لطفا صبر کنید...

پارک آبی پیتراند | Piterland
امتیاز 0/5 از 0 نظر
5

1396/02/09

پارک آبی پیترلند Piterland  بزرگترین پارک آبی سرپوشیده در کشور روسیه است که دریچه ای نو به مجموعه ای کامل از فعالیت های آبی و سرگرمی های هیجان انگیز پیش روی شما می گشاید. این پارک محوطه ای به مساحت 25 هزار متر مربع با ظرفیت 2000 نفر دارد.

راهنمای سفر به سن پترزبورگ

پارک آبی پیترلند

پارک آبی پیترلند دارای سینمایی 7 بعدی ، هتل اختصاصی ، مغازه ها ، باشگاه ، بار و غیره است. پیترلند تنها یک پارک آبی نیست بلکه مجموعه ای عظیم از کلیه امکانات رفاهی از هتل لوکس و باشکوه پیترلند گرفته تا استخرهای پر از ماهی ، رستوران و بار است.

پارک آبی پیترلند

پارک آبی پیترلند

پارک آبی پیترلند

پیترلند دارای مرتفع ترین و هیجان انگیزترین اسلاید روسیه با 16 متر ارتفاع است که با آن اوج هیجان واقعی را تجربه خواهید کرد. این پارک آبی دو اسلاید فوق العاده هیجان انگیز دارد؛ اسلایدی با ارتفاع 16 متر و اسلاید دیگری به ارتفاع حدود 10 متر که طول آن تقریبا نیم کیلومتر است و طولانی ترین آنها نیز 212 متر طول دارد. این پارک آبی سرپوشیده در میان گنبدی شیشه ای قرار دارد که 45 متر ارتفاع و 90 متر قطر آن است. شیشه ای بودن گنبد این امکان را برای شما فراهم می سازد تا حمام آفتاب بگیرید.

پارک آبی پیترلند

پارک آبی پیترلند

پارک آبی پیترلند

این مجموعه دارای کشتی بزرگ و باشکوه و انواع  و اقسام اسلاید های آب ، استخر موج ، ماساژ و سولاریوم ، کافه و بار ، همچنین14 اتاق سونا و اتاق بخار ، انواع و اقسام حمام های ژاپنی ، ترکی ، آفریقایی و رومی است.

پارک آبی پیترلند

استخر غواضی آن 6 متر عمق دارد و در قسمت تراس شما می­توانید از تماشای خلیج زیبای فنلاند لذت ببرید. اگر شما از آن دسته افراد هستید که دوست دارید در جایی شنا کنید که پر از ماهی باشد می توانید از استخر ماهی استفاده کنید. استخری طویل و پر از ماهی که شما می توانید در آن با هزینه ای جداگانه شنا کنید . برای بچه ها نیز اسباب بازی ها ، اسلاید ها و سرسره های کوکانه مختلف و متنوعی وجود دارد که ساعت ها آنها را سرگرم می کند.

پارک آبی پیترلند

پارک آبی پیترلند در کنار مترو استاریا و ایستگاه اتوبوس قرار دارد و تنها با چند دقیقه پیاده روی می توانید با مترو یا اتوبوس از کلیه نقاط دیدنی شهر دیدن کنید.

تلفن آدرس پارک آبی پیترلند

+7 812 777 1555

آدرس پارک آبی پیترلند

روسیه ، سنت پترزبورگ ، پریمورسکی ، مجتمع شماره 72

راهنمای سفر به سن پترزبورگ

دسته ها:
}