لطفا صبر کنید...

جدیدترین هیجان انگیزترین و سردترین پارک آبی برای کودکان
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/06/01

جدیدترین هیجان انگیزترین و سردترین پارک آبی برای کودکان

جدیدترین، هیجان انگیزترین و سردترین پارک آبی برای کودکان

پارک اسپلش ان پارتیSplash n Party جدیدترین پارک آبی در دبی است که در ویلای الصفای جمیرا قرار دارد. این محیط بسیار پهناور و بزرگ، محل مناسبی برای بازی های بسیار جالب آبی برای کودکان است. از جذابیت اصلی این مکان می توان به تعداد زیادی سرسره های آبی اشاره کرد که اختصاصا برای بازی و شادی کودکان ساخته شده اند و بسیاری از خانواده ها می توانند با کودکان خود همراه شوند.

این پارک آبی به خاطر برگزاری مراسمات زیادی از جمله جشن تولدها و پارتی های کودکانه بسیار مشهور است. می توان دلقک ها و رقاص هایی را هم مشاهده کرد که هر کسی می تواند با پیوستن به آنها برقصد. بر خلاف دیگر پارک ها که برای نوجوانان و بزرگسالان ساخته شده اند، اسپلش ان پارتی مکانی است که کودکان واقعا از بازی به همراه والدین خود روی سرسره ها لذت میبرند. علاوه بر سرسره ها و بازی ها در داخل آب، بازی در ترامپولین نیز سرگرم کننده است.

جدیدترین، هیجان انگیزترین و سردترین پارک آبی برای کودکان

بزرگترها می توانند از فروشگاهی که در داخل پارک قرار دارد دیدن کنند.

جدیدترین، هیجان انگیزترین و سردترین پارک آبی برای کودکان

چون این مکان مخصوص بچه ها ساخته شده است، به همین علت برای کودکان بالای چهار سال بسیار امن است. علاوه براین، تعداد زیادی نجات غریق مواظب کودکان هستند و و الدین می توانند از نوشیدنی های سرد، قهوه سرد و یا گرم لذت ببرند. برای پذیرایی از کودکان نیز بعد از چند ساعت بازی، منوهای فراوانی از جمله انواع غذاها، اسنک ها و نوشیدنی ها در نظر گرفته شده است. در منوی مخصوص بچه ها، غذاهای فوق العاده ای دیده می شود مانند مینی بوف برگرهای مشهور، شیرینی های رولتی پنیری، انواع پیتزاها، مک اند چیز و هات داگ. دسرها هم شامل سیخ میوه، مافین ها و بستنی وانیلی می باشد.

هزینه ورود به پارک آبی اسپلش ان پارتی در طول هفته 100AED   (معادل 68 هزار تومان ) و در روزهای تعطیل 140 AED (معادل 86 هزار تومان) است. البته ورودی پدر و مادر رایگان است، اما اگر به غیر از پدر و مادر کسی دیگر نیز به همراه کودک باشد، هزینه نصف می شود. در این پارک برای جشن تولدها خدمات مختلفی ارائه می شود، از جمله محوطه باغ و ویلای جمیرا به عنوان محل برگزاری جشن ها، پذیرای عده زیادی از افراد است. ساعت بازدید هم از 9 صبح الی 9:30 دقیقه شب است.

 مدت زمان برگزاری پارتی ها یک ساعت و 45 دقیقه است. در این پارتی ها، کارکنان این قسمت، لباس های رنگارنگی به تن می کنند و به همراه کودکان آواز می خوانند و می رقصند. اگر هوا سرد باشد، این پارتی ها در داخل محوطه برگزار می شود. به طور همزمان می توان سه نوع پارتی با تم های مختلف برگزار کرد. حتی این امکان وجود دارد که کارکنان اسپلش پارتی در خانه ها حضور یابند و همانند این پارک، مهمانی ها در خانه برگزار شود.

 می توان قسمتی از این محوطه و یا کل محوطه را برای برگزاری جشن تولدها و پارتی های خود کرایه کرد. پکیج پارتی ساحلی و پکیج زیر دریا جزو پکیج های تولد در داخل محوطه است و پکیج رویال، آشپز کوچولو و پارتی با تم اسپلش نیز جزو پکیج هایی است که افراد می توانند در خانه خود کرایه کنند. در این مهمانی ها از بزرگترها هم با انواع منوها پذیرایی می شود. افرادی که می خواهند در این محوطه پارتی خود را برگزار کنند می توانند انواع سرسره های بادی را نیز کرایه کنند مانند سرسره بادی درختی، سرسره بادی دلفین، سرسره بادی ببر، سرسره بادی مرد عنکبوتی.

جدیدترین، هیجان انگیزترین و سردترین پارک آبی برای کودکان

جدیدترین، هیجان انگیزترین و سردترین پارک آبی برای کودکان

جدیدترین، هیجان انگیزترین و سردترین پارک آبی برای کودکان

جدیدترین، هیجان انگیزترین و سردترین پارک آبی برای کودکان

بسیاری از افراد این جشن ها را شبیه به هالووین پارتی می دانند. کسانی که در این جشن ها بهترین لباس شنا را به تن کرده باشند، می توانند جایزه یک سال حق عضویت رایگان در اسپلش ان پارتی را برنده شوند.

این پارک چندان بزرگ نیست، اما مکان مناسبی برای تفریج چند ساعته کودکان است. یکی از بازی های جالب برای کودکان، اسپلش پد است، مخصوصا اسپلش پدهایی با تونل آبی، اما اسپلش پدهایی به شکل L نیز در کنار سرسره ها برای بچه ها بسیار هیجان انگیز است. در بالای اسپلش پدها، سبدهایی پر از آب قرار دارد که به طور ناگهانی آب از آن ها ریخته می شود.

در کنار اسپلش پدها و سرسره ها، بخش های مختلف دیگری نیز وجود دارد که مهمانی ها در آنجا برگزار می شود و همچنین دیگر تسهیلات سرگرمی مانند سکوی اجرای موسیقی و ترامپولین نیز در آنجا قرار دارد.

یکی از جالب ترین تجهیزات این مکان، یک سطل بسیار بزرگ در حال چرخش است که هر چند دقیقه یکبار آب  از این سطل به طرف افراد ریخته می شود. همچنین، در نزدیکی این اسپلش بزرگ، یک زمین بازی کوچک نیز وجود دارد که کودکان با ورود به این قسمت بیشترین لذت را خواهند برد.

جدیدترین، هیجان انگیزترین و سردترین پارک آبی برای کودکان

عمق این آب ها بسیار کم است، البته هر لحظه یک نجات غریق مواظب کودکان است. این نجات غریق ها کاملا آموزش دیده هستند.

کلمات جستجو شده:

جدیدترین هیجان انگیزترین و سردترین پارک آبی برای کودکان, پارک اسپلش ان پارتی, جدیدترین پارک آبی در دبی, هزینه ورود به پارک آبی اسپلش ان پارتی, انواع سرسره های بادی در پارک اسپلش ان پارتی,ویلای الصفای جمیرا

دسته ها:
}