لطفا صبر کنید...

مسابقات باله در وارنا | نگین سفر
امتیاز 0/5 از 0 نظر
1

1396/03/27

مسابقات باله در وارنا »» یکی از جاذبه های تفریحی و توریستی در وارنای بلغارستان مسابقات بین المللی رقص باله می باشد که در هنگام برگزاری این مسابقات دیدنی گردشگران و توریستان بسیاری به این شهر سفر می کنند. این مسابقات هر دو سال یکبار در کشور بلغارستان برگزار می شود، اولین دوره مسابقات رقص باله در کشور گرجستان در سال ۱۹۶۴ انجام گرفت؛ برای به انجام رساندن این پروژه یک پیست بزرگ طراحی شد و اولین دوره مسابقات بین المللی در این پیست برگزارگردید؛ که به عنوان بزرگترین رقابت بین المللی رقص باله در جهان شناخته می شود.

مسابقات باله در وارنا

به گفته یکی از بزرگترین اساتید رقص باله در فرانسه این گردهمایی و رقابت باله در وارنا یکی از رویدادهای منحصر به فرد در تاریخ باله در کل دنیا به شمار می‌رود و از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد؛ همچنین به گفته یکی از منتقدان انگلیسی مسابقات باله به نام آرنولد هاستل رقابت باله در وارنا یک مثال قابل توجه از همکاری و دوستی و اهمیت دادن مردم و سازمان های ورزشی مرتبط این منطقه به این هنر هیجان انگیز می باشد.

مسابقات باله در وارنا

این اهمیت و پیگیری ها باعث ایجاد یک فضای خلاقانه و یک سازمان تکامل یافته برای انجام مسابقات باله شده است در واقع می‌توان گفت روح منطقه‌ وارنا با توجه به این مسابقات که در سطح بین المللی شناخته شده است دوباره زنده شده و جان گرفته است. با راه اندازی این پیست و شروع مسابقات در این منطقه زمینه ای برای پیشبرد و تکامل ورزش باله و همچنین کشف استعدادها در این زمینه فراهم و باعث ترویج استعداد های ورزش باله در جهان شده است. همچنین تاریخچه رقابت‌های باله به عنوان یک کتاب توسط یک نویسنده انگلیسی به نام جان گری گوری منتشر شده که (المپیاد باله وارنا) نامیده می شود که باعث حفظ تاریخچه بنیانگذاران باله وارنا گشته است.

مسابقات باله در وارنا

یک بخش از این مجموعه برای کنترل سن شرکت کنندگان در نظر گرفته شده که حضور شرکت کنندگان با توجه به سن آن ها یعنی سالمندان و جوانان به صورت جداگانه در نظر گرفته و به رسمیت شناخته می‌شود و به هر کدام از آنها جوایز جداگانه تعلق می گیرد.

همه فعالیت ها در طول دوره مسابقات کنترل می شود و در صورت بروز هرگونه بی قانونی و رفتارهای خارج از مقررات شخص یا گروه از گردونه مسابقات خارج می‌شوند، همچنین تلاش می‌شود که تمام تیم ها تمرینات کافی را به مقدار لازم انجام داده و روی صحنه آمادگی کامل برای اجرا را داشته باشد.

مسابقات باله در وارنا

داوران این مسابقات از سطح بین المللی انتخاب شده و تمامی حرکات رقصندگان توسط داوران و همچنین یک سیستم کامپیوتری کنترل می شود، با توجه به گفته داوران رقصنده شروع به حرکت کرده و مسابقه شروع می شود و برای جلوگیری از هرگونه دخالت شخصی یا میانجیگری اپراتورها به صورت کامپیوتری حرکات رقصنده را کنترل می کنند.

مسابقات باله در وارنا

به دلیل بالا بودن سطح این مسابقات که مدت زمان یک ماه و نیم به طول می انجامد رقابت باله وارنا یک رقابت بین المللی به شمار می رود و به عنوان (بازی‌های المپیک رقص باله) شناخته می شود.

کلمات جستجو شده:

مسابقات باله در وارنا, جاذبه های تفریحی و توریستی در وارنای بلغارستان, مسابقات بین المللی رقص باله, آرنولد هاستل, تاریخچه بنیانگذاران باله وارنا, جان گری گوری, بازی‌های المپیک رقص باله, مدت زمان مسابقات باله در وارنا

دسته ها:
}