لطفا صبر کنید...

پارک خوش منظر Tophane | گردشگری
امتیاز 0/5 از 0 نظر
1

1396/04/21

پارک "Tophane" در شهر آنتالیای ترکیه قرار دارد، شهری که مقصد بسیاری از گردشگران و توریست هایی از تمام نقاط جهان است. این شهر جاذبه های تاریخی و تفریحی زیادی چون سواحل متعدد و زیبا، مساجدی مربوط به دوران امپراطوری عثمانی ها و حکومت های قبل از آن و تور های هیجان و آدرنالین زیادی دارد که گردشگران زیادی به خود جذب می کند، اما برای افرادی که به دنبال آرامش و لذت بردن از مناظر زیبا در کنار وعده ای ارزان و خوش طعم هستند، پارک "Tophane" یکی از بهترین انتخاب هاست.

راهنمای سفر به آنتالیا

پارک خوش منظر Tophane

پارک "Tophane"، محلی گسترده است که 1 کیلومتر با ناحیه ی Sinan فاصله دارد  و برای رسیدن به این پارک از ناحیه Sinan  تنها 15 دقیقه رانندگی نیاز است.اگر به دنبال یک وعده غذایی ارزان همراه با یک منظره نفس گیر در آنتالیا می گردید حتما باید پارک "Tophane" را جزو گزینه های خود قرار دهید.

پارک خوش منظر Tophane

هنگامی که در این پارک حضور دارید دقیقا بالای بندرگاه قدیمی، منظره ای رویایی تر را نمی توانید پیدا کنید. اطراف این پارک رستوران های زیادی وجود دارد اما یک کافه رستوران با محیط باز همراه با وعده های غذایی ارزان می تواند بهترین انتخاب برای تماشای مناظر و همچنین از لحاظ بودجه برای شما باشد. در ماه رمضان مردم زیادی در این پارک و رستوران های اطراف آن حضور ندارند اما هر چه به سمت غروب آفتاب پیش می رویم تعداد بیشتری به این مکان می آیند.

پارک خوش منظر Tophane

 در رستورانی که در تصویر مشاهده می کنید از ظروف کوچک استفاده می شود اما انتخاب گسترده ای برای نوشیدنی در اختیارتان قرار می دهد. در این رستوران برای هر نوع سلیقه ای غدا وجود دارد برای مثال اگر فرد گیاه خواری باشید، نون تست شده همراه با پنیر، سیب زمینی سرخ کرده و کچاپ و مایونز همراه با یک بطری آب معدنی 23 میلی لیتری تنها 4 یورو برای شما هزینه در بر دارد. قیمتی عالی برای یک وعده غذایی و منظره ای خیره کننده.

پارک خوش منظر Tophane

اگر از سمت پارک "Tophane" یا هتل "Sky Kamer" به سمت راست بپیچید رستوران ها را پیدا می کنید. اگر از فرودگاه آنتالیا تاکسی به مقصد  پارک "Tophane" کرایه کنید تنها 15 دقیقه در راه خواهید و کرایه ی شما هم چیزی در حدود 26 لیر بیشتر نمی شود.

پارک خوش منظر Tophane

هنگامی که در پارک ایستاده اید حس می کنید دریا زیر پایتان قرار دارد و صدای مرغابی هایی که در اطراف دریا پرواز می کنند باعث می شود برای حتی چند لحظه وارد دنیای دیگری شوید.

پارک خوش منظر Tophane

پارک های ساحلی آنتالیا

پارک خوش منظر Tophane

راهنمای سفر به آنتالیا

کلمات جستجو شده:

پارک خوش منظر Tophane , شهر آنتالیای ترکیه, جاذبه های تاریخی و تفریحی آنتالیا, ناحیه ی Sinan, فرودگاه آنتالیا, هتل Sky Kamer,

دسته ها:
}