لطفا صبر کنید...

مرکز تفریحی کارتینگ وارنا
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1397/02/24

  پیست کارتینگ وارنا بزرگترین پیست مسابقه ای در بلغارستان است که همه روزه بسیاری از گردشگران از آن استفاده می کنند این مرکز دارای گواهینامه  از موسسه یBFKC  و فدراسیون جهانی کارتینگCIK/FIK  می باشد که این خود نشان دهنده ی نظارت مستقیم فدراسیون جهانی روی این مرکز جهت اجرای استانداردهای کیفی می باشد.

 کارتینگ ورزشی به روز در منطقه وارنا می باشد که توسعه آن در کل کشور بلغارستان جالب توجه است و در جشن سالانه ی فدراسیون جهانی کارتینگ نیز حضور دارد و از در کل این مسابقات از هیجان بالایی برخوردار هستند.

همه ساله مسئولان  کارتینگ وارنا  مسابقات داخلی و بین المللی  را  با این هدف برگزار می کنند که این ورزش را بیشتر به مردم بشناسانند و همچنین قوانین آن را به مردم بیاموزند، مضاف بر اینکه با برگزاری مسابقات دانشجویی و تبلیغات آن در رسانه ها این مساله را سال به سال گسترش می دهند.

امکانات مجموعه ی کارتینگ وارنا عبارت است از :

  • محیط :۹۲ متر مربع
  • طول : ۱۰۵۰ متر
  • عرض ۹ متر
  • سیستم روشنایی : ۱۴ پروژکتور
  • تعداد صندلی‌ : ۷۲۰ صندلی و سالن VIP

سیستم اندازه گیری : اندازه گیری به روش AMB TIMING  است. هر مجموعه با یک سیستم انتقال و شمارش با سیگنال رادیویی مجهز شده است .

هرگز در محل  خط شروع و پایان جایی که سیستم اندازه گیری نصب شده خطایی رخ نمیدهد، جایی که دقتی در حدود 1/1000ثانیه دارد. این سیستمی شبیه به سیستم فرمول یک است که در کارتینگ وارنا هم استفاده می شود.

 پرونده و اطلاعات تمام رانندگان این مجموعه  ثبت شده و به صورت رکورد های مجزا در سیستم قرار می گیرد همچنین هر نفر می تواند اطلاعات افراد داخل پیست را در مانیتور های مستقر در سالن مشاهده کند و موقع ثبت نام از آنها پرینت تهیه کند.

هزینه بلیط ورودی برای پیست بین المللی کارتینگ وارنا با توجه به نوع ماشین و تعداد دور ها متغییر است و با توجه به تعداد متنوع ماشین های موجود می توانید اوج هیجان را در این مجموعه تجربه کنید و خاطره ای فراموش نشدنی را رقم بزنید.

 

اولین گام شما در ابتدای ورود به مجموعه ثبت نام است به نحوی که اطلاعات شما توسط عوامل مجموعه گرفته می شود تا در نهایت بر اساس همین اطلاعات دسته بندی شوند و به داخل پیست راهنمایی شوند همچنین با کارتی که به شما داده میشود می توانید بعد از مسابقه اطلاعات خود را پیدا کنید، برای  ثبت نام  شما به کارت های شناسایی نیاز دارید.

 با پر کردن اطلاعات مربوطه شما شرایط و ضوابط مجموعه را قبول کرده اید همچنین ورود به این مجموعه برای افراد زیر ۱۴ سال با رضایت پدر و مادر صورت می گیرد. شما در این مجموعه در غالب یک تیم قرار می گیرید که خود هیجانی ویژه دارد.

 بودن در یک تیم در کارتینگ وارنا چیزی بیش از یک مسابقه است زیرا پر  از احساسات، آدرنالین، کف زدن و سرعت بالا  است . مربیان در وارنا تجربیات خود را در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهند و گاهی اوقات از میان مراجعه کنندگان اعضا تیم های خود را تعیین می کنند که همین امر در چند سال اخیر باعث تقویت تیم های مجموعه ی کارتینگ وارنا شده است.

دسته ها:
}