لطفا صبر کنید...

گلخانه وارنا Varna Terrarium | نگین سفر
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/25

گلخانه وارنا » یکی از دیدنی ترین مکان های شهر وارنا برای گردشگران گلخانه وارنا Varna Terrarium است که به عنوان یک باغ وحش با حیوانات عجیب و غریب که از سرتاسر جهان گردآوری شده اند و بسیاری از گونه های جالب و نادر جانوری در این مجموعه به نمایش گذاشته شده می شوند. این باغ وحش دارای انواع گونه های جانوری اعم از مهره داران، خزندگان، بی مهرگان، دوزیستان و پستان داران است. گلخانه وارنا شامل بیش از ۱۰ نوع مختلف مهره داران و ۳۰ نوع جانور بی مهره و انواع عنکبوت ها، عقرب، سخت پوستان، حشرات، ماهی ها و پستانداران کوچک می باشد.

گلخانه وارنا Varna Terrarium

در این باغ وحش حیوانات در شیشه هایی نگه داری می شوند که در آن ها تلاش شده تا محیط طبیعی زندگی این حیوانات بازسازی و شبیه سازی شود. گلخانه وارنا در تمام ماه های سال فعال و پویا است و دو ماه یک بار بخشی از گونه های جانوری آن را جایگزین دیگری می کنند. در این مجموعه حیوانات بسیاری نگه داری می شوند که جزء گونه های در خطر انقراض به شمار می روند. این باغ وحش در تلاش است تا با فراهم آوردن امکانات و تکنولوژی روز دنیا بتوانند محیطی هر چه بیشتر نزدیک به محیط طبیعی زندگی این حیوانات را بازسازی کند.

گلخانه وارنا Varna Terrarium

گلخانه وارنا Varna Terrarium

گلخانه وارنا در سال ۱۹۹۸ توسط جانورشناسانی با نام های R.Trajanov ،G.Simeonov ،D.Delchev تاسیس و پایه گذاری شد. در این باغ وحش حدود ۷۰ گونه جانوری از جانوران بلغاری، قورباغه ها، مارمولک ها ، لاک پشت ها ،مار های مختلف، رتیل، آفتاب پرست، ایگوانا، تمساح، لاک پشت، مار کبری، مار زنگی، پایتون، آناکوندا و بسیاری از جانوران دیگر نگه داری می شوند.

گلخانه وارنا Varna Terrarium

گلخانه وارنا Varna Terrarium

در این مجموعه به پروش برخی از جانواران نیز پرداخته می شود؛ علاوه بر آن اقداماتی همچون غذا دادن به حیوانات بر اساس گونه جانوری، سن و وزنشان، نگهداری و رسیدگی های پزشکی و مراقبت های روزانه انجام می گیرد. در این مجموعه عموم مردم علاوه بر بازدید از این حیوانات می توانند با گونه های آن ها، محل زندگی طبیعیشان، نحوه زاد و ولد آن ها و بسیاری از ویژگی های دیگر آن ها آشنا شوند. علاوه بر آن گردشگران قادرنند در محیطی با امنیت به همراه خانواده و دوستانشان با این حیوانات زیبا عکس بگیرند.

گلخانه وارنا Varna Terrarium

گلخانه وارنا به برگزاری مسابقاتی برای حیوانات خانگی می پردازد و برای مدارس و مراکز آموزشی کلاس های آموزشی برگزار می کند. از دیگر خدمات این مرکز ارائه کلاس های آموزشی برای نگهداری از حیوانات عجیب و غریب خانگی است. یکی دیگر از سرویس های ارائه شده توسط این مجموعه فرستادن یک راهنمای جانور شناس به همراه تور های گردشگری مدارس به منظور بالا بردن اطلاعات کودکان درباره جانواران حیات وحش است. به طور کلی این باغ وحش محیطی مناسب برای پیاده روی و استراحت در کنار دریا است، در حالی که تنها ۱۰  دقیقه زمان پیاده روی را تا ساحل دارد.

 گلخانه وارنا Varna Terrarium

ساعت کاری این باغ وحش در طول تابستان از ۸ صبح تا ۸ شب و در زمستان از ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر است.

کلمات جستجو شده:

گلخانه وارنا Varna Terrarium, دیدنی ترین مکان های شهر وارنا, باغ وحش گلخانه وارنا, ویژگی های جانواران باغ وحش گلخانه وارنا, ساعت کاری باغ وحش, تور های گردشگری مدارس, راهنمای جانور شناس

دسته ها:
}