لطفا صبر کنید...

4 پارک آبی برتر مسکو | کی سفر
امتیاز 0/5 از 0 نظر
5

1396/03/01

    پارک های آبی از جمله پرطرفدارترین گزینه های گردشگری در جهان است، افراد زیادی از سراسر جهان به روسیه سفر می کنند تا بتوانند این 4 واترپارک را از نزدیک ببینند. بر طبق آخرین نظرسنجی ها از مسافرین این پارک های آبی امکاناتی فوق العاده دارد که آنها را مهیج ترین پارک های آبی مسکو ساخته است . لیست این چهار پارک به شرح زیر است :

پارک آبی دزدان دریایی کارائیب

واتر پارک دزدان دریائی کارائیب مسکو در صدر این لیست قرار دارد تنها کسانی که واقعا دل و جرات دارند و می خواهند هیجان واقعی را تجربه کنند به این پارک بروند. پارک آبی دزدان دریائی کارائیب مسکو یکی از محبوب ترین پارک های آبی در مسکو است. یک پارک آبی فوق العاده و بزرگ که برای تفریح و سرگرمی و نیز آبگرم درمانی طراحی شده است.

4 تا از بهترین و مهیج ترین پارک های آبی مسکو

یکی از هیجان انگیزترین بخش های پارک کارائیب "سیاه چاله" است. اگر مرد جنگ هستید در این قسمت می توانید اوج هیجان و لذت را تجربه کنید؛ سیاه چاله واقعا رعب آور است و مخصوص کسانی است که نترس هستند. سیاه چاله برای مبتدیان مناسب نیست؛ افراد مبتدی می توانند از قسمت سقوط آزاد استفاده کنند که واقعا فوق العاده و هیجان انگیز است. این پارک آبی حتی شهر دزدان دریایی مخصوص کودکان هم دارد. همچنین شامل انواع حمام های بخار از ترکی و ژاپنی گرفته تا فنلاندی و روسی می شود.

4 تا از بهترین و مهیج ترین پارک های آبی مسکو

از نام این پارک آبی این طور به نظر می رسد که بیشتر آقایان به این پارک علاقه دارند اما واقعیت چیز دیگری است چرا که یکی از بهترین مراکز مراقبت از پوست و زیبایی در دل این پارک آبی قرار دارد که خانم های زیادی شیفته مهارت تیم این قسمت هستند. خانم هایی که دوست دارند کل روز را از مراقبت های زیبایی استفاده کنند قطعا از کارائیب لذت خواهند برد چرا که مجرب ترین تیم مشاوره و خدمات زیبایی را دارد.

4 تا از بهترین و مهیج ترین پارک های آبی مسکو

پارک آبی مورئون

واتر پارک مورئون دارنده دومین مقام است. واتر پارک مورئون Moreon بزرگ ترین و مهیج ترین پارک آبی مسکو با مساحت 2500 متر مربع است که در نوع خود واقعا بی نظیر است و هیجان انگیزترین پارک آبی کودکان و بزرگسالان مسکو به شمار می رود که طرفداران زیادی هر ساله از سراسر جهان فقط برای دیدن این واتر پارک به مسکو سفر می کنند. در حال حاضر بزرگترین پارک آبی سرپوشیده مسکو است. خدمات این پارک واقعا عالی است در کنار شنا شما می توانید از بستنی و شکلاتی که در پارک سرو می شود هم لذت ببرید؛ کودکان به شدت به این پارک علاقه دارند زیرا دارای استخرهای شنا، آبشار و سرسره و نیز سرویس بهداشتی است. علاوه بر این استخر موج سواری با آب دریا نیز دارد. برای بزرگسالان امکاناتی نظیر سونا، حمام بخار، اتاق یخ وجود دارد. حمام سونا این پارک بسیار مشهور است.

4 تا از بهترین و مهیج ترین پارک های آبی مسکو

یکی از لذت بخش ترین و هیجان انگیزترین بخش پارک، سرسره مورئون است که لذت یک سواری عالی را می توانید با آن تجربه کنید. امکاناتی مانند: موج سواری، اسلاید های آبی، حمام حرارتی و مرکز تناسب اندام، آبگرم درمانی یا سالن بولینگ و باشگاه بدنسازی تنها گوشه ای از امکانات پارک آبی مورئون است. شما می توانید ساعت ها در کنار فرزندانتان بازی کنید و لذت ببرید یا بر روی شن های ساحلی استراحت کنید. از مرکز تناسب اندام، آبگرم درمانی یا سالن بولینگ استفاده کنید و سرگرم شوید.

4 تا از بهترین و مهیج ترین پارک های آبی مسکو

شما لایق بهترین ها هستید اگر می خواهید جشن ها و مراسم هایتان را در مکانی باشکوه برگزار کنید این پارک آبی یکی از بهترین گزینه ها است دارای چندین رستوران و کافه است و یکی از فوق العاده ترین مکان ها برای برگزاری جشن تولد به خصوص برای کودکانتان است.

4 تا از بهترین و مهیج ترین پارک های آبی مسکو

پارک آبی کوا کوا kva kva

سومین پارک آبی این لیست کوا کوا است. پارک آبی کوا کوا kva kva  مسکو، رویایی ترین پارک آبی روسیه است. مکانی فوق العاده هیجان انگیز به ویژه برای بچه ها است شما در این مکان لحظات تکرار نشدنی خواهید داشت. پارک آبی کوا کوا مسکو مکانی بسیار عالی برای خوشگذرانی و تعطیلاتی فراموش نشدنی با دوستانتان است گرچه خیلی بزرگ نیست اما لحظات عالی را خواهید داشت. استخر موج این پارک استخری بزرگ است که امواج اقیانوس در آن شبیه سازی می شوند و هر بیننده و شناگری را تحت تاثیر قرار می دهد. همه چیز حتی صدای امواج کاملا طبیعی جلوه می کند.

4 تا از بهترین و مهیج ترین پارک های آبی مسکو

لاگونا قسمت افسانه ای این پارک است. در کنار آبشاری که از روی غار سنگی فرو می ریزد و نور پردازی عالی که شما را به عالمی رویایی می برد. شما می توانید در لاگونا از جکوزی استفاده کنید یا از ماجراجویی در غارهای سنگی درون پارک لذت ببرید که قطعا تجربه ای فراموش نشدنی خواهد بود. در کنار غار سنگی جت آبی نیز وجود دارد.

4 تا از بهترین و مهیج ترین پارک های آبی مسکو

در گوشه ای از پارک کوا کوا شهری منحصر بفرد برای کودکان 3 تا 8 سال طراحی شده که واقعا سرگرم کننده و در عین حال امن است. بچه ها می توانند در این قسمت توپ بازی و آب بازی کنند. از سرسره لذت ببرند. حتی یک آبشار و تاب هم موجود است. شهری کوچک که کودکان هرکز از بازی در آن خسته نمی شوند. یک استخر ویژه کودکان نیز وجود دارد که سطح آب آن بسیار پایین است و می توانند به راحتی و با خیالی آسوده در آن جست و خیز کنند و از آب بازی لذت ببرند.

4 تا از بهترین و مهیج ترین پارک های آبی مسکو

4 تا از بهترین و مهیج ترین پارک های آبی مسکو

یکی از مهیج ترین بخش های پارک kva kva  که تنها افرادی که واقعا دل و جرات دارند شرکت می کنند این گردباد در ارتفاع دوازده متری قرار دارد و حفره ای بزرگ پر از آب در وسط آن است چند ثانیه شما با سرعت در این گردباد می چرخید و بعد از آن به سمت راست استخر پرت می شوید و در آب شیرجه می زنید. اگر شما به پارک کواکوا سفر کردید پیشنهاد می کنیم حتما گردباد را تجربه کنید، حسی باورنکردنی به شما می دهد. 

4 تا از بهترین و مهیج ترین پارک های آبی مسکو

پارک آبی فانتزی

پارک آبی فانتزی روسیه معروف ترین پارک آبی به خصوص برای کودکان و نوجوانان است. چرا که امکانات کامل از انواع وسایل بازی از بازی های آبی گرفته تا بازی های ویدئویی را در اختیار دارد. یکی از فوق العاده ترین اکواپارک های مسکو برای تمامی سلیقه هاست. دارای استخر ها، برنامه های تفریحی برای کلیه سنین و همچنین یکی از عالی ترین مکان های مسکو برای تفریح و سرگرمی به خصوص برای خانواه هاست؛ شما می توانید با دوستانتان  نیز به این پارک بروید و ساعت ها خوش بگذرانید.

4 تا از بهترین و مهیج ترین پارک های آبی مسکو

علاوه بر چندین اسلاید برای تمام سنین، سرگرمی ملایم برای کودکان و هم سرگرمی های فوق العاده هیجانی برای بزرگسالان وجود دارد. اسلاید بارکودا یکی از بزرگترین اسلایدهای آبی مسکو در این واترپارک قرار دارد که واقعا شگفت انگیز است و شما را به وجد می آورد. اسلاید ژاپنی این پارک نیز برای کسانی است که به دنبال هیجان هستند این اسلاید در ارتفاع 11 متری قرار دارد و فوق العاده مهیج است.

کشتی قدیمی "کالیپسو" شما را به فیلم های دزدان دریایی می برد. در اطراف کشتی شما می توانید غذاهای خوشمزه و نوشیدنی سفارش دهید  حتی یک منوی ویژه نیز برای کودکان دارد. شما در این پارک کافه های مخصوص بزرگسالان  و هم برای کودکان می توانید بیابید. در کافه کودکانه دیوارها و فضای کافه با نقوش زیبا، کاشی های رنگی و درخت نخل تزئین شده اند. در این کافه شما می توانید انواع سوپ های معطر، انواع سوپ سبزیجات، مرغ ترد، پیتزا و بستنی های خوشمزه و کیک و شیرینی را سفارش دهید. این کافه شیرینی فروشی هم دارد که مطمئنا کودک شما راضی خواهد بود.

4 تا از بهترین و مهیج ترین پارک های آبی مسکو

این پارک آبی دارای شهر بازی و قلعه های بادی است که کودکان در آن خود را در دنیای اسباب بازی ها می بینند. واترپارک فانتزی مکانی بی نظیر برای گذراندن یک تعطیلات عالی است؛ کودکان شما در آنجا خسته نمی شوند علاوه بر شنا، سونا و ورزش های آبی اگر شما می خواهید جشن تولد کودکتان را در جایی فوق العاده خاص بگیرید، ما این مکان را به شما پیشنهاد می کنیم دارای فضایی باز مخصوص بازی، فضای مخصوص برگزاری جشن ها، برنامه های انیمیشنی و گیم است. شما می توانید انواع بازی های کامپیوتری و ویدئویی، اسب سواری را در این پارک تجربه کنید.

4 تا از بهترین و مهیج ترین پارک های آبی مسکو

4 تا از بهترین و مهیج ترین پارک های آبی مسکو

پارک آبی فانتزی در نزدیکی مترو مارینو مسکو روسیه قرار دارد. این واتر پارک دارای سالن ضیافتی بزرگ برای 300 -600 نفر است . این پارک یکی از بهترن مکان هایی است که شما می توانید کل روز را با دوستانتان و خانواده تان خوش بگذرانید و تفریح کنید.

4 تا از بهترین و مهیج ترین پارک های آبی مسکو

4 تا از بهترین و مهیج ترین پارک های آبی مسکو

 

کلمات جستجو شده:

4 تا از بهترین و مهیج ترین پارک های آبی مسکو, پارک های آبی روسیه , پارک آبی دزدان دریایی کارائیب , واتر پارک دزدان دریائی مسکو, حمام های بخار ترکی , سیاه چاله پارک کارائیب, پارک آبی مورئون , سرسره مورئون, پارک آبی کوا کوا kva kva, لاگونا  کوا کوا, پارک آبی فانتزی روسیه, اکواپارک های مسکو ,  اسلاید بارکودا , کشتی کالیپسو, مترو مارینو مسکو روسیه , 

 

دسته ها:
}