لطفا صبر کنید...

گالری فرش مصطفی | نگین سفر
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/27

فروشگاه های مهم بسیاری در شهربدروم وجود دارد که یکی ازاین فروشگاه های معروف، گالری فرش مصطفی Mustafa Gallery است که با ارائه فرش های اصیل ترکی، یکی از مراکز مهم اشاعه فرهنگ و هنر شهر بدروم و کشور ترکیه به شمار می رود. این گالری محصولاتی همچون فرش، قالی، قالیچه، کوسن و پارچه های دست بافت در رنگ ها و طرح های مختلف را به فروش می رساند. فروشگاه مصطفی بهترین محل برای خرید یک سوغات ترکی از شهر بدروم است.

گالری فرش مصطفی

مالک این فروشگاه در یک روستا متولد شده و در همان سنین پایین مشغول به یادگیری کسب و کار فرش فروشی از پدر خود شده؛ او در ابتدا در مغازه پدرش در شهر آنکارا مشغول به کار شد. او در ابتدا مغازه ای که در آن به فروش دست کش و کلاه که با موی خرگوش ساخته می شدند پرداخت و در نهایت در سال ۱۹۷۲ هنگامی که به بدروم مهاجرت کرد، فروشگاه فرش خود را افتتاح نمود.

گالری فرش مصطفی

گالری فرش مصطفی

فرش های این گالری توسط هزاران نفر از صنعت گران و بافندگان فرش و قالیچه تهیه شده است و با وجود فروشندگان مجرب که در این زمینه اطلاعات بسیاری داشته اند مشغول به کار است. فرش های این مجموعه به سراسر کشور های جهان فرستاده می شود و به فروش می رسد. این فروشگاه باور دارد تا با ارائه محصولاتی با کیفیت و با قیمتی مقرون به صرفه می تواند نه تنها در بازارهای داخلی بلکه در بازار های بین الملی نیز به موفقیت های روز افزونی دست پیدا کند.

گالری فرش مصطفی

در این فروشگاه انواع قالیچه با سایز های متفاوت و با طرح های متعدد از جمله قالیچه هرکه، فرش قیصریه، قالیچه سنتی و انواع دیگری از قالیچه ، به همراه فرش های چهل تکه، فرش ابریشم ، فرش اوساک و بسیاری از طرح ها و رنگ های متفاوت، به همراه انواع گلیم های ترکی با نام های قره باغ گلیم، گلیم سنتی و دو نوع گلیم که با طرح های جدید بافته شده اند و همچنین مدل های مختلفی از کوسن از جمله کراوات کوسن، کوسن گلیم، کوسن سوزنی و کوسن های مخملی، به فروش می رسد. علاوه بر این فرش ها ، قالیچه ها و گلیم های سنتی انواع گلیم و فرش ها با طرح های مدرن و به روز نیز وجود دارند تا تمامی سلیقه ها را پوشش دهد. از این رو می توان در این فروشگاه روتختی هایی که با طرح گلیم و یا پارچه های دست بافت تزئین شده اند نیز یافت.

گالری فرش مصطفی

در این فروشگاه می توان فرش ها و قالیچه های دست بافتی نیز یافت که در سال های گذشته بافته شده اند و به عنوان قالیچه های آنتیک و قدیمی، برای دوستاران لوازم و وسایل قدیمی مناسب هستند.

گالری فرش مصطفی

کلمات جستجو شده:

گالری فرش مصطفی, فروشگاه های مهم در شهربدروم, فرش های اصیل ترکی, بهترین محل برای خرید سوغات ترکی, بازار های بین الملی فرش, قالیچه های دست بافت ترکی,

دسته ها:
}