لطفا صبر کنید...

ساحل مرمرلی آنتالیا ، ساحلی کوچک و دنج در آنتالیا
امتیاز 0/5 از 0 نظر
2

1396/04/25

Kaleici همان آنتالیای قدیمی است ، بخشی تاریخی و کوچکتر از شهر آنتالیای امروزی که در مرکز شهر آنتالیا قرار دارد. این شهر در  گذشته شهری رومی بود، سپس بیزانتی شد. پس از آن در دوران سلجوقی ها به شهری ترکی و سلجوقی تبدیل و در نهایت در دوران عثمانی ها تبدیل به یک شهر ترکی و عثمانی شد. کلمه Kaleici در زبان محلی به معنای " داخل قلعه " است.

راهنمای سفر به آنتالیا

Mermerli، ساحلی کوچک و دنج

نزدیکترین ساحل به منطقه Kaleici ، ساحل Mermerli است . ساحلی  خصوصی ، کوچک و دنج در آنتالیا که با صخره ها و درختان سرسبز احاطه شده است . این صخره و درختان با آب شفاف دریای مدیترانه همراه شده اند و به این ترتیب ساحل Mermerli مکانی بی نقص برای استراحت کردن و لذت بردن از این طبیعت جذاب و باشکوه است ، در این ساحل می توانید با آسایش کامل از همه تسهیلات موجود استفاده کنید .

Mermerli، ساحلی کوچک و دنج

در ساحل آفتابگیرهایی وجود دارد که می توانید آن ها را اجاره کنید . خدمتکاران رستوران بالای ساحل Mermerli برای شما غذا و نوشیدنی و تنقلات می آورند ، به این ترتیب  زمانی که در ساحل سپری می کنید بیشتر خوش می گذرد . این ساحل نزدیکترین ساحل به شهر باستانی Kaleici است ، به سادگی می توانید در نزدیکی ساحل یک هتل یا مسافرخانه یا سوئیت برای اسکان پیدا کنید .  می توانید زیر یکی از آفتابگیرها بنشینید و حسابی از آفتاب گرفتن لذت ببرید .

Mermerli، ساحلی کوچک و دنج

این ساحل در نزدیکی لنگرگاه آنتالیا است و شاید به دلیل رفت و آمد قایق ها برای شنا کردن ساحل چندان مناسبی نباشد و به نظر  بیشتر برای لذت بردن از منظره و آفتاب گرفتن می توانید روی آن حساب کنید .

Mermerli، ساحلی کوچک و دنج

نکته مهم دیگر در مورد این ساحل خلوت بودن نسبی آن است . آفتابگیرها بر روی سکوهای چوبی قرار داده شده اند و به این ترتیب اگر بخواهید هنگام افتاب گرفتن پاهایتان را خیس کنید دیگر لازم نیست که پایتان را بر روی ماسه داغ بگذارید تا به آّب برسید  ، با استفاده از این سکوهای چوبی  به راحتی پاهایتان را درون آب می گذارید .

Mermerli، ساحلی کوچک و دنج

همانطور که گفتیم توجه داشته باشید که این ساحل یک ساحل خصوصی است و ممکن است قیمت آن کمی زیاد به نظر برسد . متاسفانه سرویس های بهداشتی بالای صخره و کنار رستوران هستند و در پایین و ساحل خبری از ان ها نیست . آنتالیا به ساحل هایی با سنگ های درشت شناخته می شود و اگر شما به ساحل های آنتالیا بروید معمولا باید دمپایی بپوشید تا پایتان آسیب نبیند اما ساحل Mermerli یکی از ساحل هایی است که سنگی نبوده و ماسه ای است و شما می توانید حتی بدون  دمپایی هم به راحتی روی ساحل کوچک آن قدم بزنید .  تعداد سایبان های ساحل کمی زیاد است و به قدری فشرده کنار هم قرار گرفته اند که ممکن است یک لحظه احساس کنید برای قدم زدن به سایبان کناری برخورد می کنید .

Mermerli، ساحلی کوچک و دنج

دسترسی به ساحل

از طریق رستورانی که در بالای تپه قرار دارد می توانید به ساحل  Mermerli وارد شوید . باید از پله های روی صخره پایین بیایید تا به ساحل برسید . برای ورود به ساحل باید ورودی پرداخت کنید .

Mermerli، ساحلی کوچک و دنج

هتل های نزدیک ساحل Mermerli

از جمله هتل های نزدیک این ساحل می توان به این هتل ها اشاره کرد :

 • هتل Aspen ( 3 ستاره )
 • اقامتگاه Puding Marina ( 4 ستاره )
 • هتل Deja Vu Boutique ( دو ستاره )
 • هتل Frankfurt ( دو ستاره )
 • هتل Grand Angel Boutique ( 4 ستاره )
 • هتل Mediterra Art ( 4 ستاره )
 • هتل Dogan ( 3 ستاره )

راهنمای سفر به آنتالیا

کلمات جستجو شده:

Mermerli، ساحلی  کوچک و دنج , رزرو آنلاین تور ترکیه, آنتالیای قدیمی, نزدیکترین ساحل به منطقه Kaleici, لنگرگاه آنتالیا, ساحل های آنتالیا, دسترسی به ساحل Mermerli , هتل های نزدیک ساحل Mermerli,

دسته ها:
}