لطفا صبر کنید...

کاپلا پلازا خانه بازی کودکان capella play
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/09/26

   مرکز بازی کاپلا (capella play) یک مرکز بازی کودکان است که ارائه دهنده تجهیزات و جاذبه های شگفت انگیز مناسب برای بازی کودکان و نوجوانان می باشد. در این مجموعه می توان دو بخش مختلف را برای بازی دید که پر از چالش های فیزیکی و ماجراجویی می باشندو در مساحتی در حدود ۱۲۰۰ متر مربع قرار گرفته است. مجموعه بازی و سرگرمی کودکان نیز که در طبقه سوم مال وارنا واقع شده و ۸۰۰ متر مربع مساحت دارد.

در میان بسیاری از امکانات و وسایل بازی در این مکان می توان به زمین فوتبال کوچک، زمین بسکتبال کوچک و محل تیراندازی با توپ های نرم اشاره کرد. خانه بازی کاپلا (Capella play) یک مجموعه با پنج محیط مهمانی برای برگزاری جشن های تولد به همراه خانواده ها است.

انیماتور ها در این خانه بازی یک طرح ویژه و خاص را برای بچه ها تهیه می کنند که مناسب برای جشن های تولد کودکان است. برای پدر ها و مادر ها و همچنین مهمانان نیز یک رستوران وجود دارد که مهمان ها در این مکان ها توسط پرسنل پزیرایی می شوند.

این رستوران ارائه دهنده غذا ها و نوشیدنی های مختلفی است که می تواند برای خانواده ها یک سالن انتظار مناسب در حین بازی کودکانشان در این مجموعه باشد، علاوه بر آنکه می توانند غذایی را نیز از منوی رستوران سفارش دهید. این منو در بر دارنده انواع غذا ها برای تمامی اعضای خانواده ، به خصوص منوی جداگانه ای برای کودکان و منو برای مادران باردار و شیرده وجود دارد. از جمله غذا های پر طرفدار در کاپلا می توان به پیتزا، سالاد های خوشمزه، غذا های اصلی منوی رستوان و دسر های عالی آن اشاره کرد.

این مکان یک سالن جداگانه برای سیگار کشیدن مادر و پدر ها دارد که به صورت ایزوله از منطقه بازی کودکان و رستوران جدا شده تا آسیبی از این راه به کودکان وارد نشود. علاوه بر آن یک قسمت نیز در کاپلا پلازا وجود دارد که به فروش طیف گسترده ای از انواع اسباب بازی می پردازند که با کیفیت بالا و علائم ایمنی به فروش می رسند.

این مجموعه باور دارد که کودکان لیاقت بهترین ها را دارند زیرا خود بهترین هستند؛ در این راستا تمامی اسباب بازی ها در محیطی شاد و سرگرم کننده، با کیفیت بالا، ایمن و مقرون به صرفه ارائه می شود.

ساعت کاری خانه کودک کاپلا (Capella play) از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب می باشد که هر روزه به روی کودکان و خانواده هایشان باز است. این مرکز بازی یک محیط فوق العاده برای اوقات فراغت کودکان و حتی خانواده هایشان در زیر یک سقف به شمار می رود.

 

مرکز بازی کاپلا یک محل با برنامه های سرگرم کننده است که لبخند و شادی را برای کودکان به همراه می آورد و علاوه بر بازی با فعالیت های فیزیکی انجام شده در حین این بازی ها عملا کودکان ورزش داده می شوند. این محیط بهترین مکان برای رویارویی کودکان با قهرمانان دنیای بازی و انیمیشن ها است و به آن ها این اجازه را می دهد که در دنیای سحر و جادو شیرجه بزنند.

 

دسته ها:
}