لطفا صبر کنید...

جشنواره های دبی | Dubai Festivals
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/06/01

جشنواره های دبی »»   دبی هر ساله تعداد زیادی فستیوال و جشنواره برگزار می کند تا توریست های زیادی را به خود جذب کند و مطمئن شود که اقامت آن ها لذت بخش خواهد بود. ایدئولوژی فرهنگی دبی، در بستر اسلامی خود استوار شده است. در این جا اسلام بیش تر از تنها یک دین است، روشی از زندگی به شمار می رود که بر کوچک ترین اتفاقات زندگی از ازدواج گرفته تا خوراکی و نوشیدنی مصرفی مردم، تاثیر گذاشته است.

اعیاد زیادی در این فرهنگ اسلامی مانند عید فطر و عید قربان وجود دارند اما این اعیاد چیزهایی نیستند که قرار است به آن ها بپردازیم. در واقع جشنواره های شهری که به آن ها می پردازیم بیش تر جشنواره های عموم هستند که همه ی مردم و هر دینی و مذهبی می توانند در آن ها شرکت داشته باشند. در ادامه به بررسی تعدادی از این جشنواره ها می پردازیم.

جشنواره های دبی Dubai Festivals

اعیاد اسلامی در دبی

جشنواره های دبی Dubai Festivals

فستیوال های دبی

جشنواره های دبی Dubai Festivals

جشنواره ی خرید دبی Dubai Shopping Festival

با این که دبی طی سال ها به عنوان بهشت خریدکنندگان شناخته می شود اما ماه ژانویه به طور قطع برای کسانی که به دنبال تخفیف های مختلف و یا چانه زنی در خرید کالا هستند، بهشت دیگری است. دقیقا در ماه ژانویه، بیش از دو میلیون نفر به شهر دبی می آیند تا طی این جشنواره ی بزرگ، اجناسی را که لازم دارند بخرند. این جشنواره تقریبا تمام مغازه ها و فروشگاه های شهر را شامل می شود که این طیف گسترده شامل کنسرت ها، واحدهای تفریحی کودکان، نمایش های آتش بازی و جشن های دیگر می شود که مانند خوش آمدگویی پس از خستگی خرید کردن در شلوغی می باشد.

جشنواره های دبی Dubai Festivals

ماراتون دبی Dubai Marathon

مسابقه ی ماراتون دبی " Dubai Marathon " یک عمل خیریه به شمار می رود که می توان با پرداخت هزینه ی کمی در آن شرکت کرد و شانس برنده شدن مبلغ هنگفتی را به دست آورد. سه نوع مسابقه از این دسته برگزار می شود تا عده ی بیشتری از مردم بتوانند در آن شرکت کنند. این سه دسته عبارتند از : دوی تفریحی که تنها 3 کیلومتر فاصله دارد و برای کسانی مناسب است که اندام ورزشی مناسبی ندارند. دسته دوم بیش از 15 سال نام دارد که 10 کیلومتر جاده ی مسابقه ای است. در نهایت دوی ماراتون اصلی 50 کیلومتر جاده را در بر می گیرد و تنها مناسب افراد بالای 18 سال است.

جشنواره های دبی Dubai Festivals

ماراتون در دبی

جشنواره های دبی Dubai Festivals

گلف کلاسیک صحرای دبی Dubai Desert Classic

این اتفاق مهم ترین مسابقه ی گلف در کشور امارات متحده ی عربی به شمار می رود. بسیاری از گلف بازان معروف جهان هر ساله به این شهر می آیند و در این مسابقه شرکت می کنند تا برنده ی جایزه ی بزرگ آن باشند. مسابقه در باشگاه معروف گلف امارات برگزار می شود و توریست های بسیاری را برای تماشای این مسابقات به این مکان روانه می دارد و این توریست ها نیز از هیجان مسابقه ی نهایی لذت می برند.

جشنواره های دبی Dubai Festivals

گلف کلاسیک در دبی

جشنواره های دبی Dubai Festivals

جشنواره ی جاز بین المللی دبی Dubai International Jazz Festival

این جشنواره هر ساله در شهر رسانه ی دبی برگزار می شود و بسیاری از توریست ها و گردشگرانی که در گذشته از اتمسفر گرم آن لذت برده اند را جذب می کند تا بار دیگر در صف های طولانی از شنیدن موسیقی جاز لذت ببرند.

جشنواره های دبی Dubai Festivals

جشنواره ی جاز بین المللی دبی

جشنواره های دبی Dubai Festivals

مسابقات قهرمانی تنیس دبی Dubai Tennis Championship

این یکی از هیجان انگیزترین اتفاقات در شهر دبی است که بسیاری از بهترین تنیس بازان جهان را گرد هم می آورد ، راجر فدرر " Roger Federer " و ماریا شاراپوا " Maria Sharapova " نیز در میان این تنیس بازان بودند. این مسابقات برای عاشقان تنیس فرصتی بی نظیر است تا بیایند و تنیس بازان معروف جهان را در رقابت یا یکدیگر مشاهده کنند.

جشنواره های دبی Dubai Festivals

مسابقات قهرمانی تنیس دبی

جشنواره های دبی Dubai Festivals

کلمات جستجو شده:

جشنواره های دبی  Dubai Festivals, جشنواره ی خرید دبی Dubai Shopping Festival, ماراتون دبی Dubai Marathon, گلف کلاسیک صحرای دبی Dubai Desert Classic, گلف بازان معروف جهان, جشنواره ی جاز بین المللی دبی Dubai International Jazz Festival, مسابقات قهرمانی تنیس دبی Dubai Tennis Championship, هیجان انگیزترین اتفاقات در شهر دبی,

دسته ها:
}