لطفا صبر کنید...

پلاژهای شهر کوش آداسی | نگین سفر کوش آداسی
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/10

در شهر کوش آداسی کشور ترکیه سواحل متعددی وجود دارد که همه ی آن ها دارای آب های کریستالی روشن و آب و هوای مطلوب می باشند؛ در این سواحل به دلیل وزش باد قایق های بادبانی تفریحی و سایر امکانات تفریحی دریایی از جمله : جت اسکی ، قایقرانی و غیره موجود می باشد، همچنین در برخی از سواحل شلوغ مناسب جهت آفتاب گرفتن تخت و چتر هایی قرار داده شده که بازدیدکنندگان می توانند با پرداخت مبلغ اندکی به عنوان اجاره از این تخت ها استفاده کنند.

پلاژهای شهر کوش اداسی

ساحل معروف کوش آداسی

ساحل مرکزی شهر در بین دیگر ساحل ها در کوش اداسی از محبوبیت بیشتری برخوردار است و دلیل آن نزدیکی به شهر و تعداد زیادی از هتل ها است و همچنین مکان مناسبی برای حمام آفتاب گرفتن است، در طول جاده ساحلی این منطقه انواع کافه ها و مغازه برای رفاه گردشگران قرار داده شده است .

پلاژهای شهر کوش اداسی

یکی دیگر ساحل های معروف، ساحل بانوان می باشد که در زبان ترکی به (Kadinlar Denizi) شناخته می شود و از سواحل محبوب و پر رفت و آمد در کوش اداسی است. ساحل بانوان دارای درخت های نخل و تعداد زیادی مغازه برای خرید سوغاتی، کافه، رستوران و هتل است، دلیل محبوبیت ساحل بانوان علاوه بر نزدیکی به مرکز شهر کوش اداسی، به دلیل تمیز بودن، آب های کم عمق، یک کیلومتر ساحل شنی و امکانات تفریحی و ورزشی آبی، نجات غریق و همچنین سرویس بهداشتی است. برای دسترسی راحت تر به ساحل بانوان به طور مستقیم از مرکز کوش اداسی مینی بوس هایی قرار داده شده است.

پلاژهای شهر کوش اداسی

یکی دیگر از ساحل های معروف کوش اداسی ساحل وسیع است که در جنوب کوش اداسی واقع شده و طول آن به 18 کیلومتر می رسد و به بخش های مختلفی تقسیم بندی شده که شامل سالن های غذاخوری در امتداد ساحل است؛ همچنین به دلیل بزرگ بودن این منطقه ساحلی، پارک آبی کوش اداسی نیز در این ساحل تأسیس شده است و با مینی بوس های مخصوص از داخل شهر کوشی اداسی می توان به این ساحل آمد.

پلاژهای شهر کوش اداسی

نام ساحل معروف دیگری که در منطقه کوش اداسی قرار دارد ساحل الماس یا (ساحل طلایی) است که عمدتاً آن را به نام ساحل طلایی می شناسند و در کنار این ساحل بازار نازیلی قرار دارد که مکان مناسبی برای خرید گردشگران می باشد و همچنین تعدادی سالن غذاخوری کوچک نیز در این ساحل جهت رفاه گردشگران تاسیس شده است.

پلاژهای شهر کوش اداسی

از دیگر ساحل های زیبای کوش اداسی می توان به ساحل ماسه ی نقره ای اشاره کرد. در این مکان کافه تریا های دوست داشتنی بسیاری انواع تنقلات و نوشیدنی ها را در طول روز در اختیار مشتریان قرار می دهد؛ ساحل دیگری که بعد از ساحل ماسه نقره ای قرار دارد ساحل بهشت است که دارای کافه ها و رستوران های کوچک در طول مسیر ساحلی خود است و همچنین مراکزی برای ارائه سرویس ماساژ بدنی در این ساحل قرار دارد و گردشگران بسیاری برای ماساژ بدن به این منطقه مراجعه می کنند.

پلاژهای شهر کوش اداسی

ساحل های دیگری نیز در منطقه کوش اداسی هستند که به اختصار به شرح زیر است:

ساحل عشق که دارای کافه تریا و مکان های مناسب برای ماهیگیری و پیک نیک است.

ساحل کاستور Kustur  که دارای امکانات رفاهی و گردشی است.

و در آخر ساحل پارک ملی کوش آداسی که یکی از مکان های محبوب در شهر کوش اداسی می باشد.

کلمات جستجو شده:

پلاژهای شهر کوش اداسی, سواحل شهر کوش اداسی کشور ترکیه, امکانات تفریحی دریایی شهر کوش اداسی, ساحل معروف کوش اداسی, ساحل مرکزی شهر کوش اداسی, ساحل بانوان کوش اداسی, دلیل محبوبیت ساحل بانوان کوش اداسی ,  ساحل وسیع کوش اداسی, پارک آبی کوش اداسی, ساحل الماس یا ساحل طلایی کوش اداسی, بازار نازیلی, ساحل ماسه ی نقره ای, ساحل بهشت کوش اداسی, ساحل عشق کوش اداسی, ساحل کاستور Kustur, ساحل پارک ملی کوش اداسی 

دسته ها:
}