لطفا صبر کنید...

کوش آداسی شهری ساحلی با جذابیت های بی نظیر
امتیاز 0/5 از 0 نظر
1

1396/02/30

کوش آداسی شهری ساحلی و زیباست که به جزیره پرنده معروف است. این شهر در منطقه دریای اژه ترکیه واقع شده که مکانی با شکوه و مناسب برای تعطیلاتی فراموش نشدنی است.  کوش آداسی از مناطق محبوب گردشگران در سراسر دنیا محسوب می شود. این شهر دارای جاذبه های توریستی بی شماری می باشد که هر یک ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد. به هنگام سفر و به منظور آشنایی با مناطق گردشگری کوش اداسی، از راهنمای تور بهره بگیرید. این جاذبه ها و مکان های دیدنی در سراسر نقاط شهر پراکنده شده اند از موزه ها و آثار تاریخی گرفته تا مراکز تفریحی و خرید و غارهای شگفت انگیز که همگی جذابیت خاص خود را دارند.

جاذبه های کوش آداسی

کوش اداسی شهری ساحلی با جذابیت های بی نظیر

در ادامه به معرفی فهرستی از مقاصد گردشگری و توریستی بزرگ در  کوش آداسی می پردازیم. مناطقی مانند افسس، خانه مریم مقدس، معبد آرتمیس، معبد آپولون و غیره.

افسس EPHESUS

شهرستان باستانی افسس در مجاورت دریای اژه بوده و تنها 18 کیلومتر با کوش آداسی فاصله دارد. افسس در گذشته یکی از شهر های بزرگ یونانیان در آسیای صغیر  به شمار می رفت، شهری تاریخی با مناظر و طبیعتی بکر و سرسبز که از نقاط دیدنی و محبوب گردشگران محسوب می شود.

کوش اداسی شهری ساحلی با جذابیت های بی نظیر

خانه ی مریم مقدس The House of Holy Mary

خانه ی مریم مقدس » این خانه مکانی محبوب برای زیارت کاتولیک ها می باشد. در این مکان شمایل مریم باکره قرار داده شده است. این خانه واقع در کوه بلبل و در 9 کیلومتری افسس قرار دارد.

کوش اداسی شهری ساحلی با جذابیت های بی نظیر

کلیسای سنت جان The Basilica of St John

کلیسای سنت جان در فاصله ای نزدیک به  کوش آداسی و درست زیر قلعه معروف آن و حدود 3 کیلومتری افسس قرار دارد. مردم این ناحیه سنت جان را به عنوان رسول و مبلغ و نویسنده انجیل می شناسند.

کوش اداسی شهری ساحلی با جذابیت های بی نظیر

مسجد عیسی بی Isa Bey Mosque

مسجد عیسی بی دارای یکی از ظریف ترین معماری های تاریخی بوده و دقیقا در مجاورت کلیسای سنت جان قرار دارد. این مسجد در بین سال های 1374 ساخته شده است و محل مناسبی برا عبادت مردم می باشد.

کوش اداسی شهری ساحلی با جذابیت های بی نظیر

آفرودیت Aphrodisias

معبد آفرودیت واقع در 170 کیلومتری  کوش آداسی و در شهر باستانی آفرودیسی واقع شده است در این معبد الهه عشق یعنی آفرودیت با شکوه تمام به چشم می خورد. این معبد یکی از معابد روحانی و خاستگاه عشق و زیبایی محسوب می شود.

کوش اداسی شهری ساحلی با جذابیت های بی نظیر

کاروانسرای محمد پاشا Mehmet Pasha Caravanserai

کاروانسرای محمد پاشا که در سال 1618 توسط وزیر عثمانی محمت پاشا ساخته شد. این کاروانسرا محلی برای تجارت دریایی در منطقه بوده و توسط تجار و فروشندگان بازسازی گردید. این کاروانسرای زیبا در کنار بندر قرار داشته و از مکان های دیدنی  کوش آداسی می باشد.

کوش اداسی شهری ساحلی با جذابیت های بی نظیر

قلعه پنبه Pamukkale Catton Castle

یکی از جالب ترین و محبوب ترین نقاط دیدنی  کوش آداسی قلعه پنبه می باشد. قلعه ای که توجه زمین شناسان را به خود معطوف کرده و شامل بقای تاریخی یک قلعه قدیمی است. این قلعه کمی از  کوش آداسی دور است اما بازدیدکنندگان به دلیل محبوبیت این قلعه این مسافت را طی کرده و از بازدید آن لذت می برند.

کوش اداسی شهری ساحلی با جذابیت های بی نظیر

جزیره کبوتر Pigeon Island

جزیره کبوتر به بندر  کوش آداسی بسیار نزدیک بخش است. چشم انداز جزیره کبوتر بسیار زیبا و درخشان و دارای غروبی بسیار زیبا است. در جزیره کبوتر، دیوار های قلعه  کوش آداسی به خوبی قابل مشاهده هستند.  کوش آداسی شهری با سواحل شنی و صخره ای یکی از محبوب ترین سواحل معروف دنیا را دارد. در این شهر دو اسکله زیبا و معروف با کشتی های تجاری وجود دارد. این شهر از بخش شمالی با سلجوق و از جنوب با شبه جزیره دلیک همسایه است.  کوش آداسی از شهر های توریستی ترکیه بوده و بسیاری از شرکت ها، سعی در ایجاد طرح هایی به منظور جذب سرمایه در این شهر دارند. اگر قصد سفر به این شهر ساحلی را دارید حتما از نقاط دیدنی آن بازدید کنید.

کوش اداسی شهری ساحلی با جذابیت های بی نظیر

کلمات جستجو شده:

کوش آداسی شهری ساحلی با جذابیت های بی نظیر, شهر ساحلی  کوش آداسی ,دریای اژه ترکیه, مناطق گردشگری  کوش آداسی, جاذبه های توریستی,افسس EPHESUS, شهر باستانی افسس, خانه ی مریم مقدس, مکانی محبوب برای زیارت کاتولیک ها, کلیسای سنت جان, مسجد عیسی بی, معبد آفرودیت, کاروانسرای محمد پاشا, قلعه پنبه  کوش آداسی, جزیره کبوتر  کوش آداسی, شهر های توریستی ترکیه

دسته ها:
}