لطفا صبر کنید...

پارک 6 می پارکی شگفت انگیز در باتومی گرجستان
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/03

باتومی یک مقصد با جاذبه های فوق العاده برای گردشگران در کشور گرجستان است. از جمله این جاذبه ها می توان به "پارک 6 می" اشاره کرد که بهترین مکان برای صرف وقت با اعضای خانواده در محیطی آفتابی و با تجربه چیزهایی متفاوت است.

این پارک دارای باغ وحشی با گونه های جانوری متنوع و آکواریومی با دلفینی های بازیگوش و باهوش است. علاوه بر این ها، دریاچه ای آرام به همراه فضای سبز و فضای بازی بزرگی است که اگر به دنبال پیاده روی آرام هستید پارک 6 می بهترین مکان برای شما است.

نمایش دلفین در پارک ها، اولین بار در اتحاد جماهیر شوری انجام گرفت؛ اما هم اکنون پارک باتومی محلی فوق العاده برای دیدن این دلفین ها است. این پارک و حیوانات آن در گذشته ای نه چندان دور مقصد اصلی سفر گردشگران به باتومی بوده اند و در حال حاضر نیز به تفرج گاهی عالی برای گردشگران به شمار می رود.

این دلفین ها توسط مربیان اموزش دیده اند به طوری که درون آب به بالا و پایین می جهند و برای ماهی که مربی به آن ها می دهند می پرند. این موجودات در پارک به خوبی تحت مراقب قرار می گیرند و پیوند ویژه ای با مربیان خود دارند؛ هچنین آن ها در این مکان تحت نظارت و کنترل به تولید مثل نیز می پردازند.

اگر شما یا کودکانتان علاقه مند به این موجودات زیبا و بازی باآن ها هستید بهترین مکان برای شما پارک 6 می است. در صورتی که هزینه بیشتری بپردازید می توانید درون آب بپرید و علاوه بر بازی با دلفین ها با آن ها عکس بگیرید. در آکواریوم این مجموعه ماهی ها و موجودات دریایی عجیب و غریبی وجود دارند؛ بعلاوه چندین گونه آبزی که تا کنون بسیار ناشناخته بوده اند نیز در میان آن ها به چشم می خورند. ماهی های رنگارنگ همچون گربه ماهی، ماهی کول و بسیاری دیگر از آبزیان در این آکواریوم ها زندگی می کنند.

علاوه بر آبزیان حیوانات دیگری نیز از جمله کانگروها، جانوران کیسه دار استرالیا، میمون، شیر، زرافه، اسب مینیاتوری و حیوانات بسیار دیگری نیز در این پارک نگهداری می شوند. این باغ وحش در سال 1989 در باتومی ساخته شد درست زمانی که جامعه حمایت از حیوانات خواستار آزاد کردن آن ها از قفس هایشان بودند؛ این در حالی است که هم اکنون این باغ وحش به مهم ترین پناهگاه برای این حیوانات بدل شده است. کودکان می توانند به حیوانات کوچک تر غذا داده و با آن ها بازی کنند و در این میان مراقبت از آن ها را نیز یاد بگیرند.

راهنمای سفر به باتومی

در این پارک، شهر بازی با وسایلی برای بازی کودکان تعبیه شده است که هر کودکی را جذب خود می کند؛ از جمله محبوب ترین آن ها می توان به قطار زیبای کودکان اشاره کرد. پدر و مادر ها نیز می توانند در فضای سبز مجموعه و یا در دریاچه این پارک با قایق به تفریح بپردازند. در این پارک می توان از دغدغه های روزمره دور بود و ساعاتی را به همراه خانواده و گرفتن عکس های به یاد ماندنی سپری کرد.

راهنمای سفر به باتومی

کلمات جستجو شده :

پارک 6 می پارکی شگفت انگیز در باتومی گرجستان, پارک 6 می , گردشگران در کشور گرجستان, باغ وحش در گرجستان, فضای پیادروی در باتومی, سفر گردشگران به باتومی, پارک دلفین ها در باتومی, شهر بازی باتومی

دسته ها:
}