout.com/dubai-dolphinarium

کلمات جستجو شده:

دلفیناریوم دبی Dubai Dolphinarium, زمان بندی برنامه های مختلف دلفیناریوم,  برنامه ی دلفین و خوک آبی, نمایش پرندگان عجیب و غریب در پارک نهر, توضیحات درباره ی برنامه ی دلفین و خوک آبی,

دسته ها:
}