لطفا صبر کنید...

چشمه های آب گرم آنتالیا
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/04/21

امروزه چشمه های آب گرم با استفاده از تکنیک ها و فنون بسیاری به عنوان بهترین راه حل برای درمان و مراقبت از بیماری های پوستی و در کل بهبود سلامت ظاهری به شمار می رود. چشمه های آب گرم آنتالیا (Antalya Spa)، در کشور ترکیه نیز یکی از محبوب ترین چشمه های آب گرم جهان می باشد.

راهنمای سفر به آنتالیا

چشمه های آب گرم آنتالیا

از این رو برای استفاده از این چشمه های آب گرم و بهره مندی از مزایای بی شمار مراقبتی و درمانی آن ها می توان به حمام های سنتی و استخر های هتل ها مراجعه کرد که خدمات بسیاری را در این زمینه ارائه می دهند. تکنولوژی های به روز این فناوری نیز در طی زمان تغییر کرده و بهتر شده است و به طور دائم در حال گسترش می باشد.

چشمه های آب گرم آنتالیا

مجموعه چشمه های آب گرم شامل تکنیک های پیچیده ای برای درمان می باشند که سبب بهبود وضعیت فیزیکی و سلامت بدن می شوند. بسیاری از مردم برای بر طرف کردن خستگی و استراحت به این مکان ها مراجعه می کنند و در  این راستا آرامش و احساس خوشایندی را تجربه می کنند.

چشمه های آب گرم آنتالیا

خانم ها نیز در بسیاری از موارد برای مراقبت و زیبایی پوست صورت و بدن به این مراکز مراجعه می کنند که بیشتر در روزهای تعطیل مورد استقبال قرار می گیرد. امروزه بازدید از چشمه های آب گرم یک سرگرمی محبوب در سر تا سر جهان به شمار می رود و در میان گردشگران و زیبایی شناسان بسیار محبوب است.

چشمه های آب گرم آنتالیا

گردشگران می توانند به دور از استرس های زندگی شلوغ به مراکز چشمه های آب گرم رفته و از خدمات متفاوتی همچون سونا، جکوزی آب گرم، اسکراب صورت و ماساژ بهره مند شوند. یک تعطیلات فوق العاده و لوکس را می توان در این مراکز تجربه کرد که نتیجه آن را تا دو هفته بعد از استراحت در این مجموعه می توان دید.

چشمه های آب گرم آنتالیا

بازدید از چشمه های آب گرم آنتالیا به معنی دیدن از کوه های آبی، نخل های سبز و موسیقی است که می تواند بهترین ویژگی ها را برای آرامش ذهن و روح فراهم آورد. امروزه در شهر آنتالیا استراحتگاه ها و مراکز آب گرم بسیاری وجود دارد که ارائه دهنده خدمات بهداشتی و درمانی بسیاری هستند.

چشمه های آب گرم آنتالیا

از جمله مهمترین مراکز چشمه آب گرم در آنتالیا می توان به Sefa Hamam ، Papillon Zeugma ،Sanitas spa & Wellness ،Barut hotel lara resort spa ،baia lara ،onay hamami ،crowne plaza،Manolya spa center ،Akra barut hotel spa ،Yeni hamam اشاره کرد که جزء ده مورد از معروف ترین چشمه های آب گرم در شهر آنتالیا به شمار می روند.

چشمه های آب گرم آنتالیا

چشمه های آب گرم آنتالیا

چشمه های آب گرم آنتالیا

این مراکز به طور عمده دارای استخر، حمام های سنتی ترکی و بسیاری از امکانات دیگر می باشد که  علاوه بر کاربرد های زیبایی و استراحت گاهی می توان به این مکان و استفاده از این چشمه های آب گرم برای درمان بیماری های متفاوتی همچون آرتروز، بیماری های عصبی، کمر درد و بیماری های دیگر اشاره کرد.

چشمه های آب گرم آنتالیا

بسیاری از هتل های شهر آنتالیا دارای مجموعه های آب گرم با تمامی امکانات و حتی نوشیدنی و غذا در داخل این مجموعه نیز می باشند.

چشمه های آب گرم آنتالیا

راهنمای سفر به آنتالیا

کلمات جستجو شده:

چشمه های آب گرم آنتالیا, محبوب ترین چشمه های آب گرم جهان, مراکز آب گرم در شهر آنتالیا, بازدید از چشمه های آب گرم آنتالیا, مهمترین مراکز چشمه آب گرم در آنتالیا, معروف ترین چشمه های آب گرم در شهر آنتالیا, حمام های سنتی ترکی, هتل های شهر آنتالیا,

دسته ها:
}