لطفا صبر کنید...

 آب های گرم کوش آداسی | جاذبه های گردشگری کوش آداسی
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/10

چشمه های آب گرم  کوش آداسی معمولا دارای خاصیت درمانی هستند؛ ترکیه یکی از کشور های دارای چشمه های آب گرم با خاصیت درمانی است که سالانه هزاران نفر از سراسر دنیا برای بازدید و استفاده درمانی از آن به این کشور سفر می کنند. از جمله شهرهای دارای چشمه آب گرم در این کشور، شهر کوش آداسی است که دارای مراکزی برای استفاده آسان تر از این معجزه طبیعی می باشد. علاوه بر چشمه های آب گرم رو باز، استخر های سر پوشیده و استخر های باستانی آب گرم نیز در این شهر وجود دارد.

 آب های گرم کوش اداسی

شهر کوش آداسی با دارا بودن چشمه های آب گرمی که چشم اندازی غیر واقعی شامل چندین طبقه از حوضچه های روی هم که به شکل صخره های پوشیده از برف و یخ به نظر می رسند تبدیل به شهری با جاذبه ای منحصر به فرد نه تنها در ترکیه بلکه در تمام جهان شده است، در حالی که این چشمه ها به دلیل دارا بودن رسوبات کلسیم به رنگ سفید دیده می شوند. علاوه بر خاصیت درمانی گرمی و حرارت آن و قدم زدن با پای برهنه در امتداد این چشمه ها احساس بسیار خوشی را به گردشگران می دهد.

 آب های گرم کوش اداسی

دمای آب این چشمه ها در حدود 35 درجه سانتی گراد می باشد. زمانی که آب گرم به پایین و به روی سنگ آهک ها می ریزد و کربن دی اکسید از خود ساطع می کند منظره ی فوق العاده ای را برای بازدیدکنندگان به وجود می آورد. لایه های کربنات کلسیم سفید لایه لایه به روی هم ریخته اند و به صورت پله ای تهنشین شده اند.

 آب های گرم کوش اداسی

شهر کوش اداسی دارای استخر باستانی آب گرمی با ستون هایی از جنس مرمر است که به سبک یونان باستان ساخته شده و در سال های اخیر به دلیل زلزله آسیب دیده اند اما هم اکنون به عنوان یکی از پلاژ های پر طرفدار برای گردشگران مورد استقبال قرار می گیرد. پلاژ نیچر مد نیز یکی از سایت های آب گرم در کوش اداسی است که در کنار خط ساحلی دریای اژه قرار دارد و یک ساعت و نیم با فرودگاه ازمیر ادنان فاصله دارد.

 آب های گرم کوش اداسی

هتل های مختلف در کوش اداسی تورهای یک ساعته برای بازدید و استفاده از چشمه های گرم و پلاژها دارند که تمامی خدمات رفاهی را برای گردشگران فراهم می کند. این پلاژ ها علاوه بر داشتن استخر های آب گرم خدمات دیگری نیز ارائه می دهند، به طور مثال مرکز نیچر مد با دارا بودن 15 اتاق آب گرم مجزا سرویس هایی از جمله ماساژ، انواع درمان های متفاوت از جمله آروتراپی و آب درمانی، خدمات متفاوتی را در اختیار کاربران قرار می دهند.

 آب های گرم کوش اداسی

علاوه بر این امکانات، پلاژها خدمات دیگری همچون سونا، اتاق بخار، حمام ترکی، حمام مجهز مدرن و دیگر خدمات را هر روزه در اختیار گردشگران قرار می دهد. حداقل سن مجاز برای استفاده از این پلاژ ده سال می باشد. مرکز نیچر مد در ساحل دریای اژه و کوه سامسون، به دور از بزرگراه و مناطق شهری و صنعتی با آب و هوایی ملایم و دارا بودن از نور خورشید در بیشتر از 273 روز سال به مقصدی عالی برای گردشگران تبدیل شده است.

 آب های گرم کوش اداسی

کلمات جستجو شده:

 آب های گرم کوش اداسی, چشمه های آب گرم ترکیه, استخر باستانی شهر کوش اداسی,  آب گرم پلاژ نیچر مد,
دریای اژه, فرودگاه ازمیر ادنان, خدمات رفاهی گردشگران, کوه سامسون کوش اداسی, هتل های کوش اداسی, خواص آب گرم های کوش اداسی

دسته ها:
}