لطفا صبر کنید...

نمایشگاه بلایا داچا Belaya Dacha یکی از بازارهای فروش Outlet Malls در مسکو
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/17

 پروژه نمایشگاه بلایا داچا Belaya Dacha به یکی از بهترین و موفق ترین نمونه های فروشگاه های توریستی و تفریحی  Outlet Malls در مسکو تبدیل شده است.

دهکده توریستی و فروشگاهی بلایا داچا Belaya Dacha

در سپتامبر سال 2012، گروه هاینس Hines و بلایا داچا Belaya Dacha با همکاری هم پروژه جدید خود را تحت عنوان دهکده توریستی و فروشگاهی بلایا داچا Belaya Dacha در شهر کتلنیکی Kotelniki واقع در مسکو Moscow افتتاح کردند.

این پروژه به یکی از بهترین و موفق ترین نمونه های فروشگاه های توریستی و تفریحی در روسیه تبدیل شد. این دهکده در دو فاز مجزا از هم ساخته شده است. فاز اول این دهکده با مساحتی حدود 38000 مترمربع شامل 160 خرده فروش است و مارک های بزرگ و معروف دنیا از جمله مایکل کورس Michael Kors، کالوین کلین Calvin Klein، فورلا Furla، هوگو باس Hugo Boss، فریویل FREYWILLE، بگنر Bogner، آدیداس Adidas، لاگوست Lacoste، منگو Mango، لویس Levi's، نایک Nike و غیره را می توان در فروشگاه های آن یافت. یکی از اصلی ترین دلایل موفقیت این دهکده، حضور برندهای خارجی در میان محصولات داخلی است. فاز دوم با مساحتی حدود 134718 مترمربع و شامل 50 خرده فروشی است.

علاوه بر فروشگاه های بزرگ و خرده فروشی ها، در این مکان رستوران ها، کافه ها و زمین های بازی برای کودکان نیز در نظر گرفته شده است. از جمله معروف ترین و بهترین شعبه های مواد غذایی موجود در این دهکده عبارتند از: پاسو IL Patio، پلانتا سوشی Planeta Sushi و شوکولادنیکا Shokoladnica.

این دهکده توریستی شامل 4000 فضای پارکینگ است، به منظور حمل و نقل راحت و کم هزینه گردشگران و مشتریان، شبکه های اتوبوس رانی عمومی در طول مسیر در نظر گرفته شده است. دسترسی مستقیم از بزرگراه M5 و یک اتصال دیگر از جاده جدید MKAD به دهکده، دسترسی مشتریان و گردشگران از تمام نقاط مسکو را تسهیل نموده است. فروشگاه های این دهکده به دلیل تخفیف هایی که برای محصولات خود در نظر می گیرند، مکان مناسبی برای خرید عموم مردم است. آن ها می توانند محصولات مورد نیاز خود را با بالاترین کیفیت و کم ترین قیمت در این دهکده خریداری نمایند.

به گفته چارلز اسلاتر Charles Slater; رئیس صنف خرده فروشان، اگرچه پیکربندی اغلب فروشگاه ها و خرده فروشی ها در این دهکده به صورت نواری است و مغازه ها به صورتی منظم در یک راستا قرار گرفته اند، اما بعضی از فروشگاه ها نیز به شکلی محصور و تک در یک نقطه واقع شده اند. سرمایه گزاران بر این عقیده اند که این دهکده تا چند سال آینده به یکی از سودآورترین خرده فروشی های منطقه تبدیل خواهد شد. همچنین تاتیانا کلیچینسکا Tatyana Klyuchinskay رئیس بین المللی مشاور املاک این منطقه اظهار می دارد که این پروژه 5 سال پیش به موفقیت صددرصدی در زمینه فروش فروشگاه های خود دست یافت، چرا که عملا هیچ شرکت دیگری در اطراف این منطقه جهت رقابت با آن وجود ندارد.

دسته ها:
}